Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mooi Twente
#1
Hier zijn een paar beelden van de toertocht met ligfietsclub "Mooi Twente" van afgelopen zaterdag:

https://youtu.be/Edhr4wvAWek
Antwoord }
Bedankt door: wim harwig
#2
Mooie beelden. Vooral rond 2 minuut dat je tussen de boerderijen doorgaat. Waar is dat precies? En met elkaar kun je een rotonde zo wel nemen. Dat hoef ik alleen met een fietspad ernaast niet te proberen. Ik kom dit jaar ook wel een keer weer meedoen.
gr. Fietsbennie   site

Antwoord }
Bedankt door:
#3
Zo, nu heb ik tijd voor een kleine toelichting.
"Mooi Twente" is een gezellig groepje ligfietsers die iedere derde zaterdag van de maand een route van ongeveer 60 km fietsen.
Steeds vanuit een andere startplaats, bijvoorbeeld Rijssen, Bornebroek, Hengevelde, of zoals dit keer Delden.
Meestal rij ik mee met de velomobiel, maar dat houdt dan direct in dat de dagafstand voor mij ongeveer 180 km is.
Daar had ik afgelopen zaterdag geen zin en daarom ben ik met de GreenMachine in de trein naar Hengelo gegaan.
Van daaruit was het nog 6 km naar de start.

Het filmpje is gemaakt met een GoPro 7, en de software die ik gebruikt heb is nieuw voor mij (Pinnacle)
Zodoende kwam dit "eerste" baksel tot stand, en wilde ik dit met jullie delen.
Het muziekje wat ik er bij heb gedaan is niet bepaald mijn eerste keus, maar YouTube begint vrij snel over licenties te zeuren, vandaar.

(13-Jan-2020, 09:23 PM)Fietsbennie schreef: Mooie beelden. Vooral rond 2 minuut dat je tussen de boerderijen doorgaat. Waar is dat precies? En met elkaar kun je een rotonde zo wel nemen. Dat hoef ik alleen met een fietspad ernaast niet te proberen. Ik kom dit jaar ook wel een keer weer meedoen.


Ik moest even zoeken, ik ken er de weg nog niet goed, maar
die boerderij is ten zuid-oosten van Goor, zie afbeelding:

https://myalbum.com/album/FepFrBPot5F3
Antwoord }
Bedankt door:
#4
Met een gepast geel lintje zo te zien. Mooi.
Antwoord }
Bedankt door: Wim -de roetsende
#5
Leuke film, mede om na het geweld van de afgelopen weken ook een paar 2 wielers te zien rijden...  Smile

Een vraag en een opmerking: 
-Had je de GoPro in een harnas voor je borst? 
-Op 3.18 minuten rijden jullie keurig langs een “betonnen pukkel”. Omdat ik enige tijd terug net op de torenklok van Zuiderwoude keek, zag ik hem niet in het wegdek en nam hem “op een kwart”. Het gevolg was een schuiver en een langdurige blauw plek op mijn heup die lang gevoelig bleef.
Flevobike en trike - Nazca Pioneer - Strada 58 - Quest 846 - Challenge Alize - Bülk 182 - Nazca Fiero - Brompton - Koga LightSpeed - bakfiets (voor de kleinkinderen) 
Antwoord }
Bedankt door:
#6
(13-Jan-2020, 11:10 PM)GertBr schreef: Leuke film, mede om na het geweld van de afgelopen weken ook een paar 2 wielers te zien rijden...  Smile

Een vraag en een opmerking: 
-Had je de GoPro in een harnas voor je borst? 
-Op 3.18 minuten rijden jullie keurig langs een “betonnen pukkel”. Omdat ik enige tijd terug net op de torenklok van Zuiderwoude keek, zag ik hem niet in het wegdek en nam hem “op een kwart”. Het gevolg was een schuiver en een langdurige blauw plek op mijn heup die lang gevoelig bleef.

Dankjewel! Persoonlijk vind ik het rijden met de GreenMachine en de trike veel leuker dan het rijden met de Strada. De Strada is echt voor slecht weer, en -of lange afstanden.
De GoPro zit op mijn stuur. Als ik hem in een harnas zou hebben zitten zie je niks, dan zit het stuur in de weg. 
Ik kan me voorstellen dat je op zo'n betonblok een flinke schuiver kan maken. In dit geval ontgaat me het nut van het ding sowieso al, omdat het volgens mij nou niet bepaald een druk bereden weg is...
Antwoord }
Bedankt door:


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen:
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Andere trapas en crankstel monteren
Onlangs heb ik een 1...ZoefZoef — 01:58 AM
Handig voor in de velomobiel, snelle ach...
alpenvelomobiel — 01:07 AM
Mijn "nieuwe fiets"
Ik heb er heel veel ...Roepers — 11:21 PM
Mijn "nieuwe fiets"
Haakse bochten, ma...Wim -de roetsende — 10:58 PM
Gedachtes over het uitlijnen van een vm.
Misschien heb je n...datakneder — 10:54 PM
Mijn "nieuwe fiets"
Mooie fiets. Zo goed...Jeroen S — 10:27 PM
Brekende Fujin frames
Duidelijke uitleg Ar...Jeroen S — 10:23 PM
Gedachtes over het uitlijnen van een vm.
De stuurgeometrie va...Jeroen S — 10:15 PM
beginner lasapparaat advies gevraagd.
Lassen is niet heel ...melle z — 09:56 PM
beginner lasapparaat advies gevraagd.
Kijk een hoop goede ...Jeroen S — 09:49 PM
Mijn CHR Carbon High Racer
@Wim; nee, er zijn g...liggende daan — 09:46 PM
Brekende Fujin frames
Het zijn naar mijn ...Arend-Jan — 09:39 PM
Vandaag ben ik blij omdat.....
Een groot deel van d...Jeroen S — 09:37 PM
Brekende Fujin frames
Is de fiets 20 of ...melle z — 07:17 PM
Brekende Fujin frames
Is de fiets 20 of me...Roepers — 07:05 PM
Challenge Fujin eerste generatie: risico
Ik heb een paar foto...melle z — 06:33 PM
Challenge Taifun gestolen (Utrecht)
Dat kan ik me eerl...melle z — 06:30 PM