Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Velomobiel als substituut voor een Porsche
#27
(15-Jan-2022, 02:01 PM)ThijsR schreef: Een midlifecrisis is zo erg nog niet: je gaat opnieuw nadenken over wat je nou echt wil in het leven. Over het algemeen in de vorm van meer ontspanning, tijd voor jezelf.

Sommige mensen vinden dat een Porsche daar uitermate geschikt voor is, anderen zoeken het in een velomobiel, ligfiets, het trainen voor een marathon, emigreren, zelfs scheiden.

Een kennis van me is uit de IT gestapt en bezorgt nu voor een lokale biologische winkel

Het lijkt erop dat er twee manieren zijn waarop een midlifecrisis zich kan manifesteren. Enerzijds is daar de realisering van jeugddromen waar nu eindelijk geld voor is. Dat leidt meestal tot een soort misplaatst anachronisme. Zoals een oude kerel in een Ford Viagra, een Potentiac of een Porsche. Ook bejaarden op een cruiseschip vallen in die categorie. Zulke dingen moet je natuurlijk in je jeugd doen, maar dan is er meestal geen geld voor.
De andere manier is gebaseerd op de relativering van al die zaken die belangrijk leken en waar je heel je leven tot dan toe achteraan gejaagd heb. Plotseling realiseer je je dat je eigenlijk je tijd aan het verspillen bent.

Een plotselinge ernstige ziekte heeft ongeveer dezelfde uitwerking. Ik heb al zo'n 30 jaar interesse in ligfietsen, maar om financiële redenen en gebrek aan tijd heb ik daar nooit wat mee gedaan. Nu realiseer ik me dat ik gerust allerlei andere zaken kan laten vallen. Waardoor er ruimte ontstaat om een oude wens achterna te jagen. Ook al wordt ik daardoor misschien een misplaatst anachronisme. Big Grin
Ik heb altijd gelijk. Want als ik geen gelijk heb verander ik mijn mening.  FlevoTrikeJouta Tadpole Blue Line | Quest 377 | Trident Titan
Antwoord }
Bedankt door: 365cycle


Berichten in dit topic
RE: Velomobiel als substituut voor een Porsche - door Bart Verbeek - 15-Jan-2022, 05:17 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Fietstocht berichten en beelden
jouw route lijkt me...Martin van Mourik — 11:38 PM
Fietstocht berichten en beelden
Ah, die veer bij Eij...Lopopodium — 11:24 PM
Fietstocht berichten en beelden
Vanmiddag een rondje...Martin van Mourik — 10:59 PM
Ben Parke gaat naar Dronten
Voor je het weet ben...blokdoorn — 10:23 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik heb ervaren dat o...Willeke_IGKT — 10:22 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Tja ik heb ook zo'n ...Jeroen S — 10:02 PM
Ben Parke gaat naar Dronten
En? "Ging Ben...benparke — 09:51 PM
Ben Parke gaat naar Dronten
En? "Ging Ben n...Hoekie — 09:34 PM
Kilometer topic
720 km in 6 weken 7...Coen__ — 09:08 PM
Kilometer topic
Afgelopen week 415km...blokdoorn — 07:42 PM
Kilometer topic
Ik zit voor deze maa...Roepers — 07:37 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Heb je een tuin? ...ZoefZoef — 06:34 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Heb je een tuin? Da...Lopopodium — 06:07 PM
Slow TV
Op aantal momenten...Tom Fekkes — 05:31 PM
Slow TV
Op aantal momenten h...blokdoorn — 05:29 PM
Slow TV
Leuke film, m...Tom Fekkes — 01:15 PM
Slow TV
Hoekie — 11:26 AM