57 minuten geleden
(1 uur geleden)Gideonaut schreef: Ik heb een spaghetti measuring stencil gemaakt met de diameters die ik nodig had en een 3d printje gemaakt, op papier zou ook kunnen. Daarna met de dremel/multitool en een klein boortje binnen de lijnen in een cirkeltje geboord en daarna met een klein rond schuurpapier opzetstukje alles netjes geschuurd.
Op zich een handig tooltje, maar lijkt me vooral handiger om een gatenzaag zo te fixeren dat ie nooit van zn plaats kan komen en je dus precies op de juiste plek boort zonder mogelijkheid tot verschuiven of uitschieten.
Zelf zou ik voor een fijngetande gatenzaag van 25mm gaan en anders zo'n kegelvormige stappenboor of hoe zo'n ding ook heeft.


![[Afbeelding: format,webp]](https://makerworld.bblmw.com/makerworld/model/US21509676c0b750/design/2023-12-11_99caf41ee0624.jpg?x-oss-process=image/resize,w_1000/format,webp)