Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help een paard
#1
Ik zag deze advertentie op Marktplaats langskomen: https://www.marktplaats.nl/v/fietsen-en-...idschermer

Er is vast wel een velomobielrijder in die buurt die daarmee kan helpen Smile
Antwoord }
#2
Is dat niet in de buurt van WestKNOLlendam?
gr. Fietsbennie   site

Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Jan van Ochten
#3
(19-Mar-2023, 04:58 PM)Frutsel schreef: Ik zag deze advertentie op Marktplaats langskomen: https://www.marktplaats.nl/v/fietsen-en-...idschermer

Er is vast wel een velomobielrijder in die buurt die daarmee kan helpen Smile

Misschien wat voor de Waterlandse liggers?
Wordt dat paard helemaal gek als er 10 velomobielen ofzo langskomenSmile


Rijdt Willeke niet af en toe een rondje met hen?
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Jan van Ochten
#4
Deze marktplaats advertentie is al voorbij gekomen in de WhatsApp groep Noordhollandse liggers, de kletsgroep voor dezelfde mensen.

Ja, er zijn mensen die dichtgenoeg bij wonen en misschien kunnen helpen. 
Zuidschermer is voor mij een beetje ver voor een ritje als ik het al druk heb en ik heb helaas een volle werkweek en sta vrienden bij in het weekeinde.

Ik denk ook aan Pé Komen, die fietst ook in dat gebied. Misschien kan iemand het aan hem doorgeven.
(Ik weet niet in hoeverre hij de commentaren op zijn blog leest.)


Toegevoegd:
Ik heb hem ondertussen een e-mail gestuurd.
Voornaamste fietsen: B4M 041 - M5 Cmpct -  Whike  -  Flevo bike, Flevo trike, beide alle wielen 20" en knik-kantel besturing, 
Antwoord }
Bedankt door: Jan van Ochten , Frutsel , Lig-hen
#5
Het is al opgepakt door een van de Waterlandse Liggers!
Flevobike en trike - Nazca Pioneer - Strada 58 - Quest 846 - Challenge Alize - Bülk 182 - Nazca Fiero - Brompton - Koga LightSpeed - bakfiets (voor de kleinkinderen) 
Antwoord }
Bedankt door: 365cycle , Lig-hen
#6
Wel goed trouwens dat iemand zn paard aan velomobielen wil laten wennen. Kan een vervelende reactie wellicht voorkomen in de toekomst.

Het is mij nooit opgevallen dat een paar schrok van mijn velomobiel, maar wel gelezen dat het een schrikreactie bij paarden teweeg kan brengen. Ik paste mn snelheid altijd aan, als ik een paar moest inhalen of tegemoet kwam daarom.
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT
#7
(20-Mar-2023, 12:21 AM)ZoefZoef schreef: Wel goed trouwens dat iemand zn paard aan velomobielen wil laten wennen. Kan een vervelende reactie wellicht voorkomen in de toekomst.

Het is mij nooit opgevallen dat een paar schrok van mijn velomobiel, maar wel gelezen dat het een schrikreactie bij paarden teweeg kan brengen. Ik paste mn snelheid altijd aan, als ik een paar moest inhalen of tegemoet kwam daarom.

Paarden blijven vluchtdieren. Als ze iets zien wat ze niet kennen/vertrouwen, dan is hun eerste reactie hard de andere kant op lopen. (Dit doen ze soms zelfs als er een jas in in hoek van de bak ligt)
Met een beetje mazzel heeft een ruiter die buiten rijdt zijn paard goed onder controle, maar dan nog kunnen ze onverwacht reageren. Laten weten dat je eraan komt (als je van achteren komt is dat vooral om de ruiter te waarschuwen; het paard heeft je al gezien) helpt. Maar als een paard geleerd heeft dat een velomobiel niet eng is (of niet enger dan een ander voertuig in ieder geval) maakt dat het leven van de ruiter een stuk makkelijker Smile
Antwoord }
Bedankt door: Willeke_IGKT , Lig-hen
#8
(20-Mar-2023, 01:08 AM)Frutsel schreef: Paarden blijven vluchtdieren. Als ze iets zien wat ze niet kennen/vertrouwen, dan is hun eerste reactie hard de andere kant op lopen. (Dit doen ze soms zelfs als er een jas in in hoek van de bak ligt.
Leuke anekdote wat dat betreft: Ik had vroeger vaak te maken met een paard die bang was voor grote witte letters STOP op de weg. Je kreeg haar daar met geen mogelijkheid overheen - ze kon blijkbaar dus prima lezen Big Grin
Antwoord }


Ga naar locatie:


Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
Welkom
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.

Gebruikersnaam:


Wachtwoord:





Nieuwe berichten
Zoef zoef zoef stap zoef zoef zoef zoef...
Zo snel dat ...Josligfiets — 10:36 PM
Foto's Fietsbennie
Indrukwekkende tocht...Roepers — 10:29 PM
Foto's Fietsbennie
Waauw hee, even in e...Martin van Mourik — 10:26 PM
Foto's Fietsbennie
En de route nog. ...Fietsbennie — 10:08 PM
Ben van Northland Velo gaat verhuizen
Twee verschillende u...Hardloper — 09:47 PM
Zoef zoef zoef stap zoef zoef zoef zoef...
Ik heb ook geen sp...Hardloper — 09:34 PM
Foto's Fietsbennie
Mooi verhaal Fietsbe...Josligfiets — 09:10 PM
Bad Münder am Deister
Ik ben geen feestvar...Fietsbennie — 08:49 PM
Zelfcentrerende kettingrol
Het is de zwaarste b...Martin van Mourik — 08:31 PM
Ben van Northland Velo gaat verhuizen
Of misschien is er v...Bianca F — 08:25 PM
Standaarden van hout
Als ik het goed begr...melle z — 08:24 PM
Standaarden van hout
Ik heb naar wat foto...Martin van Mourik — 08:07 PM
Slow TV
Weer een slow tv...LigfietsWilsum — 07:49 PM
Kettingafscherming
Voor het geld dat di...Martin van Mourik — 07:46 PM
Slow TV
Weer een slow tv v...Roepers — 07:45 PM
Zelfcentrerende kettingrol
Pas je wel op dat he...Gideonaut — 07:15 PM
Zelfcentrerende kettingrol
Je zou ook een haare...Fietsbennie — 07:04 PM