Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huh, een hardloper op een ligfiets forum???
#5
Welkom hardloper! Ik word wel enthousiast van je introductie! Leuk, die mix Big Grin
Ik heb afgelopen zaterdag voor het eerst m'n ukkie gecoacht bij de NN Kids Run, en gisteren samen met mijn ukkie de "uk" van m'n vriendin over de finish heen geschreeuwd bij de NN Marathon Rotterdam. Behalve een trotse ("stief-")papa is bij mijn ukkie het hardloopzaadje geplant, en stiekem kriebelt het bij mij ook wel om weer eens te gaan lopen; Meer dan tien jaar geleden stopte ik i.v.m. problemen met knieën en hamstring, maar destijds was ik ook een stuk zwaarder (wel sportief, maar veel meer gericht op rauwe kracht dan nu), dus een deel van het probleem is mogelijk al opgelost. Gisteravond dus ook even wat over barefoot running zitten googlen, misschien zit daar de rest van de oplossing.

Wat betreft de velomobiel als vervoermiddel: na een nogal onsportieve periode begon ik in 2019 met velomobiel rijden. Het is nogal uit de hand gelopen - ondanks dat ik voor werk, vriendschap & liefde best wel wat reis ben ik inmiddels iets meer dan een jaar autoloos, en dat bevalt top. Ik woon in de Randstad, en zeker met een goede conditie moet je hier behoorlijk ver reizen voordat een auto echt sneller is dan een velomobiel. Vol in de spits heb ik al menig wedstrijdje van autorijdende "collega's" (ik ben zelfstandig adviseur) gewonnen, en het zal je verbazen bij hoeveel bedrijfspanden je gewoon gebruik kan maken van een douche.

Mocht je meer willen weten over de velomobiel als "auto", blader even over het forum en schroom niet om een nieuw topic te openen. Er zijn hier wel meer "daily trainers" dus info genoeg! En vooral ook veel plezier toegewenst Big Grin
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie , Willeke_IGKT , Hardloper


Berichten in dit topic
RE: Huh, een hardloper op een ligfiets forum??? - door 365cycle - 17-Apr-2023, 10:52 AM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Found a working Shein code for 50% off —...
Found a working Shei...zevar888 — 02:34 PM
Found a working Shein code for 50% off —...
Recumbent bicycle en...zevar888 — 02:33 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik ben van plan m...Amadee — 02:15 PM
Snoek(L) vs Tuna
Mensen, alsjeblief...Wim -de roetsende — 01:05 PM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Bij Nieuwegein ligt ...Jeroen S — 12:46 PM
Snoek(L) vs Tuna
De Canu heeft geen...365cycle — 12:06 PM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
@TvWijk @qv-tester: ...Hoekie — 11:26 AM
Snoek(L) vs Tuna
Mensen, alsjeblieft,...Willeke_IGKT — 10:22 AM
Snoek(L) vs Tuna
Een Tuna op die man...Hardloper — 10:08 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Kunnen we niet kijke...Hardloper — 10:03 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat ik vandaag v...Wim -de roetsende — 09:47 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat ik vandaag voo...Bob Hagendijk — 09:44 AM
Snoek(L) vs Tuna
Want sleutelen zoa...Wim -de roetsende — 07:50 AM
Snoek(L) vs Tuna
  Want sleutelen ...Arend-Jan — 07:31 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Mensen die graag een...Arend-Jan — 07:17 AM
Kilometer topic
April had voor mij 1...Boyd Maduro — 06:12 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Dan kan dit rondje...qv-tester — 12:33 AM