Berichten: 4.113
Topics: 130
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 4609
5373 x bedankt in 3497 berichten
11 uren geleden
(Dit bericht is het laatst bewerkt op 10 uren geleden door Hardloper.)
(, 06:42 PM)Willeke_IGKT schreef: Er is geen spam gepost, we kunnen niet alle bezoekers weten zonder de hele site te vernielen.
Willeke hoe noem jij het wat die Ruffuk heeft geplaatst ?

Geen idee wie hier de admin is, maar ik zou graag eens kijken al dan niet met iemand anders samen naar de admin settings of er iets zit waarmee de spammers kunnen weren. Ik hoor van sommige via signal dat ze heel de dag er niet op konden komen. In het verleden heb ik een PHPBB forum gehad. Ook wat betreft studie / werk ervaring heb ik informatica ervaringen. Dus ik heb wel wat achtergrond om hier serieus naar te kijken wat mogelijk is.
@Gideonaut ik krijg in mijn mailbox de inhoud van de PM. Geen idee of dat een instelling is of dat het standaard is. Dus dan heb je een adres in je mailbox zitten?
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 4.113
Topics: 130
Lid sinds: Apr 2023
Bedankt: 4609
5373 x bedankt in 3497 berichten
Deze ochtend weer. Maar toen ik ingelogd was, was alles weer opgeruimd. SHEIN is volgens mij echt een woord wat we in de censuurlijst moeten proberen te stoppen. Lijkt me niet dat ze daar iets verkopen wat we hier serieus willen aanprijzen rondom ligfietsen. Zo zijn er misschien nog wel woorden
Geduld en respect voor de medemens is een schone zaak.
Berichten: 7.543
Topics: 187
Lid sinds: Apr 2017
Bedankt: 3600
11103 x bedankt in 5290 berichten
(15-Jul-2026, 12:16 PM)Wim -de roetsende schreef: (15-Jul-2026, 11:49 AM)mvdriel schreef: Volgens mij worden de meest basale opties van myBB om dit tegen te gaan nu nog niet toegepast. Ik zou daar eerst naar kijken. Zie: https://docs.mybb.com/1.8/administration/spam/
Dan moeten we het aan Stan Janssen vragen.
@Hardloper: Stan Janssen is de admin.
Thys 209 Rowingbike - M5 CHR - DF 282 - DFxl 137 - Rans Dynamik Pro - M5 MinimalBike