Mijn nieuwe Performer Highracer
#5
(09-Jun-2024, 12:15 PM)365cycle schreef:
(09-Jun-2024, 09:51 AM)Wim -de roetsende schreef: Een hoop geld, maar ik ben er heel blij mee. Ik heb liever deze CHR dan een vakantie.
En de rest van het gezin? Big Grin

De 3 meiden zijn 24, 25,5 en 27 jaar en die gaan dus gewoon lekker zelf op vakantie.

Mijn vrouw en ik zijn vroeger altijd 'braaf' op vakantie gegaan. Toen we 25 waren kochten we een oude boerderij en moest er in de vakanties vooral geklust worden. Geld om op vakantie te kunnen gaan was er toen niet. Toen kwamen na 5 jaar en binnen 3 jaar de dochters en gingen we weer 'braaf' zoals iedereen op vakantie. Toen de meiden ouder werden en zelf op vakantie gingen, stopten wij er onmiddellijk mee. 
Het is gewoon simpel: wij houden er niet van.

Er is voldoende literatuur te vinden waarom het voor mensen onnatuurlijk is om op vakantie te gaan. Zo raar zijn wij dus niet. 

Ik heb ieder jaar 5 weken fietsvakantie in de zomer en ik slaap meestal heerlijk in mijn eigen bedje, soms blijf ik een nachtje in mijn tentje ergens slapen. 

De rest van het gezin en ik genieten ongelooflijk van deze vakanties.
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord


Berichten in dit topic
Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 09-Jun-2024, 12:53 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Willeke_IGKT - 09-Jun-2024, 08:45 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door 365cycle - 09-Jun-2024, 12:15 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Wim -de roetsende - 09-Jun-2024, 03:13 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 15-Jun-2024, 10:43 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Hardloper - 09-Jun-2024, 03:36 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Jeroen S - 10-Jun-2024, 06:40 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Frutsel - 10-Jun-2024, 11:00 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door melle z - 15-Jun-2024, 11:19 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 15-Jun-2024, 11:23 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door melle z - 15-Jun-2024, 02:58 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 15-Jun-2024, 03:26 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door blokdoorn - 15-Jun-2024, 03:43 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door melle z - 15-Jun-2024, 03:56 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door blokdoorn - 15-Jun-2024, 05:07 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door voodoo - 15-Jun-2024, 04:15 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door melle z - 15-Jun-2024, 05:39 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Jeroen S - 15-Jun-2024, 09:35 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door melle z - 15-Jun-2024, 09:56 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 15-Jun-2024, 11:58 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Jeroen S - 16-Jun-2024, 11:43 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 21-Jun-2024, 11:36 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 22-Jun-2024, 04:37 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Merijn - 22-Jun-2024, 12:31 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Fietsbennie - 22-Jun-2024, 07:35 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Victor - 22-Jun-2024, 07:57 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 09-Jul-2024, 03:59 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 09-Aug-2024, 10:13 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door datakneder - 09-Aug-2024, 10:31 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Merijn - 09-Aug-2024, 11:17 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door 365cycle - 10-Aug-2024, 12:44 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Jeroen S - 10-Aug-2024, 10:41 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Merijn - 10-Aug-2024, 11:49 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door GHOOGEN - 10-Aug-2024, 07:22 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door denman1710 - 18-Sep-2024, 11:58 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Jeroen S - 19-Sep-2024, 07:43 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 19-Sep-2024, 08:10 AM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Lopopodium - 19-Sep-2024, 11:16 PM
RE: Mijn nieuwe Performer Highracer - door Bob Hagendijk - 25-Sep-2024, 08:16 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Wind sterkte
Het lastigste deel v...benparke — 11:44 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Willeke_IGKT — 11:21 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Graag had ik een vra...Ivan_Flebus — 11:18 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefel...Tijanus — 11:16 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, L...Ivan_Flebus — 10:29 PM
LEL 2026
Nou daar is ie dan!Â...Veloquest — 10:23 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Achtereenvolgens...Casper Jansen — 10:05 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, Lier ...Hoekie — 09:53 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het...Ivan_Flebus — 07:46 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefelicit...Gideonaut — 07:33 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik heb ondertussen g...Willeke_IGKT — 07:29 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het f...Twinbike — 07:24 PM
Wind sterkte
Ik fiets tot windkra...Willeke_IGKT — 07:23 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige eig...
Goeiedag!  Ik be...Ivan_Flebus — 07:12 PM
Wind sterkte
De voorspelde vlage...Hoekie — 07:06 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Welkom Ivan_Flebus...Ivan_Flebus — 06:56 PM
Wind sterkte
Met de Waw en Whike ...Gideonaut — 06:19 PM