Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eerste ligfiets: Taifun. Eerste meters: valt niet mee!
#21
Ja, Als je daar last van hebt, dan ga je er meer op letten. De 60mm buis van de Baron's dat gaat prima. Ook mijn eigenbouw fietsen met een dik hoofdframe gaat prima. maar bij de Raptobike komt er dan nog zo'n 20mm bij vanwege de kettingrol. Dat is voor mij net te veel.

Idem was het nogal opletten met de voorrem op de M5 lowracer, maar die zit wat gunstiger, net voor de knie.

Ik heb een heel stel fietsen, waaronder erg low budget gebruikte. Iedere fiets heeft zo zijn eigen doel waar ie goed in is. Mijn oude trekkingfiets heb ik niks mee, is zo'n 25 jaar oud en tamelijk onbegeerlijk. Dus kan ik hem rustig ergens laten staan. Koop een fiets die past bij het doel waar je hem voor wilt gebruiken. Je kunt wel een beetje gaan afwijken, maar niet heel veel. De Taifun kan best veel, is heel allround. Redelijk snel, maar net wat minder snel als de allersnelsten. Je kunt er mee op vakantie, stukje gravelfietspad ofzo gaat ook wel, wendbaar genoeg voor in de stad.

Maar er zijn best wel veel ligfietsen te vinden die ergens niet zo in uitblinken. Dat moet je niet willen wegpoetsen of maskeren, heeft geen zin. Ik ga bijvoorbeeld geen noppenbandjes onder de Milan GT leggen zodat ie in het bos beter uit de voeten kan. Je kunt een setje pro one's op de Greenmachine leggen, maar daar win je geen wedstrijd mee. Dat wil nog niet zeggen dat het slechte fietsen zijn, maar wel dat je voor dat doel waarschijnlijk beter een ander model kunt kiezen.
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Eerste ligfiets: Taifun. Eerste meters: valt niet mee! - door Jeroen S - 07-Jun-2024, 07:39 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
In dit topic staat o...Wim -de roetsende — 10:29 PM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
Paarden zijn vluchtd...Frutsel — 09:02 PM
Medeliggers onderweg
Ik kwam ook een Trik...Hardloper — 07:54 PM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
Volgens mij heb ik h...Hardloper — 07:52 PM
Medeliggers onderweg
Vanavond op de weg t...datakneder — 07:36 PM
Optimalisatie van een WAW.
Kan je deze broek ...datakneder — 07:33 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Meestal is dat van...ZoefZoef — 07:02 PM
Paard!!! Hoe reageert ie vandaag?
Gisteren kwam ik ee...Roepers — 06:45 PM
Medeliggers onderweg
Ik kreeg van mijn zu...Willeke_IGKT — 06:39 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Meestal is dat van d...Wim -de roetsende — 06:36 PM
Medeliggers onderweg
Vandaag een lage, sp...Wim -de roetsende — 06:34 PM
Optimalisatie van een WAW.
Kan je deze broek oo...Wim -de roetsende — 06:33 PM
Milan 4.2
De Milan 4.2 is bree...Arend-Jan — 04:57 PM
Optimalisatie van een WAW.
Heeft de camber van...datakneder — 09:54 AM
Milan 4.2
Ik heb ook iets opge...Hardloper — 09:35 AM
Optimalisatie van een WAW.
Ik dacht al aan kuns...Jeroen S — 07:55 AM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
 Bram heeft daar e...ZoefZoef — 06:28 AM