Verlichting Quest 2008 verbeteren
#26
(02-Feb-2024, 10:19 PM)Wim -de roetsende schreef:
(02-Feb-2024, 09:59 PM)Hardloper schreef: @Freek1970 je kan de spiegels verstellen he? Dit had ik al vrij snel door. 

Soms kun je door zo'n klein zinnetje je opeens bewust worden van het feit dat het verschil qua ervaring op dit forum ongelooflijk groot is.

Deze zin heb ik getypt zonder oordeel of mening. Ik vind het goed om mij dit even bewust te realiseren.


Hardloper,

Ja natuurlijk weet ik dat ik net als bij autospiegels kan verstellen, dus links/rechts omhoog/omlaag of zijn er nog meer stelmogelijkheden? Ik kan er in de 838 in elk geval beter mee uit de voeten dan in de 241 daarom zoek ik het verschil in kennelijk net wat anders zitten of spiegels net anders gemonteerd op de romp…

Freej
Antwoord
Bedankt door: Hardloper


Berichten in dit topic
Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Freek1970 - 22-Nov-2023, 08:38 AM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door 365cycle - 22-Nov-2023, 11:59 AM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Freek1970 - 22-Nov-2023, 07:36 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door 365cycle - 23-Nov-2023, 12:26 AM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Jeroen S - 25-Nov-2023, 05:25 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Freek1970 - 25-Nov-2023, 06:12 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door 365cycle - 26-Nov-2023, 01:47 AM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Gideonaut - 25-Nov-2023, 07:09 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Jeroen S - 25-Nov-2023, 09:55 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Freek1970 - 25-Nov-2023, 10:49 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door twilwel - 27-Nov-2023, 10:32 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door 365cycle - 28-Nov-2023, 02:16 AM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Freek1970 - 27-Nov-2023, 11:14 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door twilwel - 27-Nov-2023, 11:24 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Hardloper - 28-Nov-2023, 11:07 AM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door ZoefZoef - 27-Nov-2023, 11:51 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door hmplantinga - 29-Nov-2023, 10:41 AM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door 365cycle - 29-Nov-2023, 12:00 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door hmplantinga - 06-Dec-2023, 10:57 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Freek1970 - 02-Feb-2024, 03:50 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Hardloper - 02-Feb-2024, 07:08 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Freek1970 - 02-Feb-2024, 09:44 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Hardloper - 02-Feb-2024, 09:59 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Freek1970 - 04-Feb-2024, 02:30 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Hardloper - 04-Feb-2024, 04:22 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Dharm2004 - 10-Feb-2024, 06:01 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door 365cycle - 30-Jan-2025, 04:34 PM
RE: Verlichting Quest 2008 verbeteren - door Hoekie - 10-Feb-2024, 07:51 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Bedankt Stan voor je...Fietsbennie — 02:59 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ik werd vanmiddag au...Gideonaut — 02:56 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
September 2011 m’n...Casper Jansen — 02:17 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Bedankt Stan, het is...Willeke_IGKT — 02:06 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Zo kan ik dus wel ...Hardloper — 01:36 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Super bedankt voor...stanjanssen — 12:54 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Super bedankt voor a...TimSch — 12:37 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Volgens mij zou da...mvdriel — 11:58 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Volgens mij zou dat ...stanjanssen — 11:49 AM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
De qv is mijn eerste...blokdoorn — 11:32 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Mocht je toch nog ...mvdriel — 11:15 AM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Ik was ook een van d...stanjanssen — 11:03 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Stan,hartelijk bedan...martinus — 10:24 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Na nog wat aanpassin...stanjanssen — 09:58 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Dankjewel! Dus nu ...stanjanssen — 09:05 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ik later vandaag eve...stanjanssen — 09:01 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Met die bedankjes ga...Wim -de roetsende — 08:00 AM