Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De Cyclemotor - Een flevoracer met zeer efficiente brandstof motor
#27
Ik heb zes jaar geleden de eerste elektronica van een E-bike gekocht om van je eigen normale fiets een E-bike te maken. In die tijd waren er twee pioniers op dat gebied: RAT-Bike en Power-bike, Tegenwoordig gaan deze laatste verder onder de naam van Beijck. Ik heb inmiddels diverse trikes en een bakfiets omgebouwd met van Beijck motoren en hun kwaliteit en service bevallen mij uitstekend. Op mijn HP Gekko heb ik een 622Watt accu en daar kan ik langs het Amsterdam Rijnkanaal tussen Maarssen en de Overtoom met gemak op en neer zonder op ecostand (of op te moeten letten) te rijden. in juli heb ik iemand die halfzijdig verlamd is, 60 km in Zweden laten rijden en toen was diezelfde accu helemaal leeg. Waarschijnlijk net zoveel heuveltjes als in Griekenland.Een tweede accu is dan wel handig denk ik. Ik heb een flevotrike en daar kan ik slecht op rijden, mij is altijd verteld dat kinderen en dronken mensen er zonder oefening op weg rijden en die mening deel ik wel:-) ik kan je verzekeren dat met een elektrisch achterwiel de fiets helemaal een projectiel werd in mijn ogen en ik ben dan diverse malen in de berm verdwenen. De motor in je voorwiel zou deze  ook onhandelbaar zwaar maken volgens mij.
Nog een waarschuwing over het combineren van lood- en lithium Ion accu's: deze laatste vergen een totaal andere lader dan een auto of tractieaccu's. laat je ajb goed informeren, er vliegen er steeds meer in brand door verkeerd laden.
Ik ben op het ogenblik een tweewieler met 26-20" en bovenstuur aan het bouwen en verwacht dat dat ding als een speer gaat rijden. Je hebt immers de volledige controle op dat ding, zowel tijdens het rijden en als je stil moet staan. Succes en ik ben benieuwd naar jouw brandstofuitvoering.
Zelfbouw RVS Lowracer op basis van Danny Siepman, DIY Flevo bike, Std Flevotrike, Omgebouwde HP Velotechnik Gekko E-Bike
Antwoord }
Bedankt door:


Berichten in dit topic
RE: De Cyclemotor - Een flevoracer met zeer efficiente brandstof motor - door 12much - 26-Nov-2020, 06:04 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Antipolarisatieplek
Er is ook geen pli...datakneder — 12:40 PM
Antipolarisatieplek
Die vrijheid van men...Frutsel — 12:29 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Er lijkt in ieder ge...365cycle — 12:23 PM
Antipolarisatieplek
Ik ben geen 6 meer...datakneder — 11:43 AM
De enige Thys 250
Thank you very much...ZoefZoef — 11:01 AM
De enige Thys 250
Thank you very much....AdamR1 — 10:58 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Hoop wel dat ie v...ZoefZoef — 10:54 AM
De enige Thys 250
Ik heb de koper gevo...ZoefZoef — 10:52 AM
Alpen 2026
Prachtig weer! Dank ...Atrike — 10:50 AM
Alpen 2026
Deel 2: Tirol We ve...De tovenaar — 09:52 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Hoop wel dat ie ...TimSch — 09:22 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
BeterschapHardloper — 09:17 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Verwacht hem m...Kapitein Bosui — 09:09 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Je kunt gerust zijn,...blokdoorn — 08:51 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
De koorts is wat gez...Atrike — 08:12 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Geen politieke disc...ZoefZoef — 07:52 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Geen politieke discu...Willeke_IGKT — 06:47 AM