Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rotte Rijders (ook 4NZ & HT Life Style) videos
#22
(02-Apr-2024, 08:43 PM)Tijanus schreef: Tenzij het coördinatenstelsel van de G-sensor niet helemaal overeenkomt met het dashcambeeld. Als Y nu voor/achter is, maar 'onder/boven' min of meer halverwege X en Z, dan zou de sensor in rust ongeveer 0.7 G - 0.0 G - 0.7 G moeten aangeven. Als nu de feitelijke displaywaarden de gemeten maxima (in absolute G) over de laatste halve seconde ofzo zijn, dan zou er over een euh, 'dynamisch' parcours wel iets uit kunnen komen als vertoond in het filmpje.
Waarom die G-sensor 45 graden gedraaid zou zijn ten opzichte van het dashcambeeld is me dan wel een raadsel.
(02-Apr-2024, 09:14 PM)LigfietsWilsum schreef: Misschien hangt de module wel scheef opgehangen tegen de wielkast. (Net als mijn videodisplay)
De accelerometer zit niet in de voorste camera (en evenmin in de achterste), maar in een losse module die tegen de linker zijkant van de velomobiel geplakt zit. Tenminste, daar ga ik vanuit, want als de stekker van de GPS module los is blijven X, Y, en Z niet ineens op 0 staan. Ik zou verwachten dat die sensor softwarematig gekalibreerd wordt voor de manier waarop die gemonteerd wordt. Er staat nergens in de handleiding dat e.e.a. op een bepaalde manier vastgezet moet zijn, en op een motor zal het ook enorm lastig zijn om 'm exact onder een bepaalde hoek onder de buddy te monteren.

(02-Apr-2024, 08:43 PM)Tijanus schreef: Wellicht een keer echt veel te hard over zo'n drempel gereden...?
Mwah... een auto in de flank met een flinke schuiver en een koprol tot gevolg, telt dat ook?  Tongue
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: DanceRaven , Willeke_IGKT , Tijanus


Berichten in dit topic
RE: Rotte Rijders (ook 4NZ & HT Life Style) videos - door 365cycle - 02-Apr-2024, 10:04 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 4 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
M5 compact?
Je moet nu al boven...ZoefZoef — 11:02 PM
M5 compact?
Je moet nu al boven ...Wim -de roetsende — 10:53 PM
M5 compact?
Het is niet wat ik z...ZoefZoef — 10:38 PM
Foto's Fietsbennie
Prachtige tocht weer...Roepers — 10:32 PM
Foto's Fietsbennie
Oei op Koningsdag vo...TvWijk — 10:05 PM
(Lig)fietsongelukken in de media
Ze zeggen dat alle...Bob Hagendijk — 08:35 PM
Foto's Fietsbennie
Sinds december heb i...Fietsbennie — 08:10 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Tijdens een niet al ...Bianca F — 07:32 PM
Medeliggers onderweg
Ik ben vandaag een r...Willeke_IGKT — 07:24 PM
Medeliggers onderweg
Gisteren rond kwart ...Arend-Jan — 01:24 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Wel als ze te dun zi...melle z — 12:37 PM
Medeliggers onderweg
Ik niet liggend, maa...Lig-hen — 11:35 AM
M5 compact?
Geel met zwarte wiel...Jeroen S — 10:59 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Het kan goed zijn da...Jeroen S — 10:57 AM
Tips en trucs voor eerste ligfiets gevr...
Ook goed om mee te n...Jeroen S — 10:53 AM
M5 compact?
Leuke fiets en rijdt...Willeke_IGKT — 12:12 AM
M5 compact?
Weer eentje, bieden...ZoefZoef — 11:50 PM