Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Een linksliggend fietspad (2 richtingen) zou verboden moeten worden
#30
Sommigen voelen zich gewoon niet op hun gemak in een donker groot gebouw, waar het stil is, maar je af en toe wel wat hoort. Als ik laat in het gebouw ben, of na 17,30 ofzo nog binnenkom laat ik de schoonmaaksters ook altijd even luid en duidelijk weten dat ik er ben. Anders horen ze alleen de schuifdeur.

In de corona periode hebben we ook twee keer de spooktocht voor groep 8 in de school moeten doen, in plaats van in een donker bos. Ook daar was het redelijk eenvoudig eng te maken, ook voor grote jongens uit groep 8.

Qua fietspaden heb je inderdaad iets meer andere verkeersdeelnemers op bepaalde trajecten. Niet iedereen voet zich even gemakkelijk op een afgelegen stil en donker fietspad, of op een verlopen industrieterrein ofzo.

Ik had laatst een momentje van schrik toen ik ergens achteraf langs het bos fietste. Geen enkel verkeer te verwachten daar. Doodstil buitengebied. Ik was al diverse reeen tegen gekomen die avond. Vervolgens ergens net buiten de rand van het voorlicht een groot grijs bruin beest in het veld. Ik zag alleen een flits van schuin achter, eventjes leek het een wolf op een paar meter naast de weg. Het was maar een ree, maar toch even een schrik seconde.

Ik vrees dat we banger moeten zijn voor onoplettende andere weggebruikers, dan allerlei gevaren die we vrezen maar nooit ontmoeten.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Een linksliggend fietspad (2 richtingen) zou verboden moeten worden - door Jeroen S - 01-Dec-2022, 11:51 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
...omdat op het Du...Coen__ — 12:51 AM
Twee koplampen op een velomobiel?
Het gaat misschien ...Coen__ — 12:13 AM
Twee koplampen op een velomobiel?
(...) De APV van ...Tijanus — 12:09 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Heb het net op Velom...TvWijk — 11:23 PM
Twee koplampen op een velomobiel?
Het gaat misschien n...Hardloper — 09:39 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
;) Duidelijk...ZoefZoef — 09:29 PM
Twee koplampen op een velomobiel?
Tja, ondanks dat de ...Coen__ — 09:10 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Heb je hem al eens...Hoekie — 09:05 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
...tijdens de vade...Willeke_IGKT — 08:43 PM
FlooW zit/ligfiets
Freewheels met links...Jeroen S — 08:37 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Nou is het met een...Hoekie — 07:51 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
;)martinus — 07:36 PM
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
De Distance was ni...Hoekie — 07:20 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Zoefzoef was dit...Wim -de roetsende — 06:50 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Zoefzoef was dit n...ZoefZoef — 06:27 PM
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
Ymte schreef ook nog...Wim -de roetsende — 06:06 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Zoefzoef was dit nie...Hardloper — 05:59 PM