Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Met de billen bloot
#1
Sad 
(04-Aug-2023, 08:33 PM)Fietsbennie schreef: Ik mag in alle bescheidenheid wel zeggen dat ik ergens een klein gevoel voor humor heb al zeg ik het zelf. Zelf ga ik ook wel eens een grens over, maar hier op het forum vind ik degelijke grappen ongepast over rampen waar mensenlevens zijn te betreuren.

Ik had het even gemist, en vind een waarschuwing wel ten minste op zijn plaats. Maar dat zal ik aan de helden Hoekie en Willeke overlaten.
Laat even duidelijk zijn, nadat iemand te kennen gaf dat ik een zeer onhandige opmerking maakte. Heb ik aangegeven dat het gewoon niet zo bedoelde en dat het me spijt. Ik kan nog altijd heel erg mee in de knoop zitten dat ik het zei. Het zit me niet lekker en dus nogmaals excuses. Voel nog altijd schaamte. Steeds wanneer iemand voorval aanhaalt, voel ik me heel erg beschaamd. De boodschap is dus al heel erg doorgekomen. Graag wil ik met positieve energie hier met jullie gezellige hebben. En niet dat er als maar terug gegaan wordt naar momenten dat sociaal niet handig was. Dus graag zou ik willen vragen of Hoekie / Willeke nadat we dit hier hebben uitgepraat een slot op deze discussie komt. Zodat dit topic naar de vergetelheid gaat. En Bennie ik probeer echt wel lessen te trekken uit de opmerkingen die gemaakt zijn. En ik denk dat dit het allerbeste is hè.


Ik heb trouwens dit topic geopend zodat het niet allemaal in een offtopic tussen andere post komt te staan.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Frutsel
#2
Ik denk niet dat hier een heel draadje voor nodig is; je hebt duidelijk gemaakt dat je weet dat dit een ongepaste opmerking was.
Mag ik voorstellen ook achter dit topic een punt te zetten?

Niels, . , van der Wal
De verrijking zit in de beperking
Zelfbouw, M5blueglide, M5 lowrace (crmo), M5 lowracer (carbon), Quest 20", Quest 26", M5 Medium racer (prototype) Quest 26" (carbon), M5 Medium racer, DF, Snoek
Antwoord }
Bedankt door: Fietsbennie , Willeke_IGKT
#3
Er zijn wel een hoop lange tenen hier, tegenwoordig...
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Sebac uit Italië (vo...martinus — 11:33 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Leuk projectje! Moet...Jeroen S — 11:28 PM
Mistral ingekort, problemen
Het crankstel is een...Jeroen S — 11:11 PM
Oliebollentocht 2026
Ik zou in Almelo bij...Josligfiets — 11:10 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Misschien weet Gerri...martinus — 11:05 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Tof,jij hebt 'm,no...renehin — 10:55 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gest...
Tof,jij hebt 'm,nou ...martinus — 10:44 PM
Nieuw Flevobike restauratieproject gesta...
Jullie hebben hem va...renehin — 10:23 PM
Mistral ingekort, problemen
Zo kom je inderdaad ...Wim -de roetsende — 09:45 PM
Mistral ingekort, problemen
Mijn man heeft me...SiskaBest — 08:16 PM
Trapas voor Velomobiel Strada
Hier hebben ze een...Twinbike — 07:44 PM
Oliebollentocht 2026
Top! Dankjewel.LigfietsWilsum — 06:54 PM
Oliebollentocht 2026
Die route vanaf Hard...Fietsbennie — 06:32 PM
Mistral ingekort, problemen
Stel ik krijg het zi...SiskaBest — 05:06 PM
Mistral ingekort, problemen
In ieder geval gee...Wim -de roetsende — 03:33 PM
Mistral ingekort, problemen
In ieder geval geen ...blokdoorn — 02:14 PM
Mistral ingekort, problemen
Volgens mij zou iede...Hardloper — 01:42 PM