Veel lezers, weinig schrijvers
#6
Dankzij o.a. facebook en andere social media zijn forums over het algemeen minder goed bezocht en wordt daar (dus ook hier) ook minder geschreven. Ruim tien jaar geleden waren forums ook veel algemener in gebruik als nu. Ik vind een forum zelf veel handiger als het gaat om terug kunnen vinden van informatie dan via veel social media het geval is... Maar een forum is vaak ook een soort van (super) slow chat en dat is wat veel mensen blijkbaar weer minder aanspreekt.
En ik zal ook wel eens kijken of ik wat meer kan schrijven, maar ik ben zelf toch meer een lezer en reageerder dan actief nieuwe topics starter Wink
Antwoord
Bedankt door:


Berichten in dit topic
Veel lezers, weinig schrijvers - door Wim -de roetsende - 12-Nov-2017, 07:38 PM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door Lopopodium - 12-Nov-2017, 11:20 PM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door BeruRoniki - 13-Nov-2017, 08:30 AM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door elnuar - 13-Nov-2017, 10:47 AM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door tegenligger - 13-Nov-2017, 01:52 PM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door ErikvanD - 13-Nov-2017, 02:04 PM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door Frank - 15-Nov-2017, 07:07 AM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door BeruRoniki - 15-Nov-2017, 08:51 AM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door emgaron - 16-Nov-2017, 06:23 PM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door Roef Veerman - 04-Dec-2017, 11:52 PM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door Lopopodium - 05-Dec-2017, 12:01 AM
RE: Veel lezers, weinig schrijvers - door Roef Veerman - 05-Dec-2017, 07:05 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Volgens mij zou da...mvdriel — 11:58 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Volgens mij zou dat ...stanjanssen — 11:49 AM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
De qv is mijn eerste...blokdoorn — 11:32 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Mocht je toch nog ...mvdriel — 11:15 AM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Ik was ook een van d...stanjanssen — 11:03 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Stan,hartelijk bedan...martinus — 10:24 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Na nog wat aanpassin...stanjanssen — 09:58 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Dankjewel! Dus nu ...stanjanssen — 09:05 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ik later vandaag eve...stanjanssen — 09:01 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Met die bedankjes ga...Wim -de roetsende — 08:00 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Dankjewel! Dus nu he...LigfietsWilsum — 07:43 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Zo kan ik dus wel mo...Wim -de roetsende — 01:55 AM
Velgen, velgen en oh ja, velgen.
Elan in Wijchen heef...Raybent — 11:44 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Hij lijkt inderdaad ...Tijanus — 11:27 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Hier hebben de bedan...Boyd Maduro — 11:22 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
@Stan, de bedankt o...stanjanssen — 10:40 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ik had eigenlijk nog...stanjanssen — 10:17 PM