(11-Jul-2017, 12:30 PM)Wim -de roetsende schreef:(11-Jul-2017, 12:45 AM)Hans58 schreef: Stond deze niet in Heemskerk te koop? Onzekere eigenaar? Heb er ook verlekkerd naar gekeken, maar het werd me toch te veel dubbelop naast een Optima Stinger. Wel jammer, ik ken de buurt goed, had hem zo opgehaald. Stond dezelfde fiets niet eerst in Medemblik (geloof ik) te koop?
En idd heeft de eigenaar van de paarse Taifun geen last van het poetsvirus. Zijn prijs is ook te hoog.
Heemskerk? Zou kunnen, ik weet het eigenlijk al niet meer. Plaatsje ten nw van Amsterdam.
Hoezo denk jij dat de verkoper 'onzeker' was?
Te veel naast een Stinger? Bij mij staat de Taifun naast een Seiran, een Roeifiets en een QuestXS en dat vinden de Tai en ik helemaal niet te veel![]()
Ik ben blij dat jij de fiets niet hebt opgehaald. Ik ben er namelijk heel blij mee. Ik fiets er nu eigenlijk alle korte stukjes mee en zelfs de laatste LOL-toertocht van 85km.
Gewoon geduld hebben als je iets zoekt, maar wel consequent Marktplaats en ligfiets.net bekijken.
Heemskerk ligt idd noord-west van Amsterdam. De reden van verkoop was dat de eigenaar zich onzeker voelde in het verkeer, zo schreef hij of zij zelf in de advertentie op Marktplaats.
Dubbelop: zoveel verschillen de Stinger en Taifun niet qua rijgedrag.
Achteraf ben ik ook blij dat ik de fiets niet heb gekocht, want ik liep kort daarop tegen de volgende trike aan. Maatwerk en van een merk (USVA) waarvan je dit niet zou verwachten:
![[Afbeelding: _992_1438162128.jpg]](https://www.usva-bikes.com/img/_992_1438162128.jpg)
Extreem fietsje waar ik heel blij mee ben.
Nu alleen nog 2 trikes, een Stinger en een boodschappenfiets zien te proppen in een schuurtje van 1.80x2.50. Ook al een reden om N+1 maar even uit te stellen. Zowel een roeifiets als een velomobiel staan nog op mijn verlanglijstje. Vraag is waar ik alles stal.