Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
De “ethische” regels van de ligfietser
#11
Wat leuk dat je de recumbinati promoot.

Ik probeer op Mastodon #regel17 actief te houden, nadat ik bij Twitter weg ben gegaan. Ik mis wel de mooie foto's van de Japanners die zo'n beetje maandelijks hun ligfiets schoon lieten maken met schuim. Maar je kan niet overal zijn. Zo ben ik ook niet op FB en Insta, TT, dus mochten er anderen zijn die het ligfietsen willen promoten door #regel17 te gebruiken bij plaatjes van ligfietsen. Graag, het is gratis.

Als er vragen zijn over wat het is, kun je verwijzen naar www.recumbinati.nl/#r17.

Die andere links moet ik even goed gaan lezen. Wellicht dat ik de regels hier en daar kan aanpassen of aanscherpen. Wink

Oh ja, we moeten er voor waken dat de regels te serieus worden genomen. Ik hoop vooral dat mensen er van glimlachen.

(9 uren geleden)Wim -de roetsende schreef:
(9 uren geleden)Roepers schreef: Regel 21 van de ligfietstregels. Die gaat over schrikken als reactie op de ontmoeting met een ligfietser. Ik had laatst een hond die een meter wegsprong. Zo schrok hij. En wat te denken van paarden? Moeten die niet vermeld worden?

Groet,

Marco

"Of andere weggebruikers" staat er. Daar vallen de paarden dus onder.

Maar misschien kan iemand Hans een tip geven. Iemand die bij de Waterlandse Liggers fietst misschien?

Ik dacht dat Regel 21B dat aardig afgetikt had.

(9 uren geleden)datakneder schreef:
(9 uren geleden)Roepers schreef: Regel 21 van de ligfietstregels. Die gaat over schrikken als reactie op de ontmoeting met een ligfietser. Ik had laatst een hond die een meter wegsprong. Zo schrok hij. En wat te denken van paarden? Moeten die niet vermeld worden?

Groet,

Marco

Ik vind regel 21 nogal tegenstrijdig. Het begint dat je niet gezien en gehoord wordt, om dan te vervolgen dat mensen van je schrikken. Maar als ze je niet zien en horen, waar schrikken ze dan van?
Het is een van de wonderen van het rijden met een ligfiets.

Bijvoorbeeld de kleur van je velomobiel: GEEL. (toevallig http://www.recumbinati.nl/#r40)

(8 uren geleden)Hardloper schreef:
(11 uren geleden)Wim -de roetsende schreef:
(, 08:09 PM)Hardloper schreef: Zelfs maar eventjes denken om eens met een ligfiets te rijden staat op levenslang verbod nog een racefiets te mogen bezitten!

Ik vond deze juist heel grappig  Big Grin
Hij is ook grappige. Maar hoe komen ze erop???
(10 uren geleden)Atrike schreef: Ze zijn natuurlijk bang dat als een racefietser eenmaal de geneugten van een ligfiets heeft ontdekt, hij/zij nooit meer op een racefiets wil stappen.
Dat zal het natuurlijk zijn. Ze zijn bang om mede wielrenfietsers te gaan verliezen
(9 uren geleden)Willeke_IGKT schreef: Ik breek regel 37 voortdurend, geen man, geen baardje, enz.
Ik vind het met mooi weer extra leuk om in een jurk uit de VM te kruipen.

PS, Hans een ping gegeven op de whatsapp chat.
Ik zal het ook wel breken regel 37. Want een baardje probeer ik toch geregeld eraf te halen als het te lang is.

Ik wil hem wel uitleggen hoor.

Het verhaal is dat een ligfietster met haar fiets vol met boodschappen (inclusief grote boodschappentas, etc) een racefietser inhaalde. Daarbij kreeg ze dus de wat neerbuigende opmerking dat ligfietsers toch allemaal sandalen, geitenwollensokken en mannen met ringbaardjes hebben. De overlevering zegt dat haar antwoord was: "Thuis heb ik gewoon een ringbaardje hoor".

Nu weet ik niet meer welk deel ik zelf verzonnen of ingekleurd heb en welk deel echt is, maar vrouwen rijden minder op een ligfiets, racefietsers vinden het lastig als ze ingehaald worden door een vrouw (en helemaal als die op een ligfiets ligt). Als je die met elkaar combineert kom je dus op dit soort onzinnige regels. Logisch toch? Wink
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: De “ethische” regels van de ligfietser - door Lighans - 8 uren geleden

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 2 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Even voorstellen; een Zeeuwse ligger :-)
Welkom op het forum ...Hardloper — 06:01 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Is de Snoek-L ...quattrovelootje — 05:31 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Mijn vizier bleef go...Hardloper — 05:17 PM
Ombouw Berg Ferrari skelter tot ligfiets
Misschien eens kij...PlantageBohémien — 05:02 PM
Ombouw Berg Ferrari skelter tot ligfiets
Neem je camera even ...365cycle — 05:00 PM
Ervaringen met de Tuna
Dat dat sterk geno...renevoorburg — 04:59 PM
Ervaringen met de Tuna
Dat dat sterk genoeg...365cycle — 04:40 PM
Ombouw Berg Ferrari skelter tot ligfiets
Dit topic zou best...PlantageBohémien — 04:39 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
zit de zit nu een ...365cycle — 04:38 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Is de Snoek-L ec...Gideonaut — 04:36 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Is de Snoek-L echt ...ZoefZoef — 04:18 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Is de Snoek-L echt z...Gideonaut — 04:05 PM
Ervaringen met de Tuna
Ik heb een wat nette...renevoorburg — 03:37 PM
Even voorstellen; een Zeeuwse ligger :-)
Nadat ik een tijdj...Wim -de roetsende — 03:20 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Gisteren mijn Sn...quattrovelootje — 03:10 PM
Ervaringen met de Snoek/Snoek-L
Gisteren mijn Snoe...Wim -de roetsende — 03:06 PM
De “ethische” regels van de ligfietser
Wat leuk dat je de...Wim -de roetsende — 03:03 PM