Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Belangrijke teleurstellende update over mij.
#14
Dankjewel voor de lieve reacties. ik voel mij vandaag gelukkig al een stuk beter als gister. Dankzij iedereen die mij gesteund heeft. En ik heb gister de hele avond geknuffeld met een andere vriendin van mij dus dat was erg fijn. En daardoor heb ik ook heel goed geslapen.

Maar ja het kind is in deze natuurlijk gewoon het slachtoffer. en zo had ik het ook niet gehoopt dat het zal gaan. en ik hoop natuurlijk dat het kind toch fijn opgroeid. Maar ik voel wel met hoe hard mijn vader gevoel is kapot getrapt dat daar geen leven meer in te krijgen is hoe erg ook. En zo had ik het ook echt niet gewild en eigenlijk gaat dat ook in hoe ik ook graag een kind vind dat die moet opgroeien.

Dusja nu is het voor mij dan dat ik dit moet verwerken. en ik hoop dat saar er ook mee kan leven met de keuzes die ze gemaakt heeft. al dan niet onder de hormonen.
En dat het kind het goed krijgt bij saar en in het ergste geval bij een pleeggezin als saar het niet aankan. Maar laten we dat laatste niet hopen.

Voor nu gaat het dus zo met mijn gevoel hierover. en dat kan natuurlijk veranderen. En ik snap ook wel dat iedereen het liefst wil dat ik er toch voor ga. Maar zo als ik mij voel nu moet ik jullie daar helaas in teleur stellen.

chipps ik wou het bericht nu even nog positief eindigen maar voel even alsof ik nu alles gezegd heb. Dus dan maar alsnog erg bedankt voor jullie berichtjes!
Antwoord }


Berichten in dit topic
RE: Belangrijke teleurstellende update over mij. - door Veloquest - 20-Dec-2025, 05:19 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Banden, banden en nog eens banden
Als zo'n tpu bandj...365cycle — 06:31 PM
Banden, banden en nog eens banden
Als zo'n tpu bandje ...Gideonaut — 05:25 PM
Banden, banden en nog eens banden
Ik heb standaard but...Frutsel — 03:12 PM
Banden, banden en nog eens banden
1. Volgende maand ko...Hoekie — 02:35 PM
Spammers
Alle dingen die we k...Willeke_IGKT — 11:18 AM
Spammers
Kan er ingesteld wor...Hardloper — 11:11 AM
Spammers
In 2 weken en 2 dage...Wim -de roetsende — 09:21 AM
Banden, banden en nog eens banden
Ik heb een 30-451 op...Jeroen S — 08:57 AM
Banden, banden en nog eens banden
Ik denk dat ik in ee...Arend-Jan — 07:43 AM
Banden, banden en nog eens banden
Klopt! Ik heb ze a...Bobslee — 11:30 PM
Spammers
Selecteer de vakje...365cycle — 11:07 PM
Bülk Distance
Ik heb hem nu op 2,5...Frutsel — 10:24 PM
Banden, banden en nog eens banden
Voor heb ik de 32 cc...blokdoorn — 10:02 PM
Banden, banden en nog eens banden
Klopt! Ik heb ze al ...Arend-Jan — 09:53 PM
Bülk Distance
Dan ben je waarschij...365cycle — 06:33 PM
Spammers
Onze eerste tech Fra...Roepers — 06:20 PM
Banden, banden en nog eens banden
Volgens mij heeft Ar...365cycle — 05:43 PM