Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De velomobielmarkt [split] Vandaag ben ik niet blij omdat.....
#25
Dank voor de aai over mn bol.  Ik heb jarenlang VVD gestemd Wink Niet omdat ik een ondernemer ben, maar maar vanwege de aversie van links die ik heb. Al hebben ook zij goede punten en het mileu is daar zeker één van.

Mijn steentje draag ik daaraan ook bij door veel gebruikt te kopen, maar ook door te fietsen.  Deels uit kostenoverweging. Deels omdat ik het lekker vind en deels omdat het kan omdat alles op fietsafsrand zit. Zit liever op de fiets dan dat ik op Rotterdam CS moet wachten op de stoptrein naar station Rdam Alexander om daar weer de metro te pakken, zeg maar. 

Dat ik nu een paar leuke fietsen heb, komt deels door wat je slim handelen kan noemen. Als in: voor een interessante prijs kopen en later met winst te verkopen en daarvan weer wat leuks terug te kopen.  De kopende partij, die heeft ervoor over wat ie bied,. En meer dan prima voor mij als ie meer wil betalen, dan wat ik ervoor betaald heb. Evenzo ben ik soms ook tevreden als ik wat afschrijving heb. Per saldo ben ik er toch op vooruit gegaan door besparing aan OV dus ik betaal soms ook gewoon de marktprijs ervoor als ik een modelletje echt wil hebben  Wink

Vraag en aanbod, ik zie geen reden om het misbruik te noemen. Ook de handelaar moet zn boterham verdienen en zn lasten betalen. 

Zolang een velomobiel geen heel hip imago heeft , zal de markt niet alteveel jongere rijders trekken. Die kiezen liever voor een veel duurdere en jonge auto, dan een velomobiel  die op maandbasis een fractie kost aan afschrijving..

Een velomobiel leasen of financieren zou al helpen. Maar wat meer zou helpen is een goede fiscale regeling, waarddor werkgevers kunnen inspelen op dat als woonw, erk en reclamevoertuig.  Mja, moet de prductie wel opgeschaald kunnen worden.
Antwoord }
Bedankt door: de Boer


Berichten in dit topic
RE: De velomobielmarkt [split] Vandaag ben ik niet blij omdat.....\\\ - door ZoefZoef - 21-Mar-2022, 01:33 AM
RE: Vandaag ben ik niet blij omdat..... - door ZoefZoef - 18-Mar-2022, 02:25 PM
RE: Vandaag ben ik niet blij omdat..... - door 365cycle - 18-Mar-2022, 02:27 PM
RE: Vandaag ben ik niet blij omdat..... - door ThijsR - 18-Mar-2022, 02:54 PM
RE: Vandaag ben ik niet blij omdat..... - door emgaron - 20-Mar-2022, 01:59 AM
RE: Vandaag ben ik niet blij omdat..... - door PietV* - 20-Mar-2022, 09:55 AM
RE: Vandaag ben ik niet blij omdat..... - door ZoefZoef - 20-Mar-2022, 06:26 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Ligfietsclub Noorderligt - Groninger Li...
Ik woon in de bi...Paula050 — 06:13 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Terug maar e...Niels van der Wal — 05:41 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Maar kwa gewicht, ...Wim -de roetsende — 11:59 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Na 4 weken, vandaag ...gideon — 10:57 AM
Ligfietsclub Noorderligt - Groninger Li...
Ik woon in de binn...Wim -de roetsende — 09:36 AM
Ligfietsclub Noorderligt - Groninger Li...
Hoi Paula, Welk...Paula050 — 01:09 AM
Strava Segmenten Velomobiel
Met mijn 35,7kg zw...Tijanus — 01:07 AM
Northlandvelo.NL is live
Moet je denk ik ...benparke — 11:14 PM
tassen op voorvork
Ze zijn er in metaal...Jeroen S — 10:26 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Even op lengte van s...Hardloper — 10:07 PM
tassen op voorvork
Van Fix plus heb j...ligvogel — 09:53 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Met 15 kg bagage ach...Jeroen S — 08:58 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Tussen jou en de M...Hardloper — 08:46 PM
Ombouw Berg Ferrari skelter tot ligfiets
Ik word wel nieuwsgi...Jeroen S — 08:40 PM
Strava Segmenten Velomobiel
Tussen jou en de Moe...Jeroen S — 08:37 PM
Northlandvelo.NL is live
Moet je denk ik ev...Hardloper — 08:33 PM
tassen op voorvork
Het hangt er erg van...Jeroen S — 08:33 PM