(11 uren geleden)Wim -de roetsende schreef: Ne een kleine stuurbeweging lag er ook een Snoek meteen op de zijkant.Dat was één van de Rotte Rijders. Op zich viel het nog mee: de meeste schade viel gelukkig weg te poetsen.
Het is dus niet zonder risico's om mee te doen.
Qua risico's: je moet er even aan wennen en je hebt gewoon duidelijk minder grip dan op de weg. AJ merkte dat verschil in zijn sprint, ik sprint nog wat harder en had in Alkmaar zelfs bij plotseling versnellen nog last van een doorslaand achterwiel als ik te enthousiast deed.
Hier kunnen we denk ik ook van leren; het is in het vervolg misschien goed om het inrijden ook te verdelen in een paar kleinere groepen die ongeveer dezelfde snelheid hebben.
Het probleem was in dit geval nl. vooral dat een onervaren rijder meteen en met nog relatief lage snelheid moest gaan inhalen in z'n eerste rondje. Het ging mis met het terugsturen naar beneden.
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.