zwarte handel in de sm werkplaats
#4
(08-Apr-2025, 08:17 PM)Jeroen S schreef: Geen idee, Citroën LHM wordt wel meer gebruikt. Omdat Marten het ook noemt durf ik het wel aan, maar dat wil niet zeggen dat alles maar zomaar werkt, en blijft werken. Ik zou me dus niet zomaar aan Opel olie wagen, daarvoor snap ik er ook te weinig van.

Tja, oude eigenwijze man.  Volgende keer zal ik eens kijken of ie nu wel werkendr remmen heeft.  De remmen waren goed, maar door lange tijd stilstand zaten ze vast. Of er nog druk op de remhandels stond, weet ik niet.  Hij is eraan begonnen en meer weet ik ook niet.  

Doe fiets moet gewoon of een keer weg, of helemaal opnieuw opgeknapt worden met een nieuwe poedercoat onder andere.

Er staat me iets bij dat het DOT3-olie voor remleidingen was. Na te googlen erachter kwam dat dat overeen met de olie voor magura hydraulische remmen.

Voor merken als magura is zoiets natuurlijk ook een heel leuk verdienmodel. Een vat inkopen en dat voor het weet-ik-veel hoeveel-voudige verkopen onder je eigen label. Dan heb je opeens vloeibaar goud gecreerd
Antwoord
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
zwarte handel in de sm werkplaats - door Jeroen S - 08-Apr-2025, 06:58 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door ZoefZoef - 08-Apr-2025, 07:06 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door Jeroen S - 08-Apr-2025, 08:17 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door ZoefZoef - 08-Apr-2025, 08:31 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door melle z - 08-Apr-2025, 10:28 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door ZoefZoef - 08-Apr-2025, 11:01 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door 365cycle - 08-Apr-2025, 10:09 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door Roepers - 08-Apr-2025, 10:12 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door Fietsbennie - 08-Apr-2025, 10:33 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door 365cycle - 08-Apr-2025, 11:04 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door melle z - 08-Apr-2025, 11:14 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door 365cycle - 08-Apr-2025, 11:31 PM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door LigZeeuw - 09-Apr-2025, 07:42 AM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door Jeroen S - 09-Apr-2025, 07:53 AM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door melle z - 09-Apr-2025, 10:04 AM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door 365cycle - 09-Apr-2025, 11:03 AM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door tiemen - 09-Apr-2025, 08:48 AM
RE: zwarte handel in de sm werkplaats - door TvWijk - 09-Apr-2025, 06:35 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Ik was ook een van d...stanjanssen — 11:03 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Stan,hartelijk bedan...martinus — 10:24 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Na nog wat aanpassin...stanjanssen — 09:58 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Dankjewel! Dus nu ...stanjanssen — 09:05 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ik later vandaag eve...stanjanssen — 09:01 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Met die bedankjes ga...Wim -de roetsende — 08:00 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Dankjewel! Dus nu he...LigfietsWilsum — 07:43 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Zo kan ik dus wel mo...Wim -de roetsende — 01:55 AM
Velgen, velgen en oh ja, velgen.
Elan in Wijchen heef...Raybent — 11:44 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Hij lijkt inderdaad ...Tijanus — 11:27 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Hier hebben de bedan...Boyd Maduro — 11:22 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
@Stan, de bedankt o...stanjanssen — 10:40 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ik had eigenlijk nog...stanjanssen — 10:17 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Mooi dat het werkt. ...Lopopodium — 09:25 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ja ik ben nog bezig ...stanjanssen — 09:05 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
@Stan, de bedankt on...Willeke_IGKT — 08:50 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Nou het had inderdaa...stanjanssen — 08:07 PM