| 
				
				 
					Mooie paadjes!
				 
			 | 
		 
	
		
	
	
	
		
	Berichten: 2.569 
	Topics: 71 
	Lid sinds: Dec 2020
	
 Bedankt: 39165 
	3898 x bedankt in 1690 berichten
  
	 
 
	
	
		Naar aanleiding van een uitwisseling in een ander draadje, en deze uitwisseling: 
 (02-Mar-2025, 11:21 AM)De tovenaar schreef:   (01-Mar-2025, 11:34 AM)Lig-hen schreef:  De mooie paadjes waarover ik je kan tippen blijven ten zuiden van Assen. Ik moet nog even bedenken hoe ik ze “bij jou krijg”.  Het duurt waarschijnlijk even, maar dan heb je ook wat.     
 
Je kan ze ook in een apart topic hier op het forum plaatsen, bv mooie paadjes in Drenthe,  
dan hebben anderen er ook wat aan, of kan men het aanvullen. 
Denk ik dat veel van ons wel mooie paadjes kennen in ons fietsgebied. 
Graag wel even de streek, provincie, dichtbij zijnde steden of andere herkenningspunten erbij.
	  
	
	
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
 
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 6.947 
	Topics: 175 
	Lid sinds: Apr 2017
	
 Bedankt: 3033 
	9759 x bedankt in 4708 berichten
  
	 
 
	
		
		
		02-Mar-2025, 11:55 AM 
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 02-Mar-2025, 12:10 PM door Wim -de roetsende.)
	
	 
	
		Van Radio Kootwijk fiets je naar de Schaapskooi Hoog Buurlo, daarna kom je, via een heerlijk op- een neergaand fietspad dat slingerend door heidegebied, langs zandverstuivingen en door bosgebied gaat, terecht in Hoenderloo. Het is vanaf Radio Kootwijk inclusief leuk klimmetje iets meer dan 10km, maar wat een genot. 
https://www.google.com/maps/dir/52.18385...FQAw%3D%3D
 
 
 
Van Zutphen naar Baak, voor Baak rechtsaf langs de IJssel slingerend over een mooi fietspad naar Doesburg fietsen. 
 
Soms heb je de zon in de rug en soms in je gezicht. Heb ik al gezegd dat het een slingerend fietspad is?
 
Eén van de favorieten van LOL en ook van mij.
 https://www.google.com/maps/dir/52.09076...FQAw%3D%3D
 
 
 
 
Van Deventer naar Raalte langs Het Overijsselsch Kanaal. Heerlijk. 17km
 https://www.google.com/maps/dir/52.25166...FQAw%3D%3D
Toch heb ik het gevoel dat ik deze routes hier al een keer eerder heb gepost.
	  
	
	
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike
 
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 2.091 
	Topics: 11 
	Lid sinds: Oct 2020
	
 Bedankt: 888 
	4104 x bedankt in 1937 berichten
  
	 
 
	
		
		
		02-Mar-2025, 02:30 PM 
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 02-Mar-2025, 03:05 PM door Jeroen S.)
	
	 
	
		Van de Edese Hei naar Mossel. En dan door naar Otterlo.   https://www.google.nl/maps/dir/52.038528...FQAw%3D%3D
De vlonderbrug bij Grollo.  https://www.google.nl/maps/place/Vlonder...FQAw%3D%3D
Mooi maar met de velomobiel niet te doen wegens te krappe bochtjes; Het trace van de Boxteler Bahn. Her en der heel mooi uitzicht over het glooiende land, en de spoordijk ligt een stuk hoger. 
  https://www.google.nl/maps/dir/Campingpl...FQAw%3D%3D
Hier een paar van de bochtjes, die andere liggen ter hoogte van de camping verborgen onder de bomen. Heeft ook nog een behoorlijk hellingspercentage.  https://www.google.nl/maps/dir/Campingpl...FQAw%3D%3D
De plek bij de camping.  https://www.google.nl/maps/@51.6568179,6...FQAw%3D%3D
De Kartenspielerweg vind ik ook een prachtig paadje/ weggetje. Helaas deels zeer slecht wegdek. 
 https://www.google.nl/maps/dir/51.731212...FQAw%3D%3D
Iets verderop ligt er nog zo'n mooi bosfietspad, wat je er mee kunt combineren. Volgens Google grotendeels vlak.  https://www.google.nl/maps/dir/51.754806...FQAw%3D%3D
 Ik denk daar toch echt anders over.  https://climbfinder.com/nl/beklimmingen/...g-frasselt ( met een paar mooie foto's in de link)  
De toch behoorlijke brandtoren ligt vlakbij dat fietspad maar die zie je alleen van veraf. Of je moet bovenaan het bos in gaan, maar dat is echt onverhard. 
 
Ook mooi fietspad maar wel een beetje ver uit de buurt; 
 https://www.google.nl/maps/@44.4253785,4...FQAw%3D%3D
https://www.google.nl/maps/@44.5105197,4...FQAw%3D%3D
En een heel stuk verder;  https://www.google.nl/maps/@44.545378,4....FQAw%3D%3D
https://www.google.nl/maps/place/Viaduc+...FQAw%3D%3D
Mag ik deze zomer weer gaan kijken. Gezin op de camping en pa kan af en toe fietsen. Omdat het een oud spoor trace is, mooi vlak en deel beschut onder de bomen. Met enige weken 40 graden was het gravel wel heel erg stoffig 2 jaar geleden. Ook met de ligger wel te doen, grotendeels. Omdat er nogal wat Nederlanders die kant op gaan en het een schitterend paadje is, zet ik hem er toch maar bij.
	  
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 2.569 
	Topics: 71 
	Lid sinds: Dec 2020
	
 Bedankt: 39165 
	3898 x bedankt in 1690 berichten
  
	 
 
	
	
		Alsjeblieft zeker voor de ver weg locaties even de land en streek naam erbij, niet alleen een link naar een kaart.
	 
	
	
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
 
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 70 
	Topics: 3 
	Lid sinds: Mar 2021
	
 Bedankt: 229 
	149 x bedankt in 63 berichten
  
	 
 
	
	
		 (02-Mar-2025, 02:30 PM)Jeroen S schreef:  Mooi maar met de velomobiel niet te doen wegens te krappe bochtjes; Het trace van de Boxteler Bahn. Her en der heel mooi uitzicht over het glooiende land, en de spoordijk ligt een stuk hoger. 
Ik heb in Boxtel bij het Duits Lijntje gewoond, de andere kant van de lijn Boxtel-Wesel. In de tijd dat ik daar woonde reed daar nog een enkele keer per jaar een stoomtrein. Maar zie op Google Maps dat die daar ook niet meer kan rijden. Velomobiel of ligfiets zal op dat stuk ook geen succes worden.
	  
	
	
OO Oo Oo oo Ooo
 
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 74 
	Topics: 5 
	Lid sinds: Jul 2024
	
 Bedankt: 180 
	234 x bedankt in 74 berichten
  
	 
 
	
	
		 (03-Mar-2025, 10:07 AM)Thijs OO schreef:   (02-Mar-2025, 02:30 PM)Jeroen S schreef:  Mooi maar met de velomobiel niet te doen wegens te krappe bochtjes; Het trace van de Boxteler Bahn. Her en der heel mooi uitzicht over het glooiende land, en de spoordijk ligt een stuk hoger.  
Ik heb in Boxtel bij het Duits Lijntje gewoond, de andere kant van de lijn Boxtel-Wesel. In de tijd dat ik daar woonde reed daar nog een enkele keer per jaar een stoomtrein. Maar zie op Google Maps dat die daar ook niet meer kan rijden. Velomobiel of ligfiets zal op dat stuk ook geen succes worden. 
Ik ben hier vorig jaar eens een keer per ongeluk beland. Gelukkig waren we met z'n tweeën, konden we 'm zo over de spoorstaaf en de biels heen tillen. Paadje is wel succesvol voor mooie foto's: 
 ![[Afbeelding: eZD3SJ5.png]](https://i.imgur.com/eZD3SJ5.png) ]
 
On-topic:
 Provincie: Kop van Overijssel
 Plaats: Wanneperveen
 Locatie: Roekenpad
Niet geschikt om hard te rijden, in de zomermaanden zelfs niet geschikt vanwege de vele fietsers, tenzij je bereidt bent om erg rustig aan te doen. Vanwege de vele bochten vond ik dit een erg leuk paadje. Met de Velomobiel moet je mogelijk steken halverwege de brug, maar als je geen haast hebt is dit goed te doen. Afgelopen september weer eens gereden en zorgde voor een grote glimlach
 Provincie: Zuid Holland
 Plaats: Roelofarendsveen
 Locatie: het fietspad langs het Braassemermeer ( Galgenkade tot aan de  Veendermolen
Dit stuk heeft jarenlang in mijn standaard fietsrondje gezeten. Met de bukfiets, destijds, maar met de velo of andere fietsen is dit vast ook erg mooi!
	  
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 409 
	Topics: 13 
	Lid sinds: Feb 2023
	
 Bedankt: 132 
	760 x bedankt in 382 berichten
  
	 
 
	
	
		 (03-Mar-2025, 11:04 AM)Kapitein Bosui schreef:  On-topic: 
 
 
 
 
 
Provincie: Kop van Overijssel 
 
 
 
 
Plaats: Wanneperveen 
 
 
 
 
Locatie: Roekenpad 
 
 
 
 
 
 
Niet geschikt om hard te rijden, in de zomermaanden zelfs niet geschikt vanwege de vele fietsers, tenzij je bereidt bent om erg rustig aan te doen. Vanwege de vele bochten vond ik dit een erg leuk paadje. Met de Velomobiel moet je mogelijk steken halverwege de brug, maar als je geen haast hebt is dit goed te doen. Afgelopen september weer eens gereden en zorgde voor een grote glimlach 
 
 
 
 
 
 
Provincie: Zuid Holland 
 
 
 
 
Plaats: Roelofarendsveen 
 
 
 
 
 
Locatie: het fietspad langs het Braassemermeer (Galgenkade tot aan de Veendermolen 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dit stuk heeft jarenlang in mijn standaard fietsrondje gezeten. Met de bukfiets, destijds, maar met de velo of andere fietsen is dit vast ook erg mooi! 
Kijk, dit vind ik nou een mooi format om de mooie paadjes te beschrijven. top!
	  
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 350 
	Topics: 3 
	Lid sinds: Oct 2020
	
 Bedankt: 518 
	918 x bedankt in 344 berichten
  
	 
 
	
	
		Als je op plekken terecht wil komen waar je normaal nooit langs zou rijden dan kun je het beste google maps gebruiken. Die stuurt mij soms ook langs de mooiste of ook de verschikkelijkste paden.
	 
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 2.243 
	Topics: 34 
	Lid sinds: Apr 2017
	
 Bedankt: 1 
	1871 x bedankt in 1054 berichten
  
	 
 
	
		
		
		03-Mar-2025, 12:28 PM 
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 03-Mar-2025, 01:11 PM door Willeke_IGKT.)
	
	 
	
		 (03-Mar-2025, 11:04 AM)Kapitein Bosui schreef:  Ik ben hier vorig jaar eens een keer per ongeluk beland. Gelukkig waren we met z'n tweeën, konden we 'm zo over de spoorstaaf en de biels heen tillen. Paadje is wel succesvol voor mooie foto's:  
https://i.imgur.com/eZD3SJ5.png 
Waar was dit precies?
	  
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 74 
	Topics: 5 
	Lid sinds: Jul 2024
	
 Bedankt: 180 
	234 x bedankt in 74 berichten
  
	 
 
	
		
		
		03-Mar-2025, 12:40 PM 
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 03-Mar-2025, 01:12 PM door Willeke_IGKT.
 Edit Reason: Foto verwijderen.
)
	
	 
	
		 (03-Mar-2025, 12:28 PM)Lopopodium schreef:   (03-Mar-2025, 11:04 AM)Kapitein Bosui schreef:  Ik ben hier vorig jaar eens een keer per ongeluk beland. Gelukkig waren we met z'n tweeën, konden we 'm zo over de spoorstaaf en de biels heen tillen. Paadje is wel succesvol voor mooie foto's:  
https://i.imgur.com/eZD3SJ5.png  
Waar was dit precies? 
Hier
Vraag me niet hoe ik hier terecht kwam. (antwoord: veloviewer vakjes en komoot die zei dat dit wel zou lukken    )
	  
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 1.813 
	Topics: 42 
	Lid sinds: May 2018
	
 Bedankt: 2825 
	2508 x bedankt in 924 berichten
  
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 2.091 
	Topics: 11 
	Lid sinds: Oct 2020
	
 Bedankt: 888 
	4104 x bedankt in 1937 berichten
  
	 
 
	
	
		Hier vlak om de hoek liggen rond Sinderen ook een aantal mooie paadjes. Grotendeels onverhard, sommige met dooiweer afgesloten. Veel weggetjes op plekjes waar niets anders is. Mooi en rustig fietsen, maar ook weer geen aanrader met de VM. Veel gaat over particulier land, her en der zit wel eens een hekje, paaltje of een smal bruggetje.  
https://sinderen.com/digitale-versie-ker...-sinderen/
Het fietspad langs de AAstrang/ Bocholter Aa vind ik ook wel een leuke, zo leuk dat ik die ook wel eens met de Velomobiel doe.  https://brouter.de/brouter-web/#map=16/5...e=shortest
Met de VM verlaat ik het pad bij cafe Eisenhutte, met de ligger kun je nog een heel stuk door, ook door de stad, achter het bekende Rose Biketown langs, richting AAsee. Moet je niet hard willen rijden, maar doordat je bijna geen verkeerslichten hebt win je ook weer tijd.
	  
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 402 
	Topics: 27 
	Lid sinds: Sep 2023
	
 Bedankt: 1457 
	861 x bedankt in 382 berichten
  
	 
 
	
	
		@fietsbennie:  WOW, wat een prachtige foto's maak je, en wat een leuk bericht hier op het forum.
	 
	
	
Lig: Taifun (2x20"), Furai (2x24") | Fixie: OnOne (2x28") | Vouw: Dahon Bullhead (2x20")
 
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 328 
	Topics: 4 
	Lid sinds: Aug 2021
	
 Bedankt: 2705 
	929 x bedankt in 305 berichten
  
	 
 
	
	
		 
 
Paradijs-Muskee-route 
Totaal 26,3 km
Drenthe, ten zuidoosten van Assen.  
https://bkrtr.de/tx5sJ
Twee jaar geleden heb ik de hele route met mijn trike gedaan. 
Tussen “D” en “E” zat destijds ongeveer 300 meter die voor een driewieler niet echt comfortabel waren. Zie mijn uitleg hieronder. 
Als startplaats van mijn beschrijving heb ik toevallig Grolloo genomen, maar je kunt natuurlijk op iedere willekeurige plek op de route starten. 
Routeinformatie:
De eerste paar honderd meter na punt “A” is een prachtig paadje dat langs een camping gaat. Er zitten onoverzichtelijke bochten in. Voorzichtig aan en vooral genieten. 
De eerste 300 meter van “D” naar “E” waren destijds twee schelpenpaadjes naast elkaar met een hogere grasrand er tussen. Het was te doen maar niet erg comfortabel. 
Mocht je het ter plekke niet zien zitten dan kun je deze   https://bkrtr.de/s5flX  route als escape nemen, 2.3 km langer maar amper minder fraai dan het origineel. Deze escape voert je door het dorpje Amen, en zeg nou zelf, eens in je leven moet je in Amen geweest zijn. 
Na het verlaten van Ekehaar kom je tot aan “I” door een landbouwgebied, misschien wat saai, maar even doorbijten loont absoluut de moeite, want daarna kom je in het paradijs, en is het tot “J” enorm genieten! 
Bij “K”, de parkeerplaats van kamp Westerbork/ Radiosterrenwacht, ga je rechtsaf voor 10 windluwe en schaduwrijke bos-kilometers. 
Onderweg zie je eerst langs het pad markeringen van de gevangenen-transporten die kamp Westerbork verlieten. 
Bijna twee km verderop staat aan de rechterkant een vrij toegankelijk toiletgebouwtje. 
Van “M” naar “O” zit er een vreemde kronkel in de route. Voorheen kon je daar rechtdoor, maar toen ik er destijds langskwam was dat pad afgesloten omdat er dassen een gang onderdoor hadden gegraven en het pad niet meer betrouwbaar is. 
Deze omweg voert je langs een wat meer open gebied met een vogelkijkscherm bij “N”.
Vóór “O” zie je aan je linkerkant twee radiotelescopen staan. Deze maken samen met 12 telescopen, die in een rechte lijn een kilometer verder westelijk staan, onderdeel uit van de radiosterrenwacht. 
Westerbork Synthese Radio Telescoop - Wikipedia
Bij “O” bevindt zich een klimtoren die een mooi uitzicht biedt. 
Bij “Q” begint de houten vlonderbrug over het Grolloërveen. 
Het laatste deel van deze route wordt interessant voor de bluesliefhebber en/of Muskee-fan. 
(Fietsers met andere muziekvoorkeuren kunnen bij “R” gewoon rechtdoor fietsen.)
Bij “R” verlaat je het fietspad en wandel rechtsaf over het zandpad tot je op het open terrein komt. Je bevind je dan op de hieronder beschreven plek:
Wikipedia: Het is een van de weinige Nederlandse nummers die een kunstwerk naar zich genoemd hebben gekregen: een zwerfkei aan een bosrand in het Grollooërveen, waar Harry Muskee graag kwam toen hij in Grolloo woonde. De tekst op de kei luidt “through the window of my eyes” Harry Muskee 1967.
Bij “U” is het C+B museum, en aan t eind van de straat, hoek Voorstreek-Hoofdstraat,  het borstbeeld van Harry Muskee. 
	 
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 633 
	Topics: 2 
	Lid sinds: Feb 2023
	
 Bedankt: 18 
	1050 x bedankt in 571 berichten
  
	 
 
	
	
		Ben je ook in het bluescafé de Amer geweest??
	 
	
	
Groet, 
 
Tom
 
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 1.813 
	Topics: 42 
	Lid sinds: May 2018
	
 Bedankt: 2825 
	2508 x bedankt in 924 berichten
  
	 
 
	
	
		Leuk fietsen daar inderdaad, dat bruggetje zonder reling vond ik ook mooi. Als je Aa zegt moet je ook A en de rest van alfabet bij langs fietsen. Het doet me goed dat je weer aan de gang bent.
	 
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 328 
	Topics: 4 
	Lid sinds: Aug 2021
	
 Bedankt: 2705 
	929 x bedankt in 305 berichten
  
	 
 
	
	
		 (24-May-2025, 05:18 PM)Tom Fekkes schreef:  Ben je ook in het bluescafé de Amer geweest?? 
Als ik “serieus” fiets dan hangt er een meur om me heen, dat kan ik die mensen doen aandoen.   
In dat café gebeuren mooie dingen, dat klopt.
	  
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 633 
	Topics: 2 
	Lid sinds: Feb 2023
	
 Bedankt: 18 
	1050 x bedankt in 571 berichten
  
	 
 
	
	
		Maar volgens mij vallen we niet op in dat cafe met onze specifieke lichaamsgeur!!!!!
	 
	
	
Groet, 
 
Tom
 
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 328 
	Topics: 4 
	Lid sinds: Aug 2021
	
 Bedankt: 2705 
	929 x bedankt in 305 berichten
  
	 
 
	
		
		
		24-May-2025, 07:20 PM 
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 24-May-2025, 07:57 PM door Lig-hen.)
	
	 
	
		 
Drenthe 
Oostelijk van Assen  
Route ruim 26 km 
Met trike gedaan. 
 
Afwisselend landschap, akkers, heide, bossen, houtwallen, natuur, hunebedden en verschillende dorpjes. 
 https://bkrtr.de/SYZCw
	 
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 2.748 
	Topics: 85 
	Lid sinds: Apr 2017
	
 Bedankt: 2657 
	2913 x bedankt in 1277 berichten
  
	 
 
	
		
		
		24-May-2025, 10:01 PM 
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 24-May-2025, 10:03 PM door Roepers.)
	
	 
	
		Ten zuiden van Tzum, tussen de Slachtedijk en de weg van Tzum naar Wommels liggen bij Tritzum een paar hele mooie fietspaadjes. 
  
Op de kruising tussen de fietspaden Slinkepaad, Tûzen Jellen en Platte Dijk bij Tritzum
Roepers,  CC BY 4.0, via Wikimedia Commons
 
Ze liggen over de groene dijk, die de zuidgrens vormde van de polder Tzum-west die een van de moederpolders van Westergo, 1 van de eerste bedijkte gebieden van Friesland was. Een prachtige route. Ik fiets er graag.
 
Groet,
 
Marco
	  
	
	
	
		
	 
 
 
	
	
	
		
	Berichten: 633 
	Topics: 2 
	Lid sinds: Feb 2023
	
 Bedankt: 18 
	1050 x bedankt in 571 berichten
  
	 
 
	
	
		Dit zijn wel de echte mooie foto's 
 
Veel meer dynamiek dan de digitale foto's
	 
	
	
Groet, 
 
Tom
 
	
		
	 
 
 
	 
 |  
		
			
		 
	 
	
		
	 
	
		
	 
	 
	
	
	
	 
	
	
		
		
	 
	 
	
 
Gebruikers die dit topic lezen: 
 
	
		 | 
		
		
		
			
				
		
		
		
			
				
					| 
						Welkom
					 | 
				 
			
			
		
				
					
						
				Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen. 
				 
				
					 | 
				 
			
		  
		
		
		
		
			
				
					| 
						Nieuwe berichten
					 | 
				 
			
			
		
				
					| 
						 Optimalisatie van een WAW.
					 | 
				 
				
					| Fiets vol gooien met...Gideonaut — 02:31 PM | 
				 
				
					| 
						 Optimalisatie van een WAW.
					 | 
				 
				
					| Als ik het goed begr...GHOOGEN — 02:23 PM | 
				 
				
					| 
						 Vlechtje hoe en wat.
					 | 
				 
				
					| Ben benieuwd hoe dez...Fietsbennie — 01:36 PM | 
				 
				
					| 
						 Optimalisatie van een WAW.
					 | 
				 
				
					| Even iets tussendoor...datakneder — 01:10 PM | 
				 
				
					| 
						 Optimalisatie van een WAW.
					 | 
				 
				
					| 
De WAW heeft een b...datakneder — 10:34 AM | 
				 
				
					| 
						 Medeliggers onderweg
					 | 
				 
				
					| 
Ik kwam vanavond z...Frutsel — 10:25 AM | 
				 
				
					| 
						 wat ze zeggen
					 | 
				 
				
					| Even geleden, twee j...gideon — 09:49 AM | 
				 
				
					| 
						 wat ze zeggen
					 | 
				 
				
					| In die categorie had...Jeroen S — 09:02 AM | 
				 
				
					| 
						 Optimalisatie van een WAW.
					 | 
				 
				
					| De WAW heeft een bev...Jeroen S — 08:58 AM | 
				 
				
					| 
						 Medeliggers onderweg
					 | 
				 
				
					| 
Ik kwam vanavond z...365cycle — 12:52 AM | 
				 
				
					| 
						 Medeliggers onderweg
					 | 
				 
				
					| Ik kwam vanavond zow...Frutsel — 11:58 PM | 
				 
				
					| 
						 wat ze zeggen
					 | 
				 
				
					| 
Mijn net nieuwe Sn...365cycle — 09:53 PM | 
				 
				
					| 
						 wat ze zeggen
					 | 
				 
				
					| 
Was het een zangfi...Niels van der Wal — 07:46 PM | 
				 
				
					| 
						 wat ze zeggen
					 | 
				 
				
					| Misschien was ze een...datakneder — 07:33 PM | 
				 
				
					| 
						 Vlechtje hoe en wat.
					 | 
				 
				
					| 
Deze doet me den...Bob Hagendijk — 07:31 PM | 
				 
				
					| 
						 wat ze zeggen
					 | 
				 
				
					| Was het een zangfiet...Lopopodium — 06:53 PM | 
				 
				
					| 
						 Vlechtje hoe en wat.
					 | 
				 
				
					| Gesprek over de golf...melle z — 06:14 PM | 
				 
			
		  
		
				
		 
			 |