ligfietsers.nl
de kwestie Quest - Afdrukversie

+- ligfietsers.nl (https://ligfietsers.nl)
+-- Forum: Prikbord (https://ligfietsers.nl/forum-41.html)
+--- Forum: Aangeboden (https://ligfietsers.nl/forum-42.html)
+---- Forum: Fietsen (https://ligfietsers.nl/forum-45.html)
+---- Topic: de kwestie Quest (/thread-2959.html)



de kwestie Quest - NielsKo - 07-Jan-2026

Omdat de MilanSl goed blijkt te passen, en omdat mijn vriendin geen behoefte heeft om er mee te fietsen, heb ik een Quest over. 

Het is dus Quest 670, een witte fiets met zoals het oog dat verlangt, een oranje ICB kap. Hij heeft aan de linkerzijde zeer lichte optische schade, verder heeft hij op wat plekken scheurtjes in de gelcoat. verder is het eigenlijk een nette fiets, ook van binnen. De koplamp is overigens gedemonteerd en de originele stekkertjes zijn wat slecht, waardoor je eerst wat moet friemelen voordat de electronica aanslaat. 

Nu is het mij opgevallen dat de meeste quests die ik zie, al helemaal de non carbon quests, voor iets te weinig verkocht worden, en eerlijkheid gebied mij te zeggen dat ik ook geen held ben in het afstellen van de ketting en de trapas voor eventuele proefrijders.

Nu verwacht ik hier niet al teveel animo, dus ik wil jullie vooral vragen: hebben jullie tips voor een goede verkoop? en bij animo is de inbox ook open natuurlijk. Tongue

Bedankt! Rolleyes


RE: de kwestie Quest - Jeroen S - 08-Jan-2026

Ik zou zeggen, probeer ook het Velomobil forum. Moet je wel eerst een minimum van volgens mij 15 berichtjes gepost hebben of een donatie aan het forum doen. Maar zo ver van de grens zit je niet en dan heb je toch net wat meer kans om de juiste koper te treffen. Ik wil een linkje tzt ook wel delen. Marktplaats heb je natuurlijk ook nog.

De vraag naar gebruikte Velomobielen lijkt momenteel niet zo heel groot te zijn. Ik zie inderdaad wel wat lagere prijzen, bij velomobiel.nl een Strada voor net boven de 2000 euro bijvoorbeeld. Heel veel vraag is er niet naar de glasvezel versie, maar gezien het nummer heeft ie wel een groot achterwiel, dat scheelt al.

Verder weet ik het ook niet, ik heb nog nooit een VM verkocht.


RE: de kwestie Quest - TimSch - 08-Jan-2026

(07-Jan-2026, 10:39 PM)NielsKo schreef: .... 
De koplamp is overigens gedemonteerd en de originele stekkertjes zijn wat slecht, waardoor je eerst wat moet friemelen voordat de electronica aanslaat. 

....

Ah, het afscheid zit dus toch in de pijplijn  Tongue

Dit zou ik fixen voor je hem in de verkoop zet. Klinkt als een overzichtelijk klusje en komt heel anders over bij verkoop als je koplamp en elektronica gewoon werken dan wanneer je dit verhaal moet ophangen. 

Hulp nodig hierbij? De (schuur-)deur staat open  Big Grin


RE: de kwestie Quest - Hardloper - 08-Jan-2026

(, 11:08 AM)TimSch schreef: Hulp nodig hierbij? De (schuur-)deur staat open  Big Grin
En de warme koffie is al aan het dampen op de stoof (De restanten van de koffie van de afgelopen weekBig Grin


RE: de kwestie Quest - ZoefZoef - 08-Jan-2026

Voor iets te weinig verlicht worden is natuurlijk subjectief. De prijs van velomobielen is altijd een beetje wat de gek ervoor geeft. Dr is een tijd geweest dat ze gebruikt duurder waren dan nieuw en ik heb ook menig velomobiel de afgelopen jaren gezien met een vraagprijs hoger dan een soortgelijke velomobiel op de 2ehands sectie van velomobiel.

Enfin, hierbij enige suggesties:

-Los de problemen van de elekronica op. Stekkertjes vervangen is op zich geen hogere wiskunde en
een goedwerkend exemplaar levert nu eenmaal meer interesse op.

-Vraag gewoon een nette prijs. Voor een goede prijs is ie rap weg.

-Vergeet de Duitsers niet: www.kleinanzeigen.de en het Duitse forum zijn aanraders.

-Overweeg het ding via velomobiel zelf te verkopen. Proefrijden daar is makkelijker en zij hebben wellicht ook al potentiële kopers ervoor. Het is net wat vertrouwder voor instappers om bij of via hen te kopen. Ok, het kost wellicht wat euro''s maar je hebt je ruimte terug en geen omkijken naar de verkoop verder.

- en tot slot, marktplaats en ligfiets.net en goede foto's.


RE: de kwestie Quest - Willeke_IGKT - 08-Jan-2026

En meld hier wat je vraagprijs of richtprijs is.
Mijn Strada had verschillende geïnteresseerden voor ik van de B4M de leverdatum wist.


RE: de kwestie Quest - melle z - 08-Jan-2026

(07-Jan-2026, 10:39 PM)NielsKo schreef: Nu is het mij opgevallen dat de meeste quests die ik zie [...] voor iets te weinig verkocht worden [...]
Vond je dat ook toen je je Quest kocht?  Wink