Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bewaakt parkeren
#1
Gezien de kwetsbaarheid en het risico van schade door kijken met handen en voeten zet ik mijn Quest het liefst bewaakt neer.
Tot recent was er en Utrecht (waar ik vaak heen fiets) alleen een mogelijkheid op zaterdag in de pop-up staling op de mariaplaats. Op andere dagen was ik aangewezen op de n stalling onder station Vaartse Rijn.
Totdat de nieuwe ns stalling onder het centraal vorige week open ging. In deze stalling zelf kun je niet parkeren, maar de voormalige stalling Seipenstein is nu een ns stalling voor bijzondere fietsen, waaronder velomobielen. Er is veel ruimte; ik zal er vaak staan. (En volgens mij is een ns stalling open tot de aankomst van de laatste trein, dus vaak tot in kleine uurtjes)

Ik zoek nog een mogelijkheid in Nijmegen-centrum (dus niet ns) en in Amsterdam was stallen onder cs tot een paar jaar geleden niet mogelijk. Ik dit nu veranderd?

Niels, komt nog eens ergens, van der Wal
Antwoord }
Bedankt door:
#2
(09-Aug-2017, 08:03 PM)Niels van der Wal schreef: Gezien de kwetsbaarheid en het risico van schade door kijken met handen en voeten zet ik mijn Quest het liefst bewaakt neer.
Ik zet mijn vm altijd aan de ketting en daarna gaat er een hoes overheen van Radical Design. Door de hoes wordt men niet uitgenodigd om met de handjes te kijken. Het is verder wel ongelofelijk wat vreemden zich denken te kunnen veroorloven, ook tijdens het rijden.
e-Orca 0099, ICE Adventure HD
Antwoord }
Bedankt door:
#3
Ik maak wel eens mee dat er naar mij getoeterd wordt, alsof ik een mooie jonge meid ben... Maak ik alleen mee als ik op de ligfiets ben.
Antwoord }
Bedankt door:
#4
Ik maak wel eens mee dat er naar mij getoeterd wordt, alsof ik een mooie jonge meid ben... Maak ik alleen mee als ik op de ligfiets ben.



Ik maak in mijn velomobiel tegenwoordig vaak mee dat ik met een smartphone gefilmd wordt, waarschijnlijk kan ik er een topic mee vullen. Wel een ander topic; dit topic gaat over bewaakt parkeren.

Niels, ontwaakt, van der Wal
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik net heen en weer ...Wim -de roetsende — 05:31 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Ik heb ook een rondj...Gideonaut — 04:33 PM
Meelscheppen tegen koude handen.
Of natuurlijk van di...PieterTrapt — 04:29 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Al heeft de QV nog...Gideonaut — 04:27 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
…. ik een stukje heb...Lig-hen — 03:34 PM
Medeliggers onderweg
Een krap uurtje gele...Lig-hen — 03:25 PM
wat ze zeggen
Betekent "stati...Roepers — 02:51 PM
wat ze zeggen
Stating the obviou...365cycle — 02:35 PM
Meelscheppen tegen koude handen.
Even terug naar de...Lopopodium — 02:20 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Waarschijnlijk ben...365cycle — 02:14 PM
Mocht het legaal zijn, zou jij een hulp...
Het is al legaal maa...Gideonaut — 02:08 PM
Vandaag ben ik niet blij omdat.....
Al heeft de QV nog h...365cycle — 02:06 PM
Mocht het legaal zijn, zou jij een hulp...
Ik heb al eens overw...365cycle — 02:03 PM
wat ze zeggen
Ik heb maar een pol...Hardloper — 01:58 PM
Mocht het legaal zijn, zou jij een hulp ...
Zo ja, waarom dan we...Hardloper — 01:52 PM
wat ze zeggen
Ik niet. Met een...Hoekie — 12:30 PM
Wereld Kampioenschappen 2026, Sittard
Waarschijnlijk...Hardloper — 12:25 PM