Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ligfietsende Schoolmeesters/Juffen/Onderwijzers/Docenten
#39
Wat leuk, zo'n apart topic. Dat had ik als zij-instromer Wink niet gezien.

Via allerlei omwegen uiteindelijk de verkorte Pabo gevolgd en dus pas later voor de klas gekomen. Ik ben in 2000 begonnen op de Jenaplanschool van mijn kinderen. Daar heb ik een jaar of acht gewerkt in de middenbouw; groep 3,4,5. Ik wilde wat rondkijken binnen de vereniging dus heb ontslag genomen en ben gaan invallen. Het leek toen nog of er grote tekorten aan zouden komen dus ik dacht dat risicoloos te kunnen doen. Je weet ongetwijfeld dat dat regelmatig werd gezegd maar dat het in de praktijk steeds mee viel. In ieder geval in het Noorden van het land.

De eerste twee jaar waren erg leuk. Veel ingevallen, ook langere periodes, en in alle groepen. Helaas ging de vereniging over op het gebruik van een commercieel bureau voor het regelen van de inval. Bovendien hadden we toen nog te maken met verplichte pauzes van drie maanden zodat je geen rechten kreeg. In die periode ging ik werken voor andere verenigingen om toch inkomen te hebben. Uiteindelijk moest ik zo vaak nee zeggen omdat ik elders aan het werk was dat het bureau me niet meer belde. Vervolgens moest ik weer de verplichte periode er uit bij de andere verenigingen, er kwamen andere mensen die de inval regelden, ik raakte dus mijn contacten kwijt en mijn inkomen werd steeds minder. Na een jaar of wat was ik er klaar mee en ben ik wat anders gaan doen. 

Na mijn verhuizing ben ik weer begonnen op een éénpitter hier in de buurt. Veel nadruk op spelend leren en veel ouderbetrokkenheid. Eerst inval en later kleuters en groep 3/4. Ik vond het daar erg leuk maar een vaste baan zat er niet in. Daarna op een reguliere school gesolliciteerd voor groep 3,4. Na twee jaar was me duidelijk dat ik daar niet pas.
3/4 is wel mijn favoriete groep. Het is hard werken maar je kunt ook ontzettend veel bereiken in die leeftijdsgroep!

Bij een montessorischool ben ik nog nooit geweest. Misschien moet ik daar eens naar kijken. Maar voorlopig nog even niet, we gaan voorlopig gewoon lekker fietsen!
Litespeed Siena, Koga FPM, Optima Stinger
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT


Berichten in dit topic
RE: Ligfietsende Schoolmeesters/Juffen/Onderwijzers/Docenten - door Bianca F - 8 uren geleden

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Ben Parke gaat naar Dronten
Prachtige fiets, die...Arend-Jan — 07:26 AM
VRAAG: Speling Veersysteem Challenge Fu...
Hey allemaal, E...karl22 — 05:23 AM
Ben Parke gaat naar Dronten
Helaas, mijn DF is e...Gideonaut — 02:39 AM
Ben Parke gaat naar Dronten
Huh als ik m'n DF ...benparke — 12:40 AM
Ligfietsende Schoolmeesters/Juffen/Onde...
Begrijpelijk dat gro...blokdoorn — 12:03 AM
Ligfietsende Schoolmeesters/Juffen/Onde...
Bianca, Wat is jou ...Bob Hagendijk — 11:46 PM
Ligfietsende Schoolmeesters/Juffen/Onde...
Wat leuk, zo'n apart...Bianca F — 11:27 PM
Suggesties doorrijroute naar Dronten
Ik ben vorig jaar ee...Martin van Mourik — 10:54 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Helemaal waar.  I...Wim -de roetsende — 09:33 PM
Ligfietsende Schoolmeesters/Juffen/Onde...
Hier kan ik verder g...Wim -de roetsende — 09:31 PM
Ben Parke gaat naar Dronten
De cello mee ipv de ...blokdoorn — 08:21 PM
Ben Parke gaat naar Dronten
Jullie moeten niet...Hardloper — 07:53 PM
Ben Parke gaat naar Dronten
Jullie moeten niet k...Arend-Jan — 07:05 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Veel te veel...Bianca F — 06:46 PM
Ben Parke gaat naar Dronten
Eens voor 90% van mn...blokdoorn — 05:59 PM
Ben Parke gaat naar Dronten
Huh als ik m'n DF ko...Gideonaut — 05:07 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik heb ervaren dat...Hardloper — 05:02 PM