Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ligfietsvakantie 2022
#1
(01-Aug-2022, 10:23 PM)quattrovelootje schreef: Na twee jaar onderbreking (Corona) de eerste week van juli weer met 5 velomobielen op vakantie geweest. 

Dit jaar had één van ons zijn GoPro meegebracht, hier het compilatiefilmpje van onze fietsvakantie :

https://www.youtube.com/watch?v=oNeYn3T2eYE


Als ik het goed zie op het beeld van de routekaart dan zijn jullie op dag 4 het hele Let de Stigterpad afgereden, vanaf de Sandenburgerlaan tussen Maarsbergen en Doorn, tot aan Amerongen. Was dat te doen met velomobielen? Het stuk tussen Leersum en Amerongen heeft een steil stuk dat van een soort drempels voorzien is. Het lijkt me dat je daar met een velomobiel niet overheen komt. En dan bij de rand van Amerongen staat er een soort moeilijk houten hek om auto's e.d. te weren. Met mijn open ligger moet ik daar al afstappen om er doorheen te komen. Ik denk dat je een velomobiel er overheen zou moeten tillen om er langs te komen.
De videobeelden van dag 4 houden als ik me niet vergis op bij de tunnel onder de N226 door, dus onduidelijk hoe jullie daarna gereden zijn.
Antwoord }
Bedankt door:
#2
@Martin : Het Let de Stigterpad was prima te doen met onze velomobielen, ook het steil stuk met drempels (dat we niet op maar gelukkig af reden). Enige nadeel is idd de vele poortje waardoor er steeds iemand uit z'n velomobiel moest stappen.

Hoe we precies reden op dag 4 weet ik niet meer, ik heb de routes nog wel ergens op de gps staan ....
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
RaptoRacer is een he...Wim -de roetsende — 09:44 PM
Slow TV
Ik zou zo m'n spulle...365cycle — 06:46 PM
Optimalisatie van een WAW.
De reden waarom de...365cycle — 06:41 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Tim veel plezier en ...Willeke_IGKT — 06:32 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Ik hoop 2 dingen:  ...TimSch — 06:09 PM
Zomercompetitie 2026
Inderdaad rond de 30...TimSch — 06:01 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Misschien ook even...TimSch — 05:58 PM
Zomercompetitie 2026
Ja, ik hoop dat ...Bianca F — 04:53 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Misschien ook even c...Gideonaut — 04:38 PM
Zomercompetitie 2026
Was leuk om jullie...Boyd Maduro — 04:11 PM
Zomercompetitie 2026
Ik vond te warm om...TimSch — 03:11 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Mijn ervaring met ...TimSch — 03:10 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Mijn ervaring met de...Frutsel — 03:04 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
..n=n+2 ;) Er gaan...ZoefZoef — 02:25 PM
Spammers
We hadden ook last...Hardloper — 01:26 PM
Zomercompetitie 2026
Ik vond te warm om g...Hardloper — 01:23 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Soms lees ik mijn vo...TimSch — 12:55 PM