Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ligfietsvakantie 2022
#1
(01-Aug-2022, 10:23 PM)quattrovelootje schreef: Na twee jaar onderbreking (Corona) de eerste week van juli weer met 5 velomobielen op vakantie geweest. 

Dit jaar had één van ons zijn GoPro meegebracht, hier het compilatiefilmpje van onze fietsvakantie :

https://www.youtube.com/watch?v=oNeYn3T2eYE


Als ik het goed zie op het beeld van de routekaart dan zijn jullie op dag 4 het hele Let de Stigterpad afgereden, vanaf de Sandenburgerlaan tussen Maarsbergen en Doorn, tot aan Amerongen. Was dat te doen met velomobielen? Het stuk tussen Leersum en Amerongen heeft een steil stuk dat van een soort drempels voorzien is. Het lijkt me dat je daar met een velomobiel niet overheen komt. En dan bij de rand van Amerongen staat er een soort moeilijk houten hek om auto's e.d. te weren. Met mijn open ligger moet ik daar al afstappen om er doorheen te komen. Ik denk dat je een velomobiel er overheen zou moeten tillen om er langs te komen.
De videobeelden van dag 4 houden als ik me niet vergis op bij de tunnel onder de N226 door, dus onduidelijk hoe jullie daarna gereden zijn.
Antwoord }
Bedankt door:
#2
@Martin : Het Let de Stigterpad was prima te doen met onze velomobielen, ook het steil stuk met drempels (dat we niet op maar gelukkig af reden). Enige nadeel is idd de vele poortje waardoor er steeds iemand uit z'n velomobiel moest stappen.

Hoe we precies reden op dag 4 weet ik niet meer, ik heb de routes nog wel ergens op de gps staan ....
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
OBT 2025 Groningen
Na de laatste keer p...TimSch — 12:36 PM
OBT 2025 Groningen
Ik ga voor een fleec...Willeke_IGKT — 12:33 PM
Medeliggers onderweg
Gideon, Zoefzoef m...gideon — 12:01 PM
OBT 2025 Groningen
We gaan uiteraard op...TimSch — 12:01 PM
OBT 2025 Groningen
Iemand aanraders om ...Richard107 — 11:55 AM
Medeliggers onderweg
Deze morgen voor het...qv-tester — 11:43 AM
OBT 2025 Groningen
Ik ben gewend om te ...qv-tester — 11:40 AM
OBT 2025 Groningen
Die 20km klinkt ...Richard107 — 11:20 AM
OBT 2025 Groningen
Die 20km klinkt vo...Willeke_IGKT — 11:13 AM
OBT 2025 Groningen
Die 20km klinkt voor...Richard107 — 11:09 AM
OBT 2025 Groningen
Volgens mij was 25...LigfietsWilsum — 11:02 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik mijn ketting brak...Frutsel — 10:56 AM
OBT 2025 Groningen
Volgens mij was 25km...Frutsel — 10:52 AM
OBT 2025 Groningen
Als deelnemer moet i...TimSch — 10:18 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gewoon... blij.LigfietsWilsum — 08:16 AM
OBT 2025 Groningen
En toen ik begin d...Wim -de roetsende — 07:17 AM
Medeliggers onderweg
It wasn't me. Mi...Wim -de roetsende — 07:09 AM