Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[split] Nieuw of tweedehands? Ik ben wel eens benieuwd wat er zo lastig is aan leren rijden in een VM
#8
(19-May-2024, 12:20 AM)Jeroen S schreef: Als voorbeeldje even deze onschuldige rotonde die in mijn woonwerk route zit. Zo zijn er honderden in Nederland.  https://www.google.nl/maps/@51.8750502,6...?entry=ttu

[...]

Nu met het warme weer, een beetje conditie en een Milan GT kom ik met 40, soms 45 op die rotonde af. Als ik met 45 km/h 150-200 meter voor de rotonde stop met trappen, moet ik nog remmen.

Misschien heb ik nog wat over het hoofd gezien?
Informatieve, goede post, maar hier zie je inderdaad wat over het hoofd. Je komt van de weg met het korte stukje fietspad, toch? Het fietspad zit op de rotonde niet in de voorrang en je rijdt een Milan GT. Je mag dus op de weg en je hebt alleen maar last van dat fietspad. Begin op tijd met anticiperen zodat je door kan rollen, en stuur buiten-binnen-buiten over de rotonde heen. Ik heb de lijn niet nauwkeurig bekeken maar waarschijnlijk zou ik 'm zelfs met 45 op de klok gewoon durven nemen, rechtdoor. Als er dan een auto voor je zit op de rotonde moet je zelfs bijremmen.

(19-May-2024, 01:49 PM)Lopopodium schreef: Nou, kom dan maar niet fietsen in Boskoop, want daar kom je dit soort rotondes met opstaande randjes tegen: https://www.google.com/maps/@52.0751159,...?entry=ttu

En dan heb je zo binnen de bebouwde kom nog niet eens voorrang ook!
Zelfde geldt op dit punt, wat ik ook nog eens erg goed ken. Zowel dat stuk als de weg naar Waddinxveen rijd ik vaak over de weg. Op het laatst genoemde stuk kan ik dan even lekker "blazen", en het fietspad dat erlangs ligt is met alles behalve een heel laag tempo ronduit gevaarlijk.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: [split] Nieuw of tweedehands? Ik ben wel eens benieuwd wat er zo lastig is aan ler... - door 365cycle - 19-May-2024, 07:55 PM
RE: Nieuw of tweedehands? - door Gideonaut - 16-May-2024, 03:49 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Medeliggers onderweg
Die hoge Trikes ...Wim -de roetsende — 05:19 PM
Mijn CHR Carbon High Racer
"M5 heeft nog...Wim -de roetsende — 05:11 PM
Milan 4.2
Jaaaaa, dit is cool,...Arend-Jan — 02:55 PM
wat ze zeggen
Vanochtend kwam een ...De tovenaar — 12:59 PM
Medeliggers onderweg
Die hoge Trikes ho...SnoekL#35 — 12:51 PM
Banden, banden en nog eens banden
Regelmatig van kant ...LigfietsWilsum — 12:48 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
... omdat ik er acht...datakneder — 12:09 PM
Banden, banden en nog eens banden
Toch even dit plaatj...TimSch — 11:57 AM
wat ze zeggen
Ik moest nog wel e...Hardloper — 10:50 AM
Mijn CHR Carbon High Racer
"M5 heeft nog e...liggende daan — 10:43 AM
wat ze zeggen
Ik hoorde laatst ee...Arend-Jan — 07:39 AM
wat ze zeggen
"bent u atleet?...365cycle — 01:43 AM
Milan 4.2
Het is een enorme kl...Jeroen S — 11:26 PM
Milan 4.2
Update bij de buren ...Arend-Jan — 10:35 PM
Medeliggers onderweg
M'n vrouw wilde ook ...Jeroen S — 10:33 PM
Challenge Fujin eerste generatie: risico
Er zijn ook wel ande...Jeroen S — 10:32 PM
wat ze zeggen
Op de vraag of die e...Jeroen S — 10:22 PM