Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fraaie jonge Carbon Quest (882!) op Marktplaats
#33
(22-Jan-2023, 11:56 AM)Jeroen S schreef: In de ligfietsbrance werken ondernemers. 
Hm, ik weet niet of ik dat ook helemaal zo zie. Het zijn vrijwel zonder uitzondering techneuten, met een voorliefde voor prachtige fietsen en "out-of-the-box" denken. Maar ondernemers?
Nee, want...

(22-Jan-2023, 11:56 AM)Jeroen S schreef: Bijna alle ligfiets ondernemers die ik ben tegen gekomen vinden het contact met de klant, goed advies erg belangrijk. 
...ik stuur best een hoop mensen door naar o.a. Dronten. Vrijwel zonder uitzondering is juist communicatie een puntje waar feedback over komt.
Twéé mensen die ik naar Middelburg wees stonden op totaal verschillende momenten aan een gesloten deur, onder reguliere op de website vermelde openingstijden.
Nou kan je zeggen "bel effe vantevoren", maar dat is nou juist de taak van de ondernemer.
En:

(22-Jan-2023, 11:56 AM)Jeroen S schreef: Marketing, gladde verkooppraatjes en webdesign, daar zijn ze geen van allen goed in, en er is ook geen budget om daar een expert voor in te huren. 
Een echte ondernemer weet dat je een bepaald niveau aan marketing en een goede website nodig hebt om je potentiële klantenkring te kunnen bereiken. Niet groter willen groeien werkt perfect als je geen heel uniek product hebt, maar wel uitblinkt in kwaliteit. Klein blijven in een niche is risicovol.

(22-Jan-2023, 11:56 AM)Jeroen S schreef: De ondernemer met een meer zakelijke benadering kwam er achter dat er met andere zaken meer geld te verdienen valt, en is in die richting verder gegaan.
De ondernemer met een meer zakelijke benadering die geld wil verdienen zit niet in de ligfietsen. Ik vind ondernemen in de (velomobiel-)branche nog steeds best interessant om een keer in te duiken (als de tijd voor mij rijp is), maar veel geld verdienen is voor mij zéker niet de motivatie. Mensen hun ideeën over mobiliteit veranderen eerder. En als het zou lukken om in Nederland 500 velomobielen (in welke vorm dan ook) per jaar af te zetten, dan is dat al meer dan genoeg om dat doel te bereiken.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Fraaie jonge Carbon Quest (882!) op Marktplaats - door 365cycle - 23-Jan-2023, 01:05 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Bouwproces velomobiel
Ik heb al een tijdje...Gideonaut — 01:32 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik heb al ruim 25 ja...melle z — 01:07 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Deze is misschien oo...Jeroen S — 01:06 PM
Bouwproces velomobiel
Deze was ik (volgens...GertBr — 01:04 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Hopelijk regelen ze ...TimSch — 01:01 PM
Fietsstallingen
Een VM is een fiets,...Willeke_IGKT — 12:16 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
...er op een van mij...Kapitein Bosui — 12:13 PM
Fietsstallingen
Via de rolstoelbaan...LigfietsWilsum — 12:06 PM
Fietsstallingen
... Antwoord is h...Kapitein Bosui — 11:53 AM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Nou ik ga het dan do...Hardloper — 10:07 AM
OBT 2025 Groningen
Er zit best wel een ...Jeroen S — 10:04 AM
Even voorstellen
Welkom Chris, Een ...Wim -de roetsende — 07:15 AM
OBT 2025 Groningen
Als je toch bezig ...Ramzoefff — 04:42 AM
M5 LowRacer van Hans
Gewoon links laten ...ZoefZoef — 04:30 AM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Bij de meeste races ...Jeroen S — 12:57 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Sommige dingen lijke...Jeroen S — 12:24 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik vanmorgen bij de ...Jeroen S — 11:56 PM