|
LinkedIn / Velomobiel promotie
|
Berichten: 1.835
Topics: 42
Lid sinds: May 2018
Bedankt: 2901
2582 x bedankt in 945 berichten
Ik vind de tekst ook erg lang en te negatief beginnen. Positief pak je volgens mij ook meer belangstelling?
Misschien kun je hem een keer door een online AL programma gooien? Volgens mij kun je veel met die techniek tegenwoordig. Met naam en toenaam kun je het wel persoonlijk maken.
Berichten: 3.752
Topics: 121
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 4270
4813 x bedankt in 3167 berichten
(25-Nov-2024, 11:12 PM)Fietsbennie schreef: Ik vind de tekst ook erg lang en te negatief beginnen. Positief pak je volgens mij ook meer belangstelling?
Misschien kun je hem een keer door een online AL programma gooien? Volgens mij kun je veel met die techniek tegenwoordig. Met naam en toenaam kun je het wel persoonlijk maken.
Theo heeft dat al voor mij gedaan.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 6.793
Topics: 123
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 14388
11263 x bedankt in 5376 berichten
(25-Nov-2024, 12:05 PM)Niels van der Wal schreef: Er is een autoplicht bij mijn nieuwe werkgever. Ehh... huh? Dat je niet stinkend en zweterig moet verschijnen snap ik nog. Maar op een speed pedelec is toch niets raars...?
Het klinkt als een lekker modern bedrijf
(25-Nov-2024, 01:17 PM)qv-tester schreef: Wel zijn we verplicht een auto van de zaak te nemen als deel van het loon... Ook een rare frats. Jou extra loon geven is vrijwel zonder uitzondering goedkoper.
Een oud-collega zit ook met die situatie... er is een splinternieuwe VW ID3 voor hem aangeschaft die nu, na een jaar, nog geen 500 km gereden heeft. Hij woont in Amsterdam, kan niet gratis voor de deur parkeren en heeft een ontlastinghekel aan autorijden. De auto staat dus op kantoor, voor die enkele keer dat hij 'm nodig heeft.
(25-Nov-2024, 01:17 PM)qv-tester schreef: Van mij hebben ze ooit een filmpje op linked in gezet vanuit het werk omwille van mijn bijzondere manier van gaan werken. Ik heb zelf geen linked in, maar op de site van mijn werk staat er ook een filmpje (dezelfde als daar): https://www.fenego.be/nl/nieuws/onderweg...-met-mark/ Wat een tof filmpje Mark!
(25-Nov-2024, 03:19 PM)Veloquest schreef: Ik zeg meestal ook als je de fiets alleen voor de stad gebruikt kun je beter een elektrische fiets kopen. Daar zit ook een hoop tussen he... ik ben m'n vouwfiets echt superfijn gaan vinden. Licht, wendbaar, en na wat technische tuning (vertanding, banden, trappers) voor mij snel genoeg om bij wielrenners en snorscooters aan te haken als ik haast heb.
(25-Nov-2024, 09:10 PM)ZoefZoef schreef: Ben ik wel benieuwd: is ie inmiddels definitief om, of gaat de velomobiel eruit zodra het rijbewijs terug is en keert ie weer terug naar de auto? Ik zie 'm nog altijd weleens velomobiel rijden, maar weet dat hij ook z'n autorijbewijs allang weer terug heeft. Denk dat het nu een beetje hobby is, of misschien voor als het druk is.
Grappige aan een velomobiel is wel dat dat het snelste is dat je kan rijden met een ingenomen rijbewijs. Een speed pedelec of bromfiets mag namelijk ook niet
(25-Nov-2024, 09:53 PM)TimSch schreef: |De TLDR versie (waar 365cycle een held in is ). Twijfelachtige eer
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Berichten: 7.153
Topics: 178
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 3246
10251 x bedankt in 4903 berichten
(25-Nov-2024, 01:17 PM)qv-tester schreef: Van mij hebben ze ooit een filmpje op linked in gezet vanuit het werk omwille van mijn bijzondere manier van gaan werken. Ik heb zelf geen linked in, maar op de site van mijn werk staat er ook een filmpje (dezelfde als daar): https://www.fenego.be/nl/nieuws/onderweg...-met-mark/
Wat een leuk filmpje.
Dit zou zo op LinkedIn kunnen
Goede reclame voor de velomobiel én mensen zien echt hoe zoiets nou 'werkt'. Gewoon instappen en fietsen maar.
Misschien wist ik het al, maar ik zie nu dat jij de QV met de Milan-sticker hebt. Mooi.
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
Berichten: 2.252
Topics: 11
Lid sinds: Oct 2020
Bedankt: 1015
4426 x bedankt in 2095 berichten
Ook van mijn kant, mooi filmpje. En ook bij mij soortgelijke redenen om lekker te fietsen.
Berichten: 3.752
Topics: 121
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 4270
4813 x bedankt in 3167 berichten
26-Nov-2024, 09:31 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 26-Nov-2024, 09:31 AM door Hardloper.)
Leuk filmpje en ook mooi om te zien dat het op de bedrijfswebsite staat. Dan staan ze er gewoon helemaal achter.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 211
Topics: 4
Lid sinds: Oct 2023
Bedankt: 3
557 x bedankt in 210 berichten
26-Nov-2024, 09:48 AM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 26-Nov-2024, 09:49 AM door qv-tester.)
(26-Nov-2024, 07:25 AM)Wim -de roetsende schreef: (25-Nov-2024, 01:17 PM)qv-tester schreef: Van mij hebben ze ooit een filmpje op linked in gezet vanuit het werk omwille van mijn bijzondere manier van gaan werken. Ik heb zelf geen linked in, maar op de site van mijn werk staat er ook een filmpje (dezelfde als daar): https://www.fenego.be/nl/nieuws/onderweg...-met-mark/ Wat een leuk filmpje.
Dit zou zo op LinkedIn kunnen
Goede reclame voor de velomobiel én mensen zien echt hoe zoiets nou 'werkt'. Gewoon instappen en fietsen maar.
Het staat ook op LinkedIn, onder het account van mijn werkgever (dus Fenego), maar ik heb zelf geen LinkedIn, dus je zou het daar kunnen opzoeken als je wel LinkedIn hebt. Zelf heb ik de link daarvan niet.
(26-Nov-2024, 07:25 AM)Wim -de roetsende schreef: Misschien wist ik het al, maar ik zie nu dat jij de QV met de Milan-sticker hebt. Mooi. We hebben elkaar even gesproken op de laatste OBT, hebben we enkele kilometers langs elkaar gereden.
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
|
Nieuwe berichten
|
|
Antipolarisatieplek
|
| Probeer eens Calibre...Tom Fekkes — 03:53 PM |
|
LOL
|
| Vandaag reed ik 75km...Wim -de roetsende — 03:52 PM |
|
Antipolarisatieplek
|
| Wat zal het zijn. Al...Hardloper — 03:45 PM |
|
Antipolarisatieplek
|
| Tegenwoordig is de o...Tom Fekkes — 02:58 PM |
|
Antipolarisatieplek
|
|
Ik gebruik a...tiemen — 02:40 PM |
|
Hork van de dag
|
| Haha, die wilde ik o...Boyd Maduro — 02:18 PM |
|
Northlandvelo.NL is live
|
| Enkele nieuwtjes en ...benparke — 12:23 PM |
|
Antipolarisatieplek
|
|
duckduckgo …….., m...Hardloper — 12:21 PM |
|
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
|
| Nou gisteren had ik ...Hardloper — 12:15 PM |
|
Podbike Frikar failliet?
|
| Ik heb ook al wat ge...Hardloper — 12:10 PM |
|
Hork van de dag
|
| Tja, die is dus wel ...Jeroen S — 12:02 PM |
|
Antipolarisatieplek
|
| Elke tip is welkom.Tom Fekkes — 11:59 AM |
|
Hork van de dag
|
| Deze vond ik hier ho...Bob Hagendijk — 11:55 AM |
|
M5 m-racer uitproberen (idealiter Noord...
|
|
Hey hoi,
Een vr...David Wielemaker — 10:49 AM |
|
Vermogensmeter: enkel of dubbel?
|
| Ze zijn besteld, de ...TimSch — 10:42 AM |
|
Podbike Frikar failliet?
|
|
Ik kreeg deze link...David Wielemaker — 10:19 AM |
|
Podbike Frikar failliet?
|
| Ik kreeg deze link d...Willeke_IGKT — 10:09 AM |
|