Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pijn onderzijde voeten na een paar uur fietsen
#28
Wij zijn in onze westerse heel goed in symptoombestrijding. Voor alle ongemakken is wel wat voorhanden om het ongemak te verlichten. Denk maar aan Viagra bij een "slapend" lid. Steunzolen zullen de "slapende voeten" mogelijk "wakker" houden. Maar met een gezonde fietsende beweging zullen de voeten nooit gaan "slapen".
De best verkopende boeken met plaatsjes zijn kookboeken. Over het bereiden van voedsel. Daarom is meer dan de helft van de Nederlanders te zwaar. Maar boeken en info op internet over voeding (= wat de mens nodig heeft) is beperkt. Onderzoeken naar sluitend wetenschappelijk bewijs over voeding zal nooit plaatsvinden. Te duur, te omvangrijk, te grote verschillen in proefpersonen en te lange tijdsduur. De farmaceutische-, de zuivel-, de bio- en de voedingsindustrie varen er wel bij. Het gaat om geld en niet om gezondheid. Dat geldt ook voor de overheid. Liberaal genieten, zonder preventie. De AOW moet ook betaalbaar blijven. Omdat onze Nederlandse leefwijze te veel darmkanker veroorzaakt hebben we nu een Nationaal darmkanker onderzoek. Gelijk het borstkankeronderzoek en mogelijk in de toekomst een prostaatkankeronderzoek. Voor een groot deel symptoombestrijding.

Ik heb 3 auto-immuunziekten. Ben voor mezelf gaan zoeken om van alle niet werkende medicijnen af te komen. Ben nu medicijn vrij en vrij van pijntjes en klachten. Kan 10 uur in het zadel zitten zonder "zadelpijn". Kan een dag op slippers fietsen en wandelen. Afgelopen 3 dagen gewerkt als stratenmaker Betonbanden stellen, klinkers leggen. Geen spierpijn op m'n 71 ste. Met gezonde bloedvaten geen Viagra nodig.

Je kunt veel zelf doen. Een half jaar deze adviezen volgen en het gaat je voor de wind. https://www.drmcdougall.com/pdf/dr-mcdou...-dutch.pdf
Antwoord }
Bedankt door:


Berichten in dit topic
RE: Pijn onderzijde voeten na een paar uur fietsen - door PietV* - 12-Jul-2019, 03:25 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Medeliggers onderweg
Mijn vrouw heeft v...datakneder — 10:28 PM
Velomobielen en honden
Ik fiets dezelfde ro...Jeroen S — 10:24 PM
Elleboogsteunen Quest #107
Ik zag de foto's eer...Jeroen S — 10:01 PM
Hork van de dag
Een tijd terug is ...LigfietsWilsum — 09:43 PM
Hork van de dag
Een tijd terug is 1...ZoefZoef — 09:38 PM
Velomobielen en honden
Je hebt het topic ov...Niels van der Wal — 09:35 PM
Radical tassen en regen
Ik heb ook een Radic...Jeroen S — 09:12 PM
Hork van de dag
Een tijd terug is 1 ...365cycle — 09:09 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Bij bike-component...Veloquest — 09:08 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Volgens mij heeft de...Jeroen S — 09:03 PM
Medeliggers onderweg
Mijn vrouw heeft van...Jeroen S — 08:49 PM
Flevobike en trike, nieuwe eigenaren?
Vandaag eindelijk we...NielsKo — 07:48 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Dat ik met de schrik...Hardloper — 07:37 PM
Ervaringen gevraagd voor een potentiële...
Lees ook even het to...Hardloper — 07:26 PM
Elleboogsteunen Quest #107
Hallo Richard, Ee...Richard107 — 06:07 PM
Radical tassen en regen
Met dit regenachtige...De tovenaar — 05:58 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
..de Politie bij mij...Hoekie — 05:06 PM