Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ICB nieuws over de vierwieler en de nieuwe Df [split] Drymer stopt 1 februari met productie velomobielen
#53
Wat hierbij helpt is om de QV in kwestie te voorzien van zo ongeveer alle denkbare accessoires (zoals Schlumpf mountaindrive en 2 dascams, zonnepaneel + MPPTlader, zelfgemaakt serviceluik op de neus, nood-remparachute en spiegels met extra verlichting), en deze dan ook nog door te zagen en 21cm te verlengen, en dan een 7-jarige achterin mee te nemen.

De fiets is dan zó zwaar dat als je er een keer zonder dochter mee rijdt, de 49 kilo (leeg!) ineens lekker vlot voelt Tongue

Bij het WK in Engeland heb ik een uur lang 44,9 km/h gemiddeld gereden (bij 244W gemiddeld), mét haar achterin  Cool
(al was ze toen dus pas 5)
Gelukkig heeft Betteshanger Park geen stoplichten  applause



Maar, alle gekheid (en opschepperij) daargelaten, ik geef het eerlijk toe; het kost me wel steeds meer moeite; met haar achterin wordt het onderhand echt zwaar fietsen. Met haar kruis ik nu nog 30 km/h maar ik heb écht goede condities en een láááng recht stuk nodig om daarboven te komen. En de QV-Limo is dus ook wel écht heel zwaar. Toen ik hem verlengde had ik amper ervaring met carbon, en dus heb ik overal voor de veiligheid gewoon onnodig veel lagen gebruikt, en de paintjob is ook niet bepaald superleggera. Als ze niet meer achterin past/wil mag hij naar een andere fietser met serieuze quadriceps en 6 jaar jonger kind.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , 365cycle


Berichten in dit topic
RE: ICB nieuws over de vierwieler en de nieuwe Df [split] Drymer stopt 1 februari met ... - door Arend-Jan - 17-Apr-2026, 10:37 PM

Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat mijn deraill...Boyd Maduro — 11:56 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Hij staat normaal on...Gideonaut — 11:43 PM
Kleine st-/tr-apjes
Wat bedoel je met:...LekkerDoen — 11:39 PM
Aansluiten achterlicht
Ik had er nooit aan ...Bob Hagendijk — 11:22 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik dacht dat ik met ...Jeroen S — 10:59 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik was even in de wa...Boyd Maduro — 09:41 PM
Aansluiten achterlicht
Ik heb mn chr vorig ...blokdoorn — 09:26 PM
Aansluiten achterlicht
Ik heb op mijn CHR e...Bob Hagendijk — 08:23 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Omdat het mij eindel...Gideonaut — 08:09 PM
Ligfietsen en velomobielen in Streetview
Tot nu toe stond mij...Niels van der Wal — 07:06 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
Bedenk na het nageni...Niels van der Wal — 06:58 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
Tim je vergeet nog...Wim -de roetsende — 06:16 PM
Ligfietsen en velomobielen in Streetview
Nog even afwachten o...De tovenaar — 05:19 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
Tim je vergeet nog e...Hardloper — 04:39 PM
Tactiek tijdens wedstrijden
We vroegen het e...TimSch — 04:01 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Blij omdat de QV ter...qv-tester — 03:49 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Het spam filter was ...Hardloper — 02:35 PM