Happy nieuwhier!
|
Berichten: 6.125
Topics: 115
Lid sinds: Sep 2020
Bedankt: 12511
9714 x bedankt in 4739 berichten
In words of others,
Wisdom blooms, forums unite,
Quoted love takes flight.
Berichten: 1.774
Topics: 42
Lid sinds: May 2018
Bedankt: 2634
2387 x bedankt in 886 berichten
Voor de zekerheid kijk ik nog even op de buienradar. Eerst een zucht. Ik moet scrollen om voorbij de reclame te komen van de oudejaarsloterij. Dat is zo 2024… Ik heb pak en beet zo’n 2 en half uur, en dan vult de neerslaggrafiek zich met blauwe streepjes. Ach en wat dan nog. De wind zit in het zuidwesten dus ga ik die kant maar op. Zonder plannen zonder route. Met handschoenen. Ik ga. De wind waait best, het is even wennen. Ik heb het hele jaar de fiets nog niet aangeraakt. Het pad naar het paradijs is niet geplaveid met goede voornemens maar met goede daden. Een duivengrijze massa aan wolken overspant de hemel. Ik probeer op onbekend terrein te komen. Een lichte flank maak ik mee van dat gevoel op de boerenlandwegen rondom Piksen, en doet me verlangen naar meer. Een paar Jack Russels keffen me het fietspad over. Wat kerstverlichting brandt dof in de tuinen. Roest vreet een oude tractor op die langs de kant staat. Een vrouw wenst me heel vriendelijk een gelukkig nieuwjaar. Bij mij komt er een vaag gemompel achter de sjaal vandaan. Dat had vriendelijker gekund. Maar ik word altijd licht chagrijnig van dat laat opblijven. Het fietspaadje langs de Regge stemt me milder en vrolijker. Het bruine kabbelende water geeft me rust en ik geniet.
De straten verderop in Hellendoorn ligt nog rode papierresten van het vuurwerk. De terugweg besluit ik het tochtje via Marle. Lekker met de wind in de rug. Zo’n nieuw jaar voelt aan als een lege bladzijde vol kansen en mogelijkheden binnen de randen van de gezondheid die mij en het gezin thuis worden gegeven. Ik ben blij dat ik mij nu in Daarlerveen me zo thuis kan voelen. Alle goeds, gezondheid en liefde voor 2025 gewenst allemaal.
Bedankt door: Thijs OO , Hardloper , LigfietsWilsum , Pphaan34 , gideon , Tijanus , martinR , Willeke_IGKT , Lig-hen , 365cycle , De tovenaar , PieterTrapt
Berichten: 3.192
Topics: 109
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 3663
3925 x bedankt in 2644 berichten
Ook vanaf hier de beste wensen voor jullie allemaal.
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 792
Topics: 45
Lid sinds: May 2022
Bedankt: 6
1721 x bedankt in 742 berichten
(01-Jan-2025, 12:46 PM)Fietsbennie schreef: Ik heb het hele jaar de fiets nog niet aangeraakt.
Mooi dat je weer even de tijd hebt gevonden om te fietsen. Je zal niet veel volk zijn tegengekomen denk ik.
Berichten: 6.524
Topics: 165
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 2634
8880 x bedankt in 4297 berichten
Berichten: 1.763
Topics: 11
Lid sinds: Oct 2020
Bedankt: 533
3477 x bedankt in 1615 berichten
Ik heb mijn fiets ook het hele jaar nog niet aangeraakt, maar je stukje motiveert me wel om vanmiddag toch even een rondje te maken, ondanks de gure wind. Mooi stukje weer Bennie!
Berichten: 2.394
Topics: 27
Lid sinds: Dec 2017
Bedankt: 33
3647 x bedankt in 2009 berichten
01-Jan-2025, 06:09 PM
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 01-Jan-2025, 07:45 PM door ZoefZoef.)
(01-Jan-2025, 01:11 PM)Bob Hagendijk schreef: (01-Jan-2025, 12:46 PM)Fietsbennie schreef: Ik heb het hele jaar de fiets nog niet aangeraakt.
Mooi dat je weer even de tijd hebt gevonden om te fietsen. Je zal niet veel volk zijn tegengekomen denk ik. Heb dit jaar al 3 fietsen aangeraakt.
De questxs, de roets en een rechtop fiets. Aangeraakt, dus nog niet op gereden
Berichten: 368
Topics: 24
Lid sinds: Sep 2023
Bedankt: 1295
768 x bedankt in 349 berichten
Mooi stukkie, Fietsbennie!
Lig: Challenge Taifun | Fix: OnOne | Vouw: Dahon Bullhead
|
Gebruikers die dit topic lezen: 1 gast(en)
|
Welkom
|
Je moet jezelf aanmelden voor je een bericht kunt plaatsen.
|
Nieuwe berichten
|
Medeliggers onderweg
|
Dat je bij de aansch...Roepers — 02:48 PM |
Verkeerssituaties
|
Ik heb nog een vraag...Hardloper — 02:40 PM |
Ervaringen met de Tuna
|
Heel fijn om mee t...Sjoerd-p — 02:39 PM |
Verkeerssituaties
|
Maar om een fietse...Niels van der Wal — 02:30 PM |
Medeliggers onderweg
|
Ja, een witte Gaucho...Lopopodium — 02:28 PM |
Medeliggers onderweg
|
O was die witte jouw...Roepers — 02:09 PM |
Medeliggers onderweg
|
Naam is goed onthoud...Lopopodium — 02:07 PM |
Verkeerssituaties
|
Maar om een fietser ...Lopopodium — 02:02 PM |
Verkeerssituaties
|
Uhm, dat remmen van ...blokdoorn — 01:35 PM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
En vandaag kom ik ...datakneder — 01:33 PM |
Medeliggers onderweg
|
Ja, die bedoel ik we...Roepers — 12:57 PM |
Medeliggers onderweg
|
Gisteren bij ACE i...Wim -de roetsende — 12:48 PM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
En vandaag kom ik ...Bianca F — 12:36 PM |
Medeliggers onderweg
|
Ja, Eric, het is goe...Roepers — 12:36 PM |
Medeliggers onderweg
|
Hoi Marco, ja het wa...rondjeomdekerk — 10:54 AM |
Mooi Twente
|
Nou Wim, jij kan met...Hardloper — 09:55 AM |
Vandaag ben ik blij omdat.....
|
Heerlijk gefiets...Hardloper — 09:52 AM |
|