Ratelend geluid van achterin Strada
#20
Vanochtend deed hij het toch weer. Door jullie geattendeerd dat het kan lijken alsof geluid van achteren komt, maar dat het dan werkelijk van voren komt toch nog eens goed geluisterd en inderdaad, als ik mijn hoofd draai, zodat mijn horen niet door rijwind worden "gedempt", lijkt het van voren te komen en precies in de trapfrequentie. Ik denk dat de beugel waarmee de trapas vast zit wat speling begint te krijgen. Gek genoeg hield het geluid halverwege ook weer op, dus misschien dat ik met stevig trappen (vals plat) de beugel in zo'n positie heb gedrukt dat hij weer even vast zit.

Anyway: dit is eenvoudig op te lossen met een momentsleutel uit mijn schuur.
Antwoord
Bedankt door: Hoekie, Willeke_IGKT, 365cycle


Berichten in dit topic
Ratelend geluid van achterin Strada - door Grrrrrene - 14-Feb-2024, 12:12 PM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door 365cycle - 14-Feb-2024, 12:28 PM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Grrrrrene - 15-Feb-2024, 08:47 AM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door 365cycle - 15-Feb-2024, 10:31 AM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door 365cycle - 15-Feb-2024, 03:00 PM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Hoekie - 14-Feb-2024, 01:10 PM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Jeroen S - 15-Feb-2024, 12:12 AM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Grrrrrene - 15-Feb-2024, 12:28 PM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Grrrrrene - 15-Feb-2024, 02:44 PM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Grrrrrene - 18-Feb-2024, 11:54 AM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Jeroen S - 18-Feb-2024, 01:00 PM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Grrrrrene - 18-Feb-2024, 03:36 PM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Grrrrrene - 19-Feb-2024, 10:15 AM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door ZoefZoef - 19-Feb-2024, 10:21 AM
RE: Ratelend geluid van achterin Strada - door Jeroen S - 20-Feb-2024, 11:32 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Wind sterkte
Het lastigste deel v...benparke — 11:44 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Willeke_IGKT — 11:21 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Graag had ik een vra...Ivan_Flebus — 11:18 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefel...Tijanus — 11:16 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, L...Ivan_Flebus — 10:29 PM
LEL 2026
Nou daar is ie dan!Â...Veloquest — 10:23 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Achtereenvolgens...Casper Jansen — 10:05 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, Lier ...Hoekie — 09:53 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het...Ivan_Flebus — 07:46 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefelicit...Gideonaut — 07:33 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik heb ondertussen g...Willeke_IGKT — 07:29 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het f...Twinbike — 07:24 PM
Wind sterkte
Ik fiets tot windkra...Willeke_IGKT — 07:23 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige eig...
Goeiedag!  Ik be...Ivan_Flebus — 07:12 PM
Wind sterkte
De voorspelde vlage...Hoekie — 07:06 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Welkom Ivan_Flebus...Ivan_Flebus — 06:56 PM
Wind sterkte
Met de Waw en Whike ...Gideonaut — 06:19 PM