Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toch weer meer last van de achillespees/onderkant kuitspier
#12
Sedert een vijftal maanden heb ik hetzelfde probleem. Pijn aan de hiel die uitstraalt naar de kuit. Ik heb dit probleem enkel rechts, linkerbeen is prima. De oorzaak is mogelijk te zoeken bij mijn Zwift kader waarvan ik het zadel niet goed heb afgesteld, dit in combinatie met slecht afgestelde schoenplaatjes.

Wat ik zoal heb ondernomen:

1. Bezoek aan kinesist die zelf wielrenner is en me heeft geholpen het zadel en de plaatjes af te stellen. Nadien heb ik zelden gefietst, omdat ik teveel pijn had. Enkel een paar keer in de Snoek en MTB.
2. Echografie van hiel/kuit waarop niks te zien was (ik heb overigens ook een beenlengteverschil).
3. Bezoek aan voetarts die me een voorschrift bezorgde om steunzolen aan te kopen in combinatie met fysio.
2. Fysiotherapeut: prima oefeningen, beste therapeut die ik ooit gehad heb, geeft je de nodige aandacht en legt alles zeer goed uit, corrigeert waar nodig. Alleen heeft dit niet het gewenste effect gehad, de stijfheid werd eigenlijk alleen maar erger.
2. Podoloog: deze praktijk hoort bij bovenstaande. De uitleg hier was dat als bovengenoemde oefeningen niet zouden aanslaan, ik bij hem terecht kon voor steunzolen. Ik heb hem wel duidelijk gemaakt dat ik in het verleden (niet zo lang geleden) steunzolen heb gedragen maar deze per ongeluk heb weggegooid, mogelijks heeft dit voor een instabiliteit gezorgd, geen idee. Hij vond het geen goed idee om dure steunzolen aan te kopen alvorens de oefeningen te proberen.
3. Gestopt bij fysio en bij een lokale praktijk gespecialiseerd in steunzolen en comfortschoenen op maat gemaakte steunzolen laten maken. De arts hier begreep niet dat de podoloog aanraadde oefeningen te doen alvorens steunzolen te kopen. Best sneu dat zogenaamde specialisten elkaar tegenspreken. Ik draag in tussentijd ook betere comfortschoenen.

To do list: online gezocht naar een bikefitting waar ik één van de weken naartoe trek. Toch wel fijn iets te kunnen uitkiezen op basis van online reviews. Zo ben ik vrijwel zeker dat ik goed terechtkom. Ik zit verder vaak op youtube te zoeken achter tips. Zo heb ik gisteren online maar wat extra magnesium gekocht in combinatie met vitamine D wat het herstel zou kunnen bevorderen. Magnesium is over het algemeen vrij belangrijk en neem ik al langer. Een coldpack gebruik ik de laatste dagen ook wat vaker.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Toch weer meer last van de achillespees/onderkant kuitspier - door Snoek043 - 25-Mar-2025, 03:17 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Schuimdeksel verkleurd, verven?
Zou "Oostindisc...TvWijk — 01:14 AM
(Lig)fietsongelukken in de media
Ik kan op de foto ...ZoefZoef — 11:47 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Tadaaaa! Ik pas er...Arend-Jan — 11:47 PM
(Lig)fietsongelukken in de media
Ik kan op de foto ...Wim -de roetsende — 11:45 PM
(Lig)fietsongelukken in de media
Ik kan op de foto ni...Lopopodium — 11:41 PM
Overspuiten van een velomobiel
Verder lijkt het...BaronEnQuest — 11:19 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Jaren geleden nam ee...Willeke_IGKT — 11:18 PM
Overspuiten van een velomobiel
Mijn hete luchtpisto...Jeroen S — 11:14 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Een velomobiel is ee...Jeroen S — 11:09 PM
Overspuiten van een velomobiel
Omgekeerd gebrui...Wim -de roetsende — 09:12 PM
Overspuiten van een velomobiel
Verder lijkt het m...Hoekie — 06:47 PM
Overspuiten van een velomobiel
Verder lijkt het...LigfietsWilsum — 06:02 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Een traj...Frutsel — 05:30 PM
Medeliggers onderweg
Bij Overberg kwam ik...De tovenaar — 04:44 PM
Overspuiten van een velomobiel
Ik heb in de winter ...Willeke_IGKT — 03:46 PM
Overspuiten van een velomobiel
Verder lijkt het m...BaronEnQuest — 03:30 PM
Medeliggers onderweg
Ik zag een ruim uurt...Lopopodium — 03:25 PM