07-Apr-2024, 12:56 AM
(07-Apr-2024, 12:47 AM)Willeke_IGKT schreef: Niet ontworpen voor snelheidsduivels zoals de Rotte Rijders maar voor mensen zoals ik die de snelheid van het fietspad goed genoeg vinden.
En als de prijs echt op 60% van de huidige modellen komt kunnen er meer mensen een nieuwe fiets aanschaffen die kwa rijkwaliteiten beter zal zijn dan een oudere tweedehandse.
Ik zal waarschijnlijker €6000 neerleggen voor een nieuwe fiets dan voor een gebruikte.
Idem, een oud model tweedehands Milan is al 6k of meer, kan ik net zo goed een splinternieuwe fiets kopen, die up to date is en compatible met alle accessoires, en met de open wielkasten is het een super praktisch ding voor waar ik woon

Ik heb alleen mijn twijfels over de vinyl wrap? In plaats van een likje verf?
Velayo #04? | Flevobike Versatile #58? | WAW #15 | DF XL 288? | Raptobike | Whike | ICE Trice QNT | Optima Baron (custom)