Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ligfietsvakantie 2022
#1
(01-Aug-2022, 10:23 PM)quattrovelootje schreef: Na twee jaar onderbreking (Corona) de eerste week van juli weer met 5 velomobielen op vakantie geweest. 

Dit jaar had één van ons zijn GoPro meegebracht, hier het compilatiefilmpje van onze fietsvakantie :

https://www.youtube.com/watch?v=oNeYn3T2eYE


Als ik het goed zie op het beeld van de routekaart dan zijn jullie op dag 4 het hele Let de Stigterpad afgereden, vanaf de Sandenburgerlaan tussen Maarsbergen en Doorn, tot aan Amerongen. Was dat te doen met velomobielen? Het stuk tussen Leersum en Amerongen heeft een steil stuk dat van een soort drempels voorzien is. Het lijkt me dat je daar met een velomobiel niet overheen komt. En dan bij de rand van Amerongen staat er een soort moeilijk houten hek om auto's e.d. te weren. Met mijn open ligger moet ik daar al afstappen om er doorheen te komen. Ik denk dat je een velomobiel er overheen zou moeten tillen om er langs te komen.
De videobeelden van dag 4 houden als ik me niet vergis op bij de tunnel onder de N226 door, dus onduidelijk hoe jullie daarna gereden zijn.
Antwoord }
Bedankt door:
#2
@Martin : Het Let de Stigterpad was prima te doen met onze velomobielen, ook het steil stuk met drempels (dat we niet op maar gelukkig af reden). Enige nadeel is idd de vele poortje waardoor er steeds iemand uit z'n velomobiel moest stappen.

Hoe we precies reden op dag 4 weet ik niet meer, ik heb de routes nog wel ergens op de gps staan ....
Antwoord }
Bedankt door: Hoekie


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Luchthapper in neusdeksel MilanSL?
Ik zal de kap klein ...NielsKo — 11:16 AM
LEL 2025
Heb je die spieg...TimSch — 10:58 AM
LEL 2025
- andere aerodyn...Niels van der Wal — 10:23 AM
LEL 2025
In de categorie voor...TimSch — 09:42 AM
Vandaag ben ik blij omdat.....
... ik nu eindelijk ...LigfietsWilsum — 07:52 AM
Luchthapper in neusdeksel MilanSL?
dit kwam ik nog te...Wim -de roetsende — 06:11 AM
Luchthapper in neusdeksel MilanSL?
dit kwam ik nog tege...Veloquest — 02:27 AM
zitschaal te koop
Deze zittingen zijn ...Wim -de roetsende — 09:36 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik kom aan 20 binn...Wim -de roetsende — 08:35 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik ben vandaag weer ...TimSch — 06:51 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik heb gewoon deze:...-Nico- — 05:37 PM
Mijn DF XL
Bedankt voor de tips...-Nico- — 04:38 PM
Merinowol
Dank je Hardloper....Hardloper — 04:20 PM
Luchthapper in neusdeksel MilanSL?
:D Vraagje! In d...Veloquest — 03:49 PM
Merinowol
Oplossing is vrij ee...blokdoorn — 02:56 PM
zitschaal te koop
Zitschaal, ik weet n...fietspam — 02:29 PM
Luchthapper in neusdeksel MilanSL?
:D Vraagje! In de ...Gideonaut — 01:37 PM