Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belangrijke teleurstellende update over mij.
#14
Dankjewel voor de lieve reacties. ik voel mij vandaag gelukkig al een stuk beter als gister. Dankzij iedereen die mij gesteund heeft. En ik heb gister de hele avond geknuffeld met een andere vriendin van mij dus dat was erg fijn. En daardoor heb ik ook heel goed geslapen.

Maar ja het kind is in deze natuurlijk gewoon het slachtoffer. en zo had ik het ook niet gehoopt dat het zal gaan. en ik hoop natuurlijk dat het kind toch fijn opgroeid. Maar ik voel wel met hoe hard mijn vader gevoel is kapot getrapt dat daar geen leven meer in te krijgen is hoe erg ook. En zo had ik het ook echt niet gewild en eigenlijk gaat dat ook in hoe ik ook graag een kind vind dat die moet opgroeien.

Dusja nu is het voor mij dan dat ik dit moet verwerken. en ik hoop dat saar er ook mee kan leven met de keuzes die ze gemaakt heeft. al dan niet onder de hormonen.
En dat het kind het goed krijgt bij saar en in het ergste geval bij een pleeggezin als saar het niet aankan. Maar laten we dat laatste niet hopen.

Voor nu gaat het dus zo met mijn gevoel hierover. en dat kan natuurlijk veranderen. En ik snap ook wel dat iedereen het liefst wil dat ik er toch voor ga. Maar zo als ik mij voel nu moet ik jullie daar helaas in teleur stellen.

chipps ik wou het bericht nu even nog positief eindigen maar voel even alsof ik nu alles gezegd heb. Dus dan maar alsnog erg bedankt voor jullie berichtjes!
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Belangrijke teleurstellende update over mij. - door Veloquest - 20-Dec-2025, 05:19 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Snoek(L) vs Tuna
Mensen, alsjeblieft,...Willeke_IGKT — 10:22 AM
Snoek(L) vs Tuna
Een Tuna op die man...Hardloper — 10:08 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Kunnen we niet kijke...Hardloper — 10:03 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat ik vandaag v...Wim -de roetsende — 09:47 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat ik vandaag voo...Bob Hagendijk — 09:44 AM
Snoek(L) vs Tuna
Want sleutelen zoa...Wim -de roetsende — 07:50 AM
Snoek(L) vs Tuna
  Want sleutelen ...Arend-Jan — 07:31 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Mensen die graag een...Arend-Jan — 07:17 AM
Kilometer topic
April had voor mij 1...Boyd Maduro — 06:12 AM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Dan kan dit rondje...qv-tester — 12:33 AM
Fast TV
Met mooi bijpassende...Hoekie — 11:38 PM
Slow TV
Stukje film van de...Hoekie — 11:31 PM
Ligfietsen en skeeleren - beide liefde ...
Realiseer je wel d...Hoekie — 10:54 PM
Banden, banden en nog eens banden
Ze gingen bij mij vo...Arend-Jan — 10:28 PM
Banden, banden en nog eens banden
Als je voor de top 1...Jeroen S — 08:03 PM
Slow TV
Stukje film van de b...Bobslee — 08:00 PM
Banden, banden en nog eens banden
Wil je tegen je le...Wim -de roetsende — 07:59 PM