|
Fietstocht berichten en beelden
|
Berichten: 3.003
Topics: 82
Lid sinds: Dec 2020
Bedankt: 45058
4653 x bedankt in 1989 berichten
(20-Jul-2024, 12:45 AM)Martin van Mourik schreef: Als je via de Hollandse brug rijdt - richting Dronten neem ik aan - dan rij je dus van Velzen-Noord naar de Hollandse brug.
Via welke weg rij je dan door/om Amsterdam heen? Ik ga vanaf huis meteen naar de pont Velsen Noord - Velsen Zuid, rij langs de zuidzijde van het Noordzeekanaal en langs het westelijk havengebied, Westpoortweg, dan bij de AustraliëHavenweg rechts, tot het Brettenpad, net voor de Haarlemmerweg, hiermee kom je in een park gebied dat met wat kruisende wegen tot bijna Centraal Station doorloopt. Ik gebruik voor het laatste stukje meestal de navigatie, er zijn een paar routes. Dan zoek ik de IJ oever achter het Centraal Station, dat is de Ruijterkade, rechtdoor de Piet Heinkade, linksaf de Zeeburgerdijk op, Flevoparkweg, Westelijke Merwedekanaaldijk, dan op Muiden af via de Nesciobrug.
Fred, een van De Waterlandse Liggers gaat vanaf pont Buitenhuizen richting Halfweg, houdt dan ook aan op achter Centraal Station, en in plaats van de Nesciobrug pakt hij een volgende richting Muiden.
Of hij gaat bij de Hempont het Noordzeekanaal pas over, dat is in Zaandam en brengt je tot in de buurt van Station Sloterdijk.
Voor mij is de route door Beverwijk vervelend, en bij pont Velsen kan ik mijn vertrek tijd tot op de minuut regelen, nog geen 1,5 km van huis.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct - Whike - Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing,
|
| Berichten in dit topic |
RE: Fietstocht berichten en beelden - door Willeke_IGKT - 20-Jul-2024, 07:19 AM
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Oei dat is niet zo g...Hardloper — 05:04 PM |
|
LOL
|
|
De teller staat op...Hardloper — 05:03 PM |
|
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
|
| Vanmiddag wou ik de ...Gideonaut — 03:43 PM |
|
wat ze zeggen
|
| Ze hebben toch bijna...Willeke_IGKT — 02:07 PM |
|
wat ze zeggen
|
| ... Allereerst wil i...datakneder — 01:43 PM |
|
LOL
|
| De teller staat op 1...Wim -de roetsende — 01:34 PM |
|
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
|
| Er is gemeld dat er ...Willeke_IGKT — 08:47 PM |
|
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
|
| Ik kom meedoen…..
...Josligfiets — 08:10 PM |
|
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
|
| Ik kom op kosten van...melle z — 07:25 PM |
|
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
|
| Gelukkig lijkt boven...TimSch — 07:16 PM |
|
Ritjes van Atrike
|
| Waar het vrijdagberi...Fietsbennie — 05:26 PM |
|
Mijn "nieuwe fiets"
|
| Misschien heb je hie...GHOOGEN — 11:02 AM |
|
Route door/langs Bree (B)
|
|
Het is inmiddels w...qv-tester — 09:33 AM |
|
Route door/langs Bree (B)
|
| Allen bedankt voor d...TvWijk — 12:37 AM |
|
Banden, banden en nog eens banden
|
| Ik heb marathon plus...Willeke_IGKT — 11:06 PM |
|
Mijn "nieuwe fiets"
|
| Bij de Bowi zit de s...Jeroen S — 08:43 PM |
|
Banden, banden en nog eens banden
|
| Inderdaad de dunnere...Jeroen S — 08:28 PM |
|