Strava Segmenten Velomobiel
#16
Als Lisa niet meer achterin de Limo past (of wil), koop ik misschien een nieuwe 4-wieler.
Een QV is een voortreffelijke fiets, zolang je niet al teveel haast hebt.
Ben ook heel benieuwd naar de Tuna4, maar dat zal nog wel even duren vrees ik.
De QV krijgt ook vast ooit een update, maar ook dat zal nog wel even duren.

Kan ook zijn dat ik tegen die tijd wel uitgespeeld ben met Piranha, en dan zal ik de combi van vierwieler + racertje wel inruilen voor 1 allround vm.
Wat dat betreft was de Milan GT wel echt grandioos. Ruim, veel bagageruimte, prima draaicirkel en nog behoorlijk rap. Vind het echt jammer dat daar niet meer aan ontwikkeld wordt en productie gestopt is. Of ik moet de mopshond-neus van de Bülk leren accepteren, dat is ook een erg veelzijdige fiets met een vlakke lighouding (daar hou ik wel van).
Antwoord


Berichten in dit topic
Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 20-Feb-2026, 07:47 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door 365cycle - 21-Feb-2026, 02:49 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Jeroen S - 21-Feb-2026, 03:31 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 21-Feb-2026, 03:52 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door 365cycle - 21-Feb-2026, 04:13 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 21-Feb-2026, 06:39 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hoekie - 21-Feb-2026, 07:21 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Wim -de roetsende - 21-Feb-2026, 09:41 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 22-Feb-2026, 08:27 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Wim -de roetsende - 23-Feb-2026, 11:59 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Jeroen S - 22-Feb-2026, 08:37 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 22-Feb-2026, 08:46 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Jeroen S - 22-Feb-2026, 08:58 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 22-Feb-2026, 10:07 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Tijanus - 23-Feb-2026, 01:07 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door 365cycle - 23-Feb-2026, 09:13 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Arend-Jan - 23-Feb-2026, 07:46 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Arend-Jan - 23-Feb-2026, 09:24 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 23-Feb-2026, 09:42 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Willeke_IGKT - 23-Feb-2026, 10:09 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 23-Feb-2026, 11:09 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Bianca F - 24-Feb-2026, 12:13 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Wim -de roetsende - 24-Feb-2026, 03:31 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door 365cycle - 25-Feb-2026, 06:01 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Bianca F - 25-Feb-2026, 06:53 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door 365cycle - 25-Feb-2026, 07:09 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Bianca F - 25-Feb-2026, 07:52 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door 365cycle - 25-Feb-2026, 09:44 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Tijanus - 24-Feb-2026, 01:19 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Josligfiets - 24-Feb-2026, 07:19 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Wim -de roetsende - 24-Feb-2026, 09:17 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Tijanus - 24-Feb-2026, 01:08 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hoekie - 24-Feb-2026, 02:36 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 24-Feb-2026, 04:51 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Bianca F - 24-Feb-2026, 06:18 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 24-Feb-2026, 07:37 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door TimSch - 24-Feb-2026, 07:44 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 24-Feb-2026, 07:55 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door TimSch - 24-Feb-2026, 08:46 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Arend-Jan - 24-Feb-2026, 09:06 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 24-Feb-2026, 09:20 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Frutsel - 25-Feb-2026, 11:55 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Willeke_IGKT - 25-Feb-2026, 12:18 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 25-Feb-2026, 07:27 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Wim -de roetsende - 25-Feb-2026, 08:27 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 25-Feb-2026, 08:34 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Tijanus - 25-Feb-2026, 11:48 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Wim -de roetsende - 26-Feb-2026, 01:53 PM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Hardloper - 26-Feb-2026, 09:24 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door Josligfiets - 26-Feb-2026, 11:47 AM
RE: Strava Segmenten Velomobiel - door 365cycle - 26-Feb-2026, 12:54 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
You have to register before you can post on our site.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Volgens mij zou da...mvdriel — 11:58 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Volgens mij zou dat ...stanjanssen — 11:49 AM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
De qv is mijn eerste...blokdoorn — 11:32 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Mocht je toch nog ...mvdriel — 11:15 AM
Voor welke velomobiel heb jij gekozen e...
Ik was ook een van d...stanjanssen — 11:03 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Stan,hartelijk bedan...martinus — 10:24 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Na nog wat aanpassin...stanjanssen — 09:58 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Dankjewel! Dus nu ...stanjanssen — 09:05 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ik later vandaag eve...stanjanssen — 09:01 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Met die bedankjes ga...Wim -de roetsende — 08:00 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Dankjewel! Dus nu he...LigfietsWilsum — 07:43 AM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Zo kan ik dus wel mo...Wim -de roetsende — 01:55 AM
Velgen, velgen en oh ja, velgen.
Elan in Wijchen heef...Raybent — 11:44 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Hij lijkt inderdaad ...Tijanus — 11:27 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Hier hebben de bedan...Boyd Maduro — 11:22 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
@Stan, de bedankt o...stanjanssen — 10:40 PM
Forum gaat kortstondig offline voor ond...
Ik had eigenlijk nog...stanjanssen — 10:17 PM