17-Sep-2026, 04:10 PM
(17-Sep-2026, 01:40 PM)JanBurp schreef: Nog even je grafiek wat beter bestudeerd. Is je snelheid nou nauwelijks lager tijdens klimmen? Zo lijkt het iig uit de grafiek. Al gaat het de hele tijd op en neer ;-)
Ja deze is wel lager dan wat ik gebruikelijk rijdt. Op vlak terrein ga ik natuurlijk wel sneller dan 25km/u. En ik heb ook wel hier en daar op Roef gewacht. Maar waar ik hem in en uitschakelde. Dat kan ik zo niet zeggen. Wellicht zit dat hier ook in de grafiek. Maar de grafiek toont aan dat je met zo'n Schlumpf echt niet hoeft te klimmen met maar een cadans van 30 a 40 rpm.
PS: Even nagekeken. Het lijkt erop of ik toch vrij aardig met dezelfde snelheid klom, dan de rest van de relatief lange route voor mij reed.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.

