Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Performer Highracer?
#3
Ik heb er geen. Performer draait al best een tijdje mee als merk. Op Bentrider zitten ook wat mensen die daar frames op maat hebben laten maken. Bus-Velomo heeft een tijdje de Duitse Import gedaan. Dat zouden ze niet doen als het geen kwaliteit is. Wel is duidelijk dat ze goed kijken naar de Europeese markt en designs.

Kijk eens goed naar de maten, trapas hoogte tov het stoeltje, zithoek. Dat zegt al veel. 22 cm verschil, dat is prima, zithoek 23-28 graden zal vermoedelijk een stukje rechterop zijn als de M racer. Dat merk je wel in snelheid. Maar rijd je vol gas naar het werk of op een toertempo? https://www.performercycles.com/high-racer-700c/

Ik heb veel lage racers gehad, en heb nu een 2x28 met ongeveer 60cm zithoogte. Groot verschil met de lage racers is dat een groot wiel toch wel duidelijk beter rolt op slecht wegdek. Ook heb je gewoon veel meer wieltjes te kiezen, je kunt het zo gek maken als je zelf wilt.

Wat me opvalt als ik de Performer met de M Racer vergelijk is de kettinglijn. De Performer heeft het zitje en bracket net iets hoger, de ketting loopt bijna helemaal vrij van het voorwiel, terwijl deze op de M racer zo ongeveer op het meest ongunstige punt langs het voorwiel loopt. Daardoor heb je met de M Racer veel eerder problemen in krappe/langzame bochten. Ook passen op de Performer waarschijnlijk iets kortere personen als op de M Racer, omdat de trapas iets dichter op het zitje kan. Persoonlijk vind ik die (te)lage kettinglijn echt een misser op de M Racer. Ook omdat het niet combineert met mijn korte benen.

Ik vind het jammer dat er geen dikkere bandjes op kunnen. Verder is het zeker een fiets die ik zou overwegen, als ik er nog 1 nodig had. Bij een ideale zelfbouw highracer, zou ik zeer dicht bij dit concept willen uitkomen. Maar dan met ruimte voor wat dikkere bandjes.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
Performer Highracer? - door Bob Hagendijk - 02-May-2024, 04:39 PM
RE: Performer Highracer? - door Tom Fekkes - 03-May-2024, 08:20 PM
RE: Performer Highracer? - door Jeroen S - 05-May-2024, 01:44 PM
RE: Performer Highracer? - door Bob Hagendijk - 05-May-2024, 01:56 PM
RE: Performer Highracer? - door Jeroen S - 05-May-2024, 09:53 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
LEL 2025
Ik weet wel dat het ...Arend-Jan — 04:26 PM
LEL 2025
Ik denk zelf dat d...LigfietsWilsum — 02:27 PM
LEL 2025
Voor mijn Milan GT h...Arend-Jan — 02:07 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Hi, heb zo'n syste...ekleiberg — 09:58 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Daar ik door ander...Kapitein Bosui — 08:50 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Daar ik door andere ...Chepap — 07:48 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Er is best wel vraag...Jeroen S — 07:47 AM
Banden, banden en nog eens banden
Ik heb ook een stel ...Jeroen S — 07:37 AM
M5 minimalbike, ervaringen?
De (aangepaste) prij...liggende daan — 07:30 AM
start inventarisatie M5 onderdelen
Daan, het was een ci...Jeroen S — 07:28 AM
start inventarisatie M5 onderdelen
Dat is het tweede (o...liggende daan — 07:27 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
De GT is nog minde...Wim -de roetsende — 06:13 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Heb je hem wel op de...LigfietsWilsum — 05:39 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
ja sorry gidonaut va...Veloquest — 02:37 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Dat is inderdaad bes...Dharm2004 — 09:57 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Hi, heb zo'n systeem...Dharm2004 — 09:49 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Ik ga natuurlijk gee...Gideonaut — 08:28 PM