Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Een linksliggend fietspad (2 richtingen) zou verboden moeten worden
#30
Sommigen voelen zich gewoon niet op hun gemak in een donker groot gebouw, waar het stil is, maar je af en toe wel wat hoort. Als ik laat in het gebouw ben, of na 17,30 ofzo nog binnenkom laat ik de schoonmaaksters ook altijd even luid en duidelijk weten dat ik er ben. Anders horen ze alleen de schuifdeur.

In de corona periode hebben we ook twee keer de spooktocht voor groep 8 in de school moeten doen, in plaats van in een donker bos. Ook daar was het redelijk eenvoudig eng te maken, ook voor grote jongens uit groep 8.

Qua fietspaden heb je inderdaad iets meer andere verkeersdeelnemers op bepaalde trajecten. Niet iedereen voet zich even gemakkelijk op een afgelegen stil en donker fietspad, of op een verlopen industrieterrein ofzo.

Ik had laatst een momentje van schrik toen ik ergens achteraf langs het bos fietste. Geen enkel verkeer te verwachten daar. Doodstil buitengebied. Ik was al diverse reeen tegen gekomen die avond. Vervolgens ergens net buiten de rand van het voorlicht een groot grijs bruin beest in het veld. Ik zag alleen een flits van schuin achter, eventjes leek het een wolf op een paar meter naast de weg. Het was maar een ree, maar toch even een schrik seconde.

Ik vrees dat we banger moeten zijn voor onoplettende andere weggebruikers, dan allerlei gevaren die we vrezen maar nooit ontmoeten.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Een linksliggend fietspad (2 richtingen) zou verboden moeten worden - door Jeroen S - 01-Dec-2022, 11:51 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Ervaringen met de Tuna
Het maakt mij niet u...benparke — 05:53 PM
Ervaringen met de Tuna
Dit draadje gaat ove...Atrike — 05:40 PM
Ervaringen met de Tuna
Misschien ook bij Be...Gideonaut — 05:21 PM
Ervaringen met de Tuna
zoals ik al eerder z...Hardloper — 05:02 PM
Ervaringen met de Tuna
Je vervalt in herhal...365cycle — 03:14 PM
Banden, banden, banden en nog eens band...
ECE-R88 gaat ook ove...365cycle — 03:07 PM
Ervaringen met de Tuna
Voor een full carbon...benparke — 03:06 PM
Banden, banden, banden en nog eens band...
Zijn er hier al me...Frutsel — 03:04 PM
Ervaringen met de Tuna
Heh. Je had ook naar...Frutsel — 03:01 PM
Ervaringen met de Tuna
Maar dan rijd je m...Atrike — 02:26 PM
Banden, banden, banden en nog eens band...
Zijn er hier al mens...365cycle — 12:34 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
... omdat ik een spe...Hoekie — 12:25 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ten eerste zijn wi...365cycle — 11:50 AM
Ervaringen met de Tuna
Er is naar mijn we...365cycle — 11:42 AM
Ervaringen met de Tuna
Er is naar mijn wete...Gideonaut — 11:40 AM
Ervaringen met de Tuna
Waar heb je de prij...365cycle — 11:24 AM
Ervaringen met de Tuna
Dank, Adrie. Ik ka...Atrike — 10:37 AM