Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Een linksliggend fietspad (2 richtingen) zou verboden moeten worden
#30
Sommigen voelen zich gewoon niet op hun gemak in een donker groot gebouw, waar het stil is, maar je af en toe wel wat hoort. Als ik laat in het gebouw ben, of na 17,30 ofzo nog binnenkom laat ik de schoonmaaksters ook altijd even luid en duidelijk weten dat ik er ben. Anders horen ze alleen de schuifdeur.

In de corona periode hebben we ook twee keer de spooktocht voor groep 8 in de school moeten doen, in plaats van in een donker bos. Ook daar was het redelijk eenvoudig eng te maken, ook voor grote jongens uit groep 8.

Qua fietspaden heb je inderdaad iets meer andere verkeersdeelnemers op bepaalde trajecten. Niet iedereen voet zich even gemakkelijk op een afgelegen stil en donker fietspad, of op een verlopen industrieterrein ofzo.

Ik had laatst een momentje van schrik toen ik ergens achteraf langs het bos fietste. Geen enkel verkeer te verwachten daar. Doodstil buitengebied. Ik was al diverse reeen tegen gekomen die avond. Vervolgens ergens net buiten de rand van het voorlicht een groot grijs bruin beest in het veld. Ik zag alleen een flits van schuin achter, eventjes leek het een wolf op een paar meter naast de weg. Het was maar een ree, maar toch even een schrik seconde.

Ik vrees dat we banger moeten zijn voor onoplettende andere weggebruikers, dan allerlei gevaren die we vrezen maar nooit ontmoeten.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Een linksliggend fietspad (2 richtingen) zou verboden moeten worden - door Jeroen S - 01-Dec-2022, 11:51 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Medeliggers onderweg
Toen ik afgelopen vr...TvWijk — 01:07 AM
Milan 4.2
Denk dat de OBT2026 ...ZoefZoef — 10:00 PM
Optima Baron, N=1
De oplossing kan er ...ZoefZoef — 09:34 PM
Optima Baron, N=1
Helaas voor de men...Hardloper — 08:24 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
...omdat ik vandaag ...datakneder — 08:21 PM
Optima Baron, N=1
Heel goed dat je nie...Bianca F — 07:54 PM
Optima Baron, N=1
Ik ben ook een voors...Willeke_IGKT — 07:32 PM
Optima Baron, N=1
Helaas voor de mense...rolrek — 07:20 PM
velomobileworld.com
Ik heb Jan gesproken...Hardloper — 06:33 PM
velomobileworld.com
Heb geduld, ze z...Wim -de roetsende — 05:49 PM
Milan 4.2
Ziet er fantastisch ...Bianca F — 05:43 PM
Milan 4.2
J in nu anderhalf, v...Willeke_IGKT — 05:41 PM
Alternatief voor Ventisit?
Natuurlijk zijn er a...Bianca F — 05:33 PM
Milan 4.2
Er staat weer een ...Wim -de roetsende — 05:24 PM
*mers
Als we drie keer een...Hardloper — 03:23 PM
De Waterlandse Liggers
De maandelijkse DWL ...GertBr — 01:12 PM
Alternatief voor Ventisit?
Volgens mij maakt ...Hoekie — 01:11 PM