Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Petitie tegen verbod ligfietsen ( en tandems ) in de trein.
#92
(07-Jun-2024, 06:10 PM)melle z schreef:
Mede mogelijk gemaakt door Arend-Jan alhier, maar helaas niet in productie gekomen Sad
Geen echte optie dus.


De beste optie naar mijn idee: gewoon in alle redelijkheid dat verbod negeren en bij een eventuele controle van een mierenneukende controleur heb je de ligfiets vanwege medische redenen.

(07-Jun-2024, 09:51 PM)Hardloper schreef:
(07-Jun-2024, 08:56 PM)Willeke_IGKT schreef: Ik heb wel eens op een station in een trein zitten wachten tot de politie een reiziger opgehaald had alvorens de deuren geopend werden voor de rest van de passagiers. Dit was het reguliere station voor die trein maar in zeldzame gevallen kunnen ze de trein ook laten stoppen op een klein stationnetje waar bijna nooit treinen stoppen en daar de politie naar toe laten komen.

Ik denk niet dat ze de politie laten komen voor het mee hebben van een onwelkome fiets maar als het op een twist gesprek uitloopt kan het treinpersoneel zich bedreigd voelen wat daar wel genoeg aanleiding voor is.

Daarom dat ik ook adviseerde om altijd beleeft te blijven.

Om een boete te voorkomen is dat sowieso handig.  Lijkt me echt heerlijk als BOA/agent om zo'n lastig figuur lik op stuk te geven en overal voor te bekeuren waar dat maar voor kan.  Ik snapte dat al nooit bij programma's als Blik op de weg of 'overtreders'.  Als fatsoen ontbreekt, waarom zou jij als BOA/agent dan vriendelijke blijven tegen zo'n figuur?

Een trein stilzetten zullen ze niet snel doen. Dan moet je het wel heel erg bont hebben gemaakt. Het ergste wat je kan overkomen is dat je met fiets en al uit de trein gezet kan worden en zelfs dat betwijfel ik of het zover gaat komen als het rustig is.

Oplossing: fiets op slot en vastzetten zodat ie er niet zomaar uitgehaald kan worden en ondertussen zelf een coupe verder gaan zitten.  Een controleur gaat echt niet iedereen vragen van wie die fiets is als dat niet direct duidelijk is.
Antwoord }
Bedankt door: datakneder , Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Petitie tegen verbod ligfietsen ( en tandems ) in de trein. - door ZoefZoef - 07-Jun-2024, 09:58 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 3 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ziet er super uit Gi...365cycle — 11:07 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik was gisteren blij...Gideonaut — 11:03 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Welke plakkertjes ...Gideonaut — 10:54 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
blijkt dat ik verg...Wim -de roetsende — 10:36 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
jawel maar hij liep ...Gideonaut — 10:15 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Ivm deelname aan LEL...Peter de Rond — 09:48 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Uur bezig geweest ...ZoefZoef — 09:40 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Uur bezig geweest om...Gideonaut — 09:12 PM
Medeliggers onderweg
Er rijdt hier in d...Wim -de roetsende — 08:02 PM
Experiment met maximumsnelheid op fiets...
Stel u voor: een w...365cycle — 06:54 PM
jaren 50 zelfbouwligfiets
Als je die koopt k...Steefvan — 06:20 PM
jaren 50 zelfbouwligfiets
Als je die koopt kri...Fietsbennie — 05:52 PM
Van 155 naar 170 (Cranks)
Misschien heeft he...datakneder — 03:47 PM
Experiment met maximumsnelheid op fiets...
Die woonwijken hebbe...Willeke_IGKT — 03:44 PM
Van 155 naar 170 (Cranks)
Na ervaring met 170,...Hoekie — 03:33 PM
Experiment met maximumsnelheid op fiets...
Geloof het of niet...Atrike — 03:32 PM
Experiment met maximumsnelheid op fiets...
Een handboek vol r...Snoek043 — 03:30 PM