|
Velomobiel - kleuren
|
Berichten: 7.195
Topics: 131
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 15633
12321 x bedankt in 5776 berichten
(07-Jul-2023, 06:09 PM)Hardloper schreef: Kwa bovenkant zou eventueel de volgende kleuren een overweging zijn: Ik dacht trouwens ineens aan deze fiets:
Komt aardig in de buurt!
(07-Jul-2023, 06:23 PM)ZoefZoef schreef: Staat ie in een afgesloten garage, dan is het anders dan dat ie continue lekker buiten staat. Mijn gele quest is er niet beter op geworden door m buiten te stallen.. al kan dat ook komen door wassen met allesreiniger dat ie wit uitsloeg en zn glans verloor. Was dat geen gelcoat?
(07-Jul-2023, 06:23 PM)ZoefZoef schreef: Mja, die 225 euro vind ik dan best wel een hoop als de velomobiel uit 2 delen bestaat, zoals de quest. Zeker voor een land als Roemenie, waar het spuiten ongetwijfeld goedkoper is dan hier in Nederland. Zucht... als ik jou was zou ik 'm zonder lak kopen en het zelf doen
(07-Jul-2023, 06:23 PM)ZoefZoef schreef: Eerlijkheidshalve was ik daar bij een QV ook vanuit gegaan dat die uit meerdere delen is opgebouwd. Geen idee eigenlijk uit hoeveel delen die bestaan? Zelfde verhaal als bij de DF. Ik heb er eigenlijk nooit op gelet. Dacht net als de Quest uit 2 delen eigenlijk.. Dan kun je gewoon zo'n bovenkant pakken en meespuiten zodra je bijv. een andere velomobiel in het zwart laat spuiten. Of.. of.. Nouja, qua arbeidskosten zal het in Roemenie wel meevallen. De buitenkant van de meeste moderne velomobielen bestaat uit één stuk. Maakt ze lichter en stijver. Wel worden er allerlei delen in gelijmd, zoals de wielkasten en de tunnel etc.
|
| Berichten in dit topic |
RE: Velomobiel - kleuren - door 365cycle - 07-Jul-2023, 06:35 PM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Optima zitschaal carbon maat M gezocht
|
| Thanks! ik zal zo ee...Gideonaut — 02:29 PM |
|
Optima zitschaal carbon maat M gezocht
|
| Van eind tot eind, M...melle z — 02:16 PM |
|
Optima zitschaal carbon maat M gezocht
|
| Hoe meet je zo'n zad...Gideonaut — 02:06 PM |
|
Optima zitschaal carbon maat M gezocht
|
| Ik ben op zoek naar ...melle z — 02:03 PM |
|
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
|
| Woont Jan weer in Ne...Roepers — 01:08 PM |
|
Jacala
|
| Je zou een Novosport...melle z — 12:27 PM |
|
Jacala
|
|
Op de foto lijkt...Bianca F — 12:18 PM |
|
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
|
|
Ik hoop dat de mar...Bianca F — 11:57 AM |
|
De Waterlandse Liggers
|
|
Vergeet Delft en J...GertBr — 10:57 AM |
|
Velomobiles World dumpt Alpha, Milaan e...
|
| Dit zou zomaar het b...Atrike — 10:52 AM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Ja het is redelijk r...Jeroen S — 10:08 AM |
|
Jacala
|
| Bij Optima hadden ze...Jeroen S — 10:00 AM |
|
advies fietsschoenen
|
| Ik denk zeker een pa...Jeroen S — 09:35 AM |
|
De Waterlandse Liggers
|
| Vergeet Delft en Jul...Willeke_IGKT — 06:53 AM |
|
Medeliggers onderweg
|
|
..........kwamen e...Wim -de roetsende — 06:32 AM |
|
Medeliggers onderweg
|
| Vandaag rond 17:45 o...jacala — 12:32 AM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Toen ik daar eerder ...Lopopodium — 12:23 AM |
|