3 uren geleden
(11 uren geleden)Wim -de roetsende schreef:(21-Feb-2026, 01:07 PM)Paula050 schreef: Ik woon in de binnenstad met een klein schuurtje. Volgens mij zou iets als een Mango er net in kunnen maar dan heb je het wel gehad. En aangezien ik tamelijk lange benen heb pas ik denk ik niet echt in die kleinere velomobielen.
Een ligfiets is voor mij veel flexibeler, en het is bovendien een vervanging van rijden op een racefiets/mtb.
Als je weinig ruimte hebt, dan is een velomobiel gewoon niet handig. Het zijn toch best onhandige en lompe dingen.
In de binnenstad is een open ligger simpelweg flexibeler.
Het rijden in een vm is ook veel minder vergelijkbaar met het rijden op een racefiets.
Een Mango is wel korter in de lengte, maar verder ook gewoon geschikt voor lange mensen. Het korte zit 'm in de achterkant.
Het was zelfs al even puzzelen de ligfiets veilig en praktisch weg te moffelen in de schuur, en er staan uiteraard ook nog andere fietsen. Een volgende fiets zal 'gewoon' weer een ligfiets worden, alhoewel ik geen idee heb wat dat zou moeten zijn.

