Brainstorming Tuna4
#23
(05-Jul-2025, 06:34 PM)Gideonaut schreef: Als dat de enigste reden is dan is dat wel erg triest. Om de hele fiets af te schrijven vanwege een 0.01% "what if" terwijl er ondertussen genoeg traditionele velo's het niet gehaald hebben tijdens een ongeluk.   Sad

Dit is juist de enige goed reden om er niet aan te beginnen.

Vinden zelfs de bouwers. (Heb ik niet verzonnen, dit vertelde Piet tijdens de jubileumtocht.) 
Zij hebben ermee geleerd te fietsen en ze hoeven enkel verantwoordelijkheid aan zichzelf af te leggen.

Van die noodsituaties, waarvan jij denkt dat 0,01% what if is, kom ik er soms wel 3 of 4 per rit tegen.
Het gaat dus ook om simpelweg even uitwijken.


Hoe gaat dat met jouw Velayo?
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Antwoord
Bedankt door: 365cycle, Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
Brainstorming Tuna4 - door Hardloper - 04-Jul-2025, 11:01 AM
RE: Brainstorming Tuna4 - door 365cycle - 04-Jul-2025, 12:05 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Hardloper - 04-Jul-2025, 12:14 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Willeke_IGKT - 04-Jul-2025, 01:54 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door 365cycle - 04-Jul-2025, 02:10 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Willeke_IGKT - 04-Jul-2025, 06:24 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Wim -de roetsende - 04-Jul-2025, 06:37 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Gideonaut - 04-Jul-2025, 02:59 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Hardloper - 04-Jul-2025, 03:39 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Wim -de roetsende - 04-Jul-2025, 04:46 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door ZoefZoef - 04-Jul-2025, 04:58 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Hardloper - 04-Jul-2025, 08:38 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Wim -de roetsende - 04-Jul-2025, 11:01 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door 365cycle - 05-Jul-2025, 09:19 AM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Jeroen S - 05-Jul-2025, 10:34 AM
RE: Brainstorming Tuna4 - door 365cycle - 05-Jul-2025, 11:45 AM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Gideonaut - 05-Jul-2025, 01:46 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Wim -de roetsende - 05-Jul-2025, 06:00 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door 365cycle - 05-Jul-2025, 04:46 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Gideonaut - 05-Jul-2025, 05:47 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door 365cycle - 05-Jul-2025, 06:32 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Gideonaut - 05-Jul-2025, 06:34 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Wim -de roetsende - 05-Jul-2025, 06:39 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Hardloper - 05-Jul-2025, 06:45 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door 365cycle - 05-Jul-2025, 06:49 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door Gideonaut - 05-Jul-2025, 07:03 PM
RE: Brainstorming Tuna4 - door 365cycle - 05-Jul-2025, 08:23 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Wind sterkte
Het lastigste deel v...benparke — 11:44 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Hoe voeg ik een fo...Willeke_IGKT — 11:21 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Graag had ik een vra...Ivan_Flebus — 11:18 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefel...Tijanus — 11:16 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, L...Ivan_Flebus — 10:29 PM
LEL 2026
Nou daar is ie dan!Â...Veloquest — 10:23 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Achtereenvolgens...Casper Jansen — 10:05 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom. Enne, Lier ...Hoekie — 09:53 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het...Ivan_Flebus — 07:46 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom! En gefelicit...Gideonaut — 07:33 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Ik heb ondertussen g...Willeke_IGKT — 07:29 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige ei...
Welkom Ivan op het f...Twinbike — 07:24 PM
Wind sterkte
Ik fiets tot windkra...Willeke_IGKT — 07:23 PM
Nieuw hier, zoektocht naar de vorige eig...
Goeiedag!  Ik be...Ivan_Flebus — 07:12 PM
Wind sterkte
De voorspelde vlage...Hoekie — 07:06 PM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Welkom Ivan_Flebus...Ivan_Flebus — 06:56 PM
Wind sterkte
Met de Waw en Whike ...Gideonaut — 06:19 PM