Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huh, een hardloper op een ligfiets forum???
#30
(18-Apr-2023, 08:22 PM)Wim -de roetsende schreef:
(18-Apr-2023, 09:39 AM)Hardloper schreef: Nou ik wil er vrienden en familie mee bezoeken. En in de toekomst woon/werk verkeer mee doen. Maar wil ook naar plekken kunnen waar ik anders niet zelf zo naar toe zou kunnen aangezien het net te ver is voor te voet. Maar in de toekomst zal ik er ook wel mee op vakantie willen kunnen. Maar ook dingen als de wekelijkse boodschappen wil er gewoon mee kunnen doen.
Kijk, dit is heel duidelijk. Je zoekt dus echt een 'werkpaard' en geen racer. Of ga ik nu te kort door de bocht?
Ik denk het ergens wel. Mijn velomobielen zijn ook werkpaarden, en dat geldt ook voor de DF XL van Frutsel.
Het accent ligt alleen ergens dan het met een QV ligt. 
Hoe sneller de vm, hoe groter de actieradius binnen een bepaalde tijd. Gaat vooral veel schelen als je stevig trapt (dus wanneer luchtweerstand verreweg het grootste deel van de weerstand wordt).

(18-Apr-2023, 08:22 PM)Wim -de roetsende schreef: Een QV is hiervoor zeer geschikt. Het advies om met een tweedehandse vm te beginnen kun je uiteraard gewoon naast je neerleggen. Ik weet echter zeker dat deze tip met de beste bedoeling wordt gegeven.

Aangezien de wachttijd lang is, zou je ook een tweedehandse vm kunnen kopen voor de periode dat je aan het wachten bent op je nieuwe vm. Je kunt dan vast wennen aan het vm rijden. Je kunt direct beginnen met vm rijden. Je verkoopt de vm waarschijnlijk weer redelijk snel en meestal voor ongeveer hetzelfde bedrag. 
Wat je schrijft Wim: Een tweedehands VM gebruik je dan om je definitieve keuze te verbeteren. Niet om tweedehands te blijven rijden. Als je toch moet wachten... en idd, ze schrijven niet af. 

(18-Apr-2023, 08:22 PM)Wim -de roetsende schreef: Die groene Quest is trouwens van een forumlid hier en het is een hele speciale. Extra licht en deze Quest is nog heel netjes en mooi. Zou ik niet zomaar aan de kant schuiven. Is echt een goede vm om mee te starten.
Extra licht... zet 'm wel even op de weegschaal. Hij is een keer gerepareerd. Het is wél een hele nette en mooie Quest. Zeker de moeite. Verbaast me dat ie er nog is, en als ik geen andere plannen had zou ik de DF er misschien zelfs wel voor weg willen doen, want in de winter is een Quest o.a. door de banden weer één van de snellere velomobielen.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Huh, een hardloper op een ligfiets forum??? - door 365cycle - 18-Apr-2023, 09:15 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Found a working Shein code for 50% off —...
Found a working Shei...zevar888 — 02:34 PM
Found a working Shein code for 50% off —...
Recumbent bicycle en...zevar888 — 02:33 PM
M5 Carbon High Racer oftewel CHR
Ik ben van plan m...Amadee — 02:15 PM
Snoek(L) vs Tuna
Mensen, alsjeblief...Wim -de roetsende — 01:05 PM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Bij Nieuwegein ligt ...Jeroen S — 12:46 PM
Snoek(L) vs Tuna
De Canu heeft geen...365cycle — 12:06 PM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
@TvWijk @qv-tester: ...Hoekie — 11:26 AM
Snoek(L) vs Tuna
Mensen, alsjeblieft,...Willeke_IGKT — 10:22 AM
Snoek(L) vs Tuna
Een Tuna op die man...Hardloper — 10:08 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Kunnen we niet kijke...Hardloper — 10:03 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat ik vandaag v...Wim -de roetsende — 09:47 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat ik vandaag voo...Bob Hagendijk — 09:44 AM
Snoek(L) vs Tuna
Want sleutelen zoa...Wim -de roetsende — 07:50 AM
Snoek(L) vs Tuna
  Want sleutelen ...Arend-Jan — 07:31 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Mensen die graag een...Arend-Jan — 07:17 AM
Kilometer topic
April had voor mij 1...Boyd Maduro — 06:12 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Dan kan dit rondje...qv-tester — 12:33 AM