|
Forum voegt enters toe
|
Berichten: 214
Topics: 16
Lid sinds: Aug 2017
Bedankt: 1
26 x bedankt in 21 berichten
(14-Feb-2021, 05:16 PM)365cycle schreef: (14-Feb-2021, 02:56 PM)elnuar schreef: Ik weet uit verleden ook wel dat ik al met linux bezig was, ging je naar een website en dan zat op die website de controle of je wel IE gebruikte, deed je dat niet kreeg je pop-up en werd je ge-adviseert IE te gaan gebruiken en dan had ik altijd zoiets van sodemieter daarmee op, die browser draait niet eens op mijn OS... Dat soort dingen zijn altijd irritant idd
Linux gebruik ik momenteel (te) weinig op de desktop. Heb er wel redelijk wat servers mee ingericht, met (Microsoft!) SQL Server is het onder bepaalde omstandigheden fors sneller dan een Windows machine (ook al draaien ze beide zonder GUI).
Dat die database sneller onder linux draait dan onder windows verbaasd mij eigenlijk weer geheel niet. Maar komt ik heb zelf jaren met Oracle gewerkt en die is ook op linux (en vroeger unix) sneller. Maar dan moet ik zeggen dat Oracle databases origineel ook werden ontwikkeld op Unix (en later linux) en dat ze een port leverden naar windows.... Maar ik heb eerder ook wel eens verhalen gehoord dat microsoft een groot deel van hun toendertijd hotmail-servers op linux had draaien.
En Oracle databases draaien echt prettiger op linux als op windows. Gaat gewoon soepeler, waarom eigenlijk geen idee, maar zo voelde het wel altijd aan.
|
| Berichten in dit topic |
RE: Forum voegt enters toe - door elnuar - 15-Feb-2021, 12:33 AM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
wat ze zeggen
|
|
Ja, in veel situ...Bob Hagendijk — 11:21 PM |
|
Vervangende 20 inch wielkappen?
|
|
Als je wieldoe...Wim -de roetsende — 11:06 PM |
|
wat ze zeggen
|
|
Ja, in veel situat...365cycle — 10:54 PM |
|
Vervangende 20 inch wielkappen?
|
|
Als je wieldoekj...Frutsel — 10:45 PM |
|
Vervangende 20 inch wielkappen?
|
|
Als je wieldoekj...EricZeep — 09:52 PM |
|
Vervangende 20 inch wielkappen?
|
|
Als je wieldoekjes...Willeke_IGKT — 09:43 PM |
|
Nieuwe Quest 3.0
|
|
Zou heel netjes zi...Hardloper — 09:30 PM |
|
Nieuwe Quest 3.0
|
| Zou heel netjes zijn...Arend-Jan — 09:23 PM |
|
Bikepacking overnighter met de M5 Lowra...
|
| Ik heb ooit een stel...Jeroen S — 09:20 PM |
|
Zomercompetitie 2026
|
| Die in Tiel neem ik ...Hardloper — 08:58 PM |
|
wat ze zeggen
|
|
Laatst een oude da...Boyd Maduro — 08:46 PM |
|
Zomercompetitie 2026
|
| Na een mooie winterc...Boyd Maduro — 08:26 PM |
|
wat ze zeggen
|
|
Op het Duitse Foru...Bob Hagendijk — 07:50 PM |
|
Vervangende 20 inch wielkappen?
|
|
Als je wieldoekjes...EricZeep — 07:47 PM |
|
wat ze zeggen
|
| Vanmiddag achter me,...Willeke_IGKT — 07:14 PM |
|
wat ze zeggen
|
| Mijn CHR heeft een v...ZoefZoef — 06:33 PM |
|
wat ze zeggen
|
| Laatst een oude dame...Frutsel — 06:00 PM |
|