Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Is sporten wel zo gezond? [split] Blijft de ligfiets beperkt tot een "niche"?
#51
De medische wereld ontdekt de afgelopen jaren stap voor stap dat vrouwen eigenlijk toch niet gewoon mannen zonder penis, teelballen en met een vagina, baarmoeder, eierstokken en borsten zijn. Zelfde geldt voor je roots: een lichaam van een negroïde mens werkt niet 100% hetzelfde als jouw lichaam of dat van een Aziaat. Natuurlijk er zijn bepaalde basiswaarden, bijvoorbeeld die waaruit blijkt dat een mensenlichaam prima geconditioneerd kan worden om dagelijks urenlang een noemenswaardige dot arbeid te leveren; daarvan hebben we zowel hier op het forum als ver erbuiten veelvuldig bewijs gezien. Sterker nog: Ons bestaan is erop gebaseerd.
Maar toch: De meest voorkomende symptomen voor een hartinfarct wijken bijvoorbeeld af van de "bekende standaard" zodra je vrouw bent, een flinke lading pigment hebt of allebei, en dat geldt ook voor hoe je lijf reageert op medicijnen.
Dit gegeven wordt alleen maar complexer omdat er steeds meer gemixte kinderen geboren worden: mijn kind heeft kenmerken uit Finland, Rusland, Nederland/Duitsland, de Antillen (dus ook Afrika), en niet zichtbaar maar wel noemenswaardig: wat Indianenbloed.

Maar hier, goed verstopt in de krochten van ligfietsers.nl, hebben we PietV, die gebaseerd op eigen ervaring weet wat het beste is voor al die groepen.

Ik zou het 100% met je eens zijn Piet, als je het gewoon op jezelf zou betrekken. Wat goed is voor jou is niet zomaar toepasbaar op alle anderen op de hele wereld.
Antwoord }
Bedankt door: Wim -de roetsende , ThijsR


Berichten in dit topic
RE: Is sporten wel zo gezond? [split] Blijft de ligfiets beperkt tot een "niche"? - door 365cycle - 15-Jan-2022, 04:37 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Bruiloft serenade vs snelheid
Nou ze zitten acht...Wim -de roetsende — 02:24 PM
Bruiloft serenade vs snelheid
Terugtoeteren dan ma...LigfietsWilsum — 02:20 PM
Bruiloft serenade vs snelheid
Nou ze zitten achter...Hardloper — 02:15 PM
Bruiloft serenade vs snelheid
Niet zo boos zijn, z...LigfietsWilsum — 01:55 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Voorjaarsvakantie du...TimSch — 11:57 AM
Een mooie en snelle Bülk in Duitsland €6...
Staat op het Duitse ...Wim -de roetsende — 11:36 AM
Bruiloft serenade vs snelheid
Doel je op geïrritee...TimSch — 10:20 AM
Bruiloft serenade vs snelheid
Geen idee of het ook...Hardloper — 10:16 AM
Foto's zonder verhaal
Laat de lente maar k...De tovenaar — 06:13 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij dat ik vandaag ...Lopopodium — 06:09 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Gewoon ongestoord ku...Hardloper — 05:56 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat ik een wielerb...Wim -de roetsende — 04:58 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Ik zal er dan wel ...Bianca F — 02:30 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat ik een wielerbaa...Hardloper — 12:32 PM
Fietsen van/voor Paula [split] Ligfiets...
Nu nog naar het juis...Willeke_IGKT — 11:11 AM
Ligfietsclub Noorderligt - Groninger Li...
Wat ik mis aan het...Wim -de roetsende — 09:04 AM
Medeliggers onderweg
Vanmiddag om ongev...JanBurp — 08:54 AM