1 uur geleden
(2 uren geleden)Frutsel schreef: Ik vind meerdere routes voor de verschillende snelheden een minder idee. Het is geen wedstrijd, het is juist een groot sociaal gebeuren.
Ik voorzie een (grote) groep die als malloten zo snel mogelijk de langste route willen rijden, en weinig interactie.
Organisatie geeft aan het te doen vanwege warm blijven. Nu reed ik zoals jullie weten afgelopen keer op kop met een voor mij sukkelgangetje van een km of 20 per uur, maar dat wist ik wel van tevoren. Ik heb me erop gekleed en het oprecht niet koud gehad.
Maar nu fiets ik er hoogstwaarschijnlijk heen, en dan ga ik me niet kleden op een gangetje van 20 per uur. Dus mogelijk sluit ik dan aan bij de malloten
Ik neem overigens ook aan dat er heus geen 50 km/u groep komt. Hoe snel zou de snelste zijn? Veel meer dan 35 toch niet vermoed ik...dan kunnen de snelheidsmonsters onder ons nog steeds keuvelen hoor
Milan SL Mk3 #039 - RaptoBike lowracer - Challenge Hurricane - Thys 222 - Ligfietsclub Noorderligt

