Show your bike(s)
#23
Valt dat nog te boenen, of veroorzaakt boenen juist schade?
Indien boenen geen probleem is, adviseer ik dat bij regenachtig weer te doen. Dat alg is op metaal in ieder geval zo weggeveegd als het nat is door regen.
Antwoord
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
Show your bike(s) - door Hardloper - 28-Oct-2023, 04:50 PM
RE: Show your bike(s) - door Lopopodium - 28-Oct-2023, 05:00 PM
RE: Show your bike(s) - door Hardloper - 28-Oct-2023, 05:03 PM
RE: Show your bike(s) - door datakneder - 28-Oct-2023, 05:36 PM
RE: Show your bike(s) - door Wim -de roetsende - 28-Oct-2023, 05:40 PM
RE: Show your bike(s) - door Hardloper - 28-Oct-2023, 05:56 PM
RE: Show your bike(s) - door Wim -de roetsende - 28-Oct-2023, 06:56 PM
RE: Show your bike(s) - door Bart Verbeek - 29-Oct-2023, 06:32 AM
RE: Show your bike(s) - door Hardloper - 29-Oct-2023, 12:51 PM
RE: Show your bike(s) - door Bart Verbeek - 29-Oct-2023, 02:42 PM
RE: Show your bike(s) - door Gideonaut - 29-Oct-2023, 03:00 PM
RE: Show your bike(s) - door ZoefZoef - 28-Oct-2023, 07:52 PM
RE: Show your bike(s) - door Tom Fekkes - 29-Oct-2023, 01:29 AM
RE: Show your bike(s) - door Hardloper - 29-Oct-2023, 03:53 PM
RE: Show your bike(s) - door TheodeG - 29-Oct-2023, 05:34 PM
RE: Show your bike(s) - door Gideonaut - 29-Oct-2023, 05:07 PM
RE: Show your bike(s) - door Hardloper - 29-Oct-2023, 05:18 PM
RE: Show your bike(s) - door Bart Verbeek - 29-Oct-2023, 05:30 PM
RE: Show your bike(s) - door ZoefZoef - 29-Oct-2023, 05:58 PM
RE: Show your bike(s) - door Bart Verbeek - 29-Oct-2023, 07:02 PM
RE: Show your bike(s) - door Hardloper - 29-Oct-2023, 09:07 PM
RE: Show your bike(s) - door Hardloper - 29-Oct-2023, 05:31 PM
RE: Show your bike(s) - door Gideonaut - 29-Oct-2023, 05:38 PM
RE: Show your bike(s) - door Bart Verbeek - 29-Oct-2023, 10:44 PM
RE: Show your bike(s) - door Tom Fekkes - 29-Oct-2023, 06:15 PM
RE: Show your bike(s) - door Lopopodium - 29-Oct-2023, 06:18 PM
RE: Show your bike(s) - door Frutsel - 29-Oct-2023, 06:56 PM
RE: Show your bike(s) - door Dharm2004 - 29-Oct-2023, 10:42 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet to registreren voordat je berichten kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Ritjes van Atrike (video)
Deze vergelijking ...datakneder — 12:13 AM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Leuk draadje is dit ...TimSch — 11:43 PM
Ritjes van Atrike (video)
Deze vergelijking li...blokdoorn — 11:24 PM
Ritjes van Atrike (video)
Lijkt misschien ni...datakneder — 10:59 PM
Ritjes van Atrike (video)
Is die ruimte ook ge...Lopopodium — 10:18 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Die extra bandensp...Wim -de roetsende — 10:10 PM
Ritjes van Atrike (video)
Lijkt misschien niet...Atrike — 10:07 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Die extra bandenspan...LigfietsWilsum — 09:40 PM
Ritjes van Atrike (video)
Ik vind dat spookfie...Lopopodium — 09:36 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Dankjewel! Ik ke...Hardloper — 09:22 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Mijn eerste velomobi...Wim -de roetsende — 08:43 PM
Velgen, velgen en oh ja, velgen.
 Ik test ze nu ...Raybent — 08:38 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Voor zover ik de vor...Willeke_IGKT — 08:38 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
September 2011 m...Casper Jansen — 08:20 PM
Wind sterkte
maar het was ook...benparke — 08:16 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ja precies, ergens w...Jeroen S — 07:51 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
De keuze voor een ve...Bobslee — 07:18 PM