7 uren geleden
(7 uren geleden)TimSch schreef: Laten we dan ook plek 6 even noemen: dik onder een uur, nog geen anderhalve minuut van het podium van Snoekjes en een Tuna.....In een Quest!!!Deze informatie heb ik dus niet, maar dit geeft inderdaad aan dat de Quest echt nog niet afgeschreven is. Wat voor resultaat had het gegeven als de motor in een nieuwere VM had gelegen.
Dat vind ik oprecht indrukwekkend!
(7 uren geleden)365cycle schreef: Op de heenweg had ik eigenlijk net iets teveel gegeven (65-66 km/h kruissnelheid)Te veel geven op eerdere stuk kan inderdaad je zuur op breken. Dat weet ik nog wel van paar weken terug. De halve marathon was voor mij 3x niks kwa tijd.
(7 uren geleden)Wim -de roetsende schreef: [quote="Tijanus" pid='68604' dateline='1760899153']Door de uitslag zijn we misschien inderdaad te veel gefocust wie is de snelste. Maar voor hetzelfde geld heeft de laatste, wel het beste gedaan voor zijn of haar doen.
Uiteindelijk gaat het om de motor die in de vm zit.
Bij deze wil ik dan ook alle deelnemers feliciteren met hun prestatie.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.